Dobré dopoledne, dnes je pátek 24.1.2020
svátek slaví Milena,
zítra Miloš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Prázdniny a letní přestávka končí první části týmu BK Olomoucko. Především mladí hráči se začnou pod vedením Andreje Červenky připravovat na další ročník Kooperativa NBL, nejvyšší tuzemské soutěže.

„Jde nám o maximální provázání mládežnického BCM Orli Prostějov a BK Olomoucko. Andrej Červenka v minulé sezoně trénoval mládežnické výběry do 19 a 23 let. Nově bude rovněž asistentem trenéra BK Olomoucko a na starost bude mít především další rozvoj mladých hráčů,“ přiblížil novinku v realizačním týmu sportovní manažer BK Olomoucko Michal Pekárek.
Do přípravy se zapojí například Adam Goga, František Váňa nebo Lukáš Sychra. Tréninky absolvují i basketbalisté, kteří v minulé sezoně hráli především první ligu v sestavě BCM Orli Prostějov.
Na Hané bude nabírat fyzickou kondici a zapojí se také do herní přípravy Martin Nábělek. Kmenový hráč Olomoucka byl v minulé sezoně na hostování v Ostravě a odehrál třicet ligových zápasů. „Martin je náš hráč. Proto absolvuje přípravu v Prostějově. Uvidíme, jak bude platný pro tým. Chceme si jej vyzkoušet v zápasech. Pak se rozhodneme, co bude pro Martina i klub nejlepší,“ uvedl Pekárek.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments