Dobrý večer, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Dlouho hodně vyrovnanou podívanou podle předpokladů nabídlo ligové utkání mezi BK Olomoucko a Pardubicemi. Oba soupeři se několikrát vystřídali ve vedení, v závěru cenný úspěch po výsledku 82:69 pro sebe získali domácí.

Zpočátku proměnili domácí dva útoky a soupeři se naopak nedařilo. Ztratil dva míče a rychle prohrával 0:5, Hanáci ale jeho chyby více nepotrestali a na konci 5. minuty vedli pouze 9:6. Pak ovšem trefil první trojku střetnutí Palyza a po koši s faulem Josipoviče to bylo už 15:8. Po krátkém výpadku Pardubice v osmé minutě snížily na rozdíl koše, poslední okamžiky přesto patřily Olomoucku, a to vedlo 21:15 po první čtvrtině.
O dvě minuty později odskočili žlutí svému soupeři na rozdíl osmi bodů a měli míč. Místo dvouciferného náskoku přišla ztráta a Východočeši se začali postupně přibližovat. Podařilo se jím to v patnácté minutě a o chvíli později překlopil Půlpán na 23:24. Okamžitě přišla trojková odpověď Morgana, nicméně hosté si náskok vzali zpět a měli k dobru až šest bodů. V závěru Hanáci přidali a první půli ovládli v poměru 37:34.
Hosté, kteří postavili do zápasu pouze devět hráčů, po pauze nabrali dvoucifernou ztrátu (47:37), rozhodně je však tato situace nezlomila a po následujícím náporu po sérii 12:2 srovnali krok na 49:49. Domácí držel nad vodou především Morgan. Střílel, najížděl i přihrával a s jeho pomocí regionální reprezentant mohl deset minut před koncem za stavu 58:55 pomýšlet na úspěch.
Na začátku poslední periody zavelel na zteč šesti body v řadě kapitán Palyza. Nejprve proměnil tři trestné hody a pak přidal trojku a upravil na 68:59. Ani to klid do domácí sestavy nepřineslo a necelé tři minuty před koncem drželi pouze vedeni 70:66. Dokázali ovšem přidat rychlých pět bodů a to už na porážku nebezpečného protivníka stačilo.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-