Dobrý večer, dnes je středa 13.11.2019
svátek slaví Tibor,
zítra Sáva
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Potřetí v řadě o vítězi zápasu mezi Ústím nad Labem a Olomouckem na severu Čech rozhodovalo prodloužení. Tradice bohužel zůstala zachována a po výsledku 100:97 získala výhru domácí Sluneta.

První koš utkání sice zaznamenal Kouřil, pak se už ale hosté dlouhé minuty dívali na to, jak Sluneta dominuje v útoku. Její ofenzivu táhl především Američan Švejcar, který dal v úvodních šesti minutách třináct bodů a pomohl týmu k náskoku 18:9. Až pak Olomoucko zabralo a snížilo na 18:20. Konec periody ovšem opět patřil Severočechům a sérií osmi bodů odskočili na dvouciferný rozdíl (28:18).
Ústí ve druhé části ještě přidalo a už ve 13. minutě vedlo 37:20. Hosty pak zvedl Palyza. Kapitán sice z pole minul prvních šest střel, pak však během ofenzivního náporu zaznamenal osm bodů z deseti a pomohl k výraznému stažení ztráty na 30:37 v závěru 15. minuty. Domácí pak dokázali několik bodů přidat, přesto do kabiny odcházeli pouze s náskokem s pětibodovým náskokem při stavu 50:45.
Také po přestávce svěřenci kouče Predraga Benáčka pokračovali v ukrajování ústeckého náskoku a ve 25. minutě zásluhou Douglase vyrovnali na 57:57. Hned z dalšího útoku otočil skóre Josipovič, další body přidal Goga a bylo to 61:57 pro Olomoucko. Od tohoto okamžiku se Sluneta do vedení dostala pouze jednou, pod vlastním košem ale udělala několik chyb a její zaváhání využili hosté v vedení 74:67 po třiceti minutách.
Do začátku poslední periody dali domácí veškerou svoji energii a vyplatilo se jim to. Ve 34. minutě dokonce opět otočili výsledek po koši Davida na 77:76. Olomoucko ale dokázalo ještě přidat a vedlo, tři ztráty v poslední minutě ale znamenaly za stavu 89:89 prodloužení. V něm se těžkými střelami vyznamenal hostující veterán Houška a zajistil Slunetě úspěch.

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments