Dobrý večer, dnes je pátek 23.8.2019
svátek slaví Sandra,
zítra Bartoloměj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Prázdniny a letní přestávka končí první části týmu BK Olomoucko. Především mladí hráči se začnou pod vedením Andreje Červenky připravovat na další ročník Kooperativa NBL, nejvyšší tuzemské soutěže.

„Jde nám o maximální provázání mládežnického BCM Orli Prostějov a BK Olomoucko. Andrej Červenka v minulé sezoně trénoval mládežnické výběry do 19 a 23 let. Nově bude rovněž asistentem trenéra BK Olomoucko a na starost bude mít především další rozvoj mladých hráčů,“ přiblížil novinku v realizačním týmu sportovní manažer BK Olomoucko Michal Pekárek.
Do přípravy se zapojí například Adam Goga, František Váňa nebo Lukáš Sychra. Tréninky absolvují i basketbalisté, kteří v minulé sezoně hráli především první ligu v sestavě BCM Orli Prostějov.
Na Hané bude nabírat fyzickou kondici a zapojí se také do herní přípravy Martin Nábělek. Kmenový hráč Olomoucka byl v minulé sezoně na hostování v Ostravě a odehrál třicet ligových zápasů. „Martin je náš hráč. Proto absolvuje přípravu v Prostějově. Uvidíme, jak bude platný pro tým. Chceme si jej vyzkoušet v zápasech. Pak se rozhodneme, co bude pro Martina i klub nejlepší,“ uvedl Pekárek.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments