Dobrý podvečer, dnes je úterý 17.9.2019
svátek slaví Naděžda,
zítra Kryštof
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

39 logo BK Orli ProstejovV neoblíbené hale v Ostravě dokázali basketbalisté Prostějova uspět v dosud posledním přípravném utkání. Domácí Novou huť, která nastoupila bez Rostislava Pelikána, Filipa Zbránka a Jana Stehlíka, porazili 80:74, když o vítězství rozhodli dobrým vstupem do utkání.

 Orli začali náporem, který vedl především výborný Bohačík. Už po 4. minutě vedli 13:2, když proměnili tři trojkové pokusy. Ostrava sice dvoucifernou ztrátu do konce čtvrtiny stáhla na rozdíl jediného bodu, do vedení se ale nedostala. Ve zbytku poločasu hosté kontrolovali výboj skóre a náskok drželi i ve chvíli, kdy trenér Zbyněk Choleva prostřídal základní sestavu. Do kabiny Hanáci odcházeli za příznivého stavu 43:31. Domácí se po přestávce snažili s výsledkem něco udělat, slušná obrana prostějovského týmu ale byla proti. Také díky tomu Orli drželi příznivé skóre (60:49) po třiceti minutách hrací doby. V koncovce Ostrava přitlačila a zrychlila přechod z obrany do útoku. Díky tomu dokonce necelé tři minuty před koncem vyrovnala na 70:70. Koncovku přesto lépe zvládli basketbalisté Prostějova.

 

NH Ostrava                70
Orli Prostějov             74

Čtvrtiny: 16:17, 15:26, 18:17, 21:14

POHLEDEM TRENÉRA
Zbyněk CHOLEVA - Orli Prostějov:
„Měli jsme opravdu povedený začátek a rychlé vedení nám dodalo klid. V zápase nám chyběl Pavel Slezák a i tak jsme měli prakticky po celý zápas převahu a komplikace přišly až v závěru, kdy jsme trošku povolili v defenzivě. Přesto jsme dokázali uspět. Takových výpadků bychom se ale měli v příštích zápasech vyvarovat.“

 Total Comments

 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments