Dobré poledne, dnes je pondělí 21.9.2020
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
08 orli slunetaPo vítězství v Brně čekal basketbalisty Prostějova další výjezd a to na sever, do Ústí nad Labem. V zápase, ve kterém Orli v úvodu získali dvouciferné vedení, je ale v první polovině limitovalo šestnáct ztrát a nebyli tak schopni si vypracovat větší vedení. Stav z poloviny utkání 42:38 pro Orly, sice ve třetí periodě zlepšili na 54:44. Bohužel pak se k četným ztrátám svěřencům kouče Cholevy přidal i soupeřův úspěch zpoza tříbodové linie... Domácí tak dílčím vítězstvím 23:9 zvrátili vývoj utkání ve svůj prospěch a dalšími tříbodovými střelami z bráněných pozic ve čtvrté čtvrtině udrželi před hanáckým celkem svoje vedení. Ze severu Čech si tak Ariete po boji veze porážku poměrem 83:94 a do dalších zápasů tak má ještě co napravovat.

SLUNETA Ústí nad Labem-Ariete Prostějov 94:83 (14:18 38:42 67:63)

SLUNETA Ústí nad Labem: Mitchell Kwamain 31, Bowden Shamarr Denavari 19, Steffeck Michael 14, Lewis Jr. Vernon Wade 11, Krakovič Jakub 9, Šteffel David 6, Žampach Adam 4, Bejček Jan 0, Dvořáček Jan 0, Hartman Jan 0, Hejl Vladimír 0, Slunečko Marek 0

Ariete Prostějov: Bohačík Jaromír 20, Nečas Radek 15, Pandula Dušan 13, Slezák Pavel 10, Švrdlík Kamil 8, Kohout Ondřej 6, Kratochvíl Jan 5, Marko Roman 4, Prášil Jaroslav 2, Bratčenkov Vojtěch 0, Polášek Rudolf 0

STŘELBA 3B.: 27/13:12/3
STŘELBA 2B.: 44/21:59/28
TH: 23/13:22/18
Doskoky: 35:42
CHYBY: 22:24
ROZHODČÍ: Hruša Petr(---), Kučera Stanislav(---), Blahout Petr(---);
KOMISAŘ: Výborný Rudolf

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-