Dobrý večer, dnes je úterý 28.1.2020
svátek slaví Otýlie,
zítra Zdislava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
08 orli slunetaPo vítězství v Brně čekal basketbalisty Prostějova další výjezd a to na sever, do Ústí nad Labem. V zápase, ve kterém Orli v úvodu získali dvouciferné vedení, je ale v první polovině limitovalo šestnáct ztrát a nebyli tak schopni si vypracovat větší vedení. Stav z poloviny utkání 42:38 pro Orly, sice ve třetí periodě zlepšili na 54:44. Bohužel pak se k četným ztrátám svěřencům kouče Cholevy přidal i soupeřův úspěch zpoza tříbodové linie... Domácí tak dílčím vítězstvím 23:9 zvrátili vývoj utkání ve svůj prospěch a dalšími tříbodovými střelami z bráněných pozic ve čtvrté čtvrtině udrželi před hanáckým celkem svoje vedení. Ze severu Čech si tak Ariete po boji veze porážku poměrem 83:94 a do dalších zápasů tak má ještě co napravovat.

SLUNETA Ústí nad Labem-Ariete Prostějov 94:83 (14:18 38:42 67:63)

SLUNETA Ústí nad Labem: Mitchell Kwamain 31, Bowden Shamarr Denavari 19, Steffeck Michael 14, Lewis Jr. Vernon Wade 11, Krakovič Jakub 9, Šteffel David 6, Žampach Adam 4, Bejček Jan 0, Dvořáček Jan 0, Hartman Jan 0, Hejl Vladimír 0, Slunečko Marek 0

Ariete Prostějov: Bohačík Jaromír 20, Nečas Radek 15, Pandula Dušan 13, Slezák Pavel 10, Švrdlík Kamil 8, Kohout Ondřej 6, Kratochvíl Jan 5, Marko Roman 4, Prášil Jaroslav 2, Bratčenkov Vojtěch 0, Polášek Rudolf 0

STŘELBA 3B.: 27/13:12/3
STŘELBA 2B.: 44/21:59/28
TH: 23/13:22/18
Doskoky: 35:42
CHYBY: 22:24
ROZHODČÍ: Hruša Petr(---), Kučera Stanislav(---), Blahout Petr(---);
KOMISAŘ: Výborný Rudolf

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

Co říkáte na rekordně nízké návštěvy při hokejových zápasech Jestřábů?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Pomáhající děti.

Hezkým činem začali rok 2020 na ZŠ E. Valenty v Prostějově, kde žákyně třídy 6. B zorganizovaly dobrovolnou sbírku na pomoc rodině z Mostkovic, které před nedávnými Vánocemi shořel dům. A vybralo se rovných dvacet tisíc korun! Tomu se rozhodně říká dobrý skutek s velkým „S“ hodný následování. Přidáte se?

Kanibalismus na Prostějovsku.

Pěstní souboje jsou vcelku běžným prostředkem k vyřizování sporů, ovšem aby se lidé navzájem pojídali, to jsme tu ještě neměli! V uplynulých dnech jsme zaznamenali dva případy, kdy jeden muž ukousl rivalovi při rvačce dolní ret, na druhého pak pořvávala tlupa spoluobčanů, že si „pochutnal“ na šestnáctileté slečně…

Total Comments

Osobnost týdne

PETR KOUKAL
04 koukal img 4104
Historicky nejlepší český badmintonista se musel porvat s diagnózou rakoviny varlat. Po konci kariéry založil Nadaci Petra Koukala, jejímž hlavním projektem je STK pro chlapy. Ten si klade za cíl, aby se o muži o své zdraví začali starat stejně jako o své auto. V Prostějově na plesu společnosti Koutný převzal šek na 250 tisíc korun, které vzešly z prodeje žiraf uháčkovaných zaměstnanci této oděvní firmy.

Total Comments

Číslo týdne

137


Po roční pauze se uplynulou neděli do jediného lyžařského areálu na Prostějovsku vrátila Kladecká lyže. Závod byl dokonce zařazen do Jihomoravského lyžařského poháru, díky čemuž se mohl těšit z rekordní účasti celkem 137 závodníků a závodnic. Mnozí z nich do Kladek dorazili právě z Brna.

Total Comments

Výrok týdne

„V PROSTĚJOVĚ UŽ SE NETANČÍ, ALE JENOM SKÁČE“


Taneční mistr Jiří Šindler, známý z působení v Domě služeb v Olomoucké ulici, si v exkluzivním rozhovoru takto postěžoval na kvalitu a (ne)zájem nejen o kurzy.

Total Comments