Příjemnou noc, dnes je pondělí 22.7.2019
svátek slaví Magdaléna,
zítra Libor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

39 logo BK Orli ProstejovV neoblíbené hale v Ostravě dokázali basketbalisté Prostějova uspět v dosud posledním přípravném utkání. Domácí Novou huť, která nastoupila bez Rostislava Pelikána, Filipa Zbránka a Jana Stehlíka, porazili 80:74, když o vítězství rozhodli dobrým vstupem do utkání.

 Orli začali náporem, který vedl především výborný Bohačík. Už po 4. minutě vedli 13:2, když proměnili tři trojkové pokusy. Ostrava sice dvoucifernou ztrátu do konce čtvrtiny stáhla na rozdíl jediného bodu, do vedení se ale nedostala. Ve zbytku poločasu hosté kontrolovali výboj skóre a náskok drželi i ve chvíli, kdy trenér Zbyněk Choleva prostřídal základní sestavu. Do kabiny Hanáci odcházeli za příznivého stavu 43:31. Domácí se po přestávce snažili s výsledkem něco udělat, slušná obrana prostějovského týmu ale byla proti. Také díky tomu Orli drželi příznivé skóre (60:49) po třiceti minutách hrací doby. V koncovce Ostrava přitlačila a zrychlila přechod z obrany do útoku. Díky tomu dokonce necelé tři minuty před koncem vyrovnala na 70:70. Koncovku přesto lépe zvládli basketbalisté Prostějova.

 

NH Ostrava                70
Orli Prostějov             74

Čtvrtiny: 16:17, 15:26, 18:17, 21:14

POHLEDEM TRENÉRA
Zbyněk CHOLEVA - Orli Prostějov:
„Měli jsme opravdu povedený začátek a rychlé vedení nám dodalo klid. V zápase nám chyběl Pavel Slezák a i tak jsme měli prakticky po celý zápas převahu a komplikace přišly až v závěru, kdy jsme trošku povolili v defenzivě. Přesto jsme dokázali uspět. Takových výpadků bychom se ale měli v příštích zápasech vyvarovat.“

 Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bavily se tisícovky lidí.

Uplynulý víkend přinesl dvě naprosto velkolepé akce v prostějovského regionu. Keltská noc v plumlovském kempu Žralok i tradiční Josefkol v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem přilákaly tisíce lidí k návštěvám. Nejen organizátoři tak mohli být spokojeni, vyšlo dokonce i počasí.

Krást je tak jednoduché?

Policisté řeší aktuálně případ, nad kterým zůstává rozum stát. Zatím neznámý drzoun se vloupal do chaty u Mostkovic a vůbec mu nevadilo, že uvnitř spalo hned několik osob! Ty se bohužel neprobudily, takže zloděj si zcela nerušeně pobral věci za 30 tisíc korun, včetně inhalátoru pro astmatiky…

Total Comments

Osobnost týdne

MIRAI
29 mirai
Jednu z největších „pecek“ připravili organizátoři Prostějovského léta minulý čtvrtek, kdy večer na náměstí T. G. Masaryka vystoupila kapela Mirai. O tom, že mezi stovkami fanoušků byla nejvíce zastoupena nejmladší generace, snad není třeba hovořit...

Total Comments

Číslo týdne

4 486
Prostějované se během prvního pololetí tohoto roku výrazně pohoršili ve svém chování. Letos od ledna do konce června řešili strážníci městské policie celkem 4 486 přestupků, což je o 718 případů více než za stejné období roku 2018.

Total Comments

Výrok týdne

„Lidé se nestyděli plakat, také já jsem uronila slzu!

Náměstkyně primátora Milada Sokolová takto v exkluzivním rozhovoru pro Večerník komentovala atmosféru na náměstí při promítání filmu Bohemian Rhapsody.

Total Comments