Dobré ráno, dnes je středa 16.1.2019
svátek slaví Ctirad,
zítra Drahoslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Trio kmenových zástupců BC DTJ Prostějov Ondřej Dudek, Miroslav Šerban, Tomáš Ivachov a řada dalších borců, kteří v kádru extraligového účastníka hostují, se představili na republikovém šampionátu v boxu. Ten hostilo od čtvrtka 26. do soboty 28. listopadu Znojmo.

„Ideální by bylo, aby všichni všechno vyhráli. To se ale asi nestane,“ pousmál se Petr Novotný, lodivod prostějovských boxerů. „Brali bychom aspoň jedno zlato a maximum finálových účastí,“ přidal před odjezdem na jižní Moravu už vážněji. „Nejvíce věřím Mírovi Šerbanovi v devětašedesátce. Je z naší výpravy nejzkušenější a jeví se poslední dobou v dobrém světle. Bude mít ale těžkou konkurenci, mimo jiné Chládka a Viktora Agateljana.“ Zcela vyloučena není ani osobní účast Petra Novotného přímo v ringu, oproti souboji proti Třeboni ovšem není pravděpodobnost až tak veliká. „Fyzicky se cítím dobře a stále je to otevřené, definitivně se rozhodnu až na poslední chvíli. Čekaly by mě ale celkem tři zápasy, což je docela zápřah. A nerad bych prohrál,“ přemítal několikanásobný mistr České republiky.

V tuto chvíli tak platí, že vedle již zmíněného Šerbana měl Prostějov zastoupení v kategorii do dvaapadesáti kilogramů, kde se představil Ondřej Dudek. „Bude tam mít hned sedm konkurentů, přičemž zatím neboxoval víc než jeden zápas. Jede tam hlavně na zkušenou, úspěchem by ale byla jedna výhra, ta by mu zajistila medaili,“ nastínil Novotný přání. A podobně i v případě Tomáše Ivachova a těžké váhy do jednadevadesáti kilogramů. „Může se blýsknout a získat další zkušenosti. Je to také trochu o náhodě a štěstí, jak se kdo vyspí, i ten největší favorit může prohrát,“ nevzdává se dopředu někdejší vládce právě této kategorie, jenž sám nyní přesedlal do super těžké váhy.

A do akce šli i další jména známá z prostějovského ringu. Filip Barák v šestapadesátce, Lukáš Dekýš v šedesátce, Ondřej Schilder ve čtyřiašedesátce, Jakub Bambuch s Markem Andrýskem v pětasedmdesátce. „Kluci se připravovali individuálně, každý měl jiné načasování. Na některé totiž čekaly galavečery, jiní boxovali v první lize. Cílem je podat optimální výkon a přesvědčit rozhodčí. U boxu ale platí, že velkou roli hraje i jméno,“ zmínil Novotný. Ze skvadry hostujících boxerů nejvíce věří ostravskému Bambuchovi. „Má na to překvapit. I on to ale bude mít hodně těžké, mimo jiné jsou ve stejné váze Lengál, Andrýsek i kluci z Prahy,“ dodal nynější kouč BC DTJ Prostějov.

Total Comments

 • TK Plus
 • Pojd hrat hokej
 • Čechy pod Kosířem
 • Vernisáž
 • Moda Pv
 • sida
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments