Příjemnou noc, dnes je pátek 16.11.2018
svátek slaví Otmar,
zítra Mahulena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Neporazitelnost pokračuje, ani ve čtvrtém souboji tohoto extraligového ročníku nenašli prostějovští boxeři přemožitele. Ve znojemském ringu se jim sice nepodařilo zvítězit, když ztratili vedení 4:0 a 8:4.

S jedním bodem tak nebyl kouč BC DTJ Prostějov Petr Novotný příliš spokojen, byť před duelem by ho bral.
„Každý bod se počítá. Oni ale neobsadili dvě kategorie a v případě Polakoviče a Bambucha rozhodčí otočili výsledek. Mrzí to, byli jsme blízko výhře,“ přemítal.
První čtyři body získali jeho svěřenci bez boje, když domácí neobsadili nejnižší dvě váhy a nedošlo tak na duel Hamo Aperjana proti svému bývalému oddílu. Konal se tak až v pořadí třetí souboj, v němž nestačil Pavol Polakovič na posilu z Nitry Zsolda Osaďana.
„Škoda, že na české půdě pomohou rozhodčí v duelu českého a slovenského reprezentanta soupeři. Je to paradox a nemělo by se to stávat. Domácí s těmito body počítali a udělali to tak,“ smutnil Novotný.
Radost mu naopak udělala nová tvář Tibor Kružel, předloňský mistr a úřadující slovenský vicemistr si totiž poradil s novou domácí tváří Tudu Erdenem-batem. „Byl to moc pěkný technický box, prostějovští fanoušci se mají na co těšit. Naopak Láďa Lengál vyhrál nezaslouženě, od poloviny druhého kola nemohl, ale nakonec prohrál Kuba Bambuch,“ popisoval trenér BC DTJ.
Čtvrtou dílčí výhru přidal Marek Andrýsek, jenž začal opatrněji a postupně využil ubývajících sil soupeře. V těžké váze Erik Tlkanec nepotvrdil roli favorita a podlehl Vasilu Ducárovi. „Neměl svůj den a prohrál. Cítil se unaven a nevyšlo mu to. Naopak Vasil má formu a sebevědomí,“ pokrčil rameny Novotný.
A o remíze rozhodl knockout domácího Dominika Musila proti Michalu Zezulkovi, jenž tak má před sebou měsíční ochrannou lhůtu. Další souboj ale mají „Býci“ až na konci března, kdy přivítají Ústí nad Labem.
„Ve druhém kole Michalovi prošel úder shora přes kryt a dostal do spánku, takže na chvíli ztratil vědomí a upadl na zem,“ přiblížil Petr Novotný, jenž za podporu poděkoval městu Prostějov, Olomouckému kraji i fanouškům, kteří se vypravili na jih Moravy a byli slyšet.

7. kolo extraligy boxu 2015/2016
Jihomoravský region – BC DTJ Prostějov 8:8
Průběh utkání: 0:2, 0:4, 2:4, 2:6, 4:6, 4:8, 6:8, 8:8
do 56 kg: neobsazeno - Filip Barák 0:2 bez boje
do 60 kg: neobsazeno - Viliam Tanko 0:2 bez boje
do 64 kg: Zsolt Osaďan - Pavol Polakovič 2:0 na body
do 69 kg: Tudu Erdene-bat – Tibor Kružel 0:2 na body
do 75 kg: Vladimír Lengál - Jakub Bambuch 2:0 na body
do 81 kg: Kamil Hladký - Marek Andrýsek 0:2 bez boje
do 91 kg: Vasil Ducár - Erik Tlkanec 2:0 na body
nad 91 kg: Dominik Musil - Michal Zezulka 2:0 K.O. ve 2. kole
Tabulka:
1. BC DTJ Prostějov 4 3 1 0 44:20 7
2. SKB Lázně Třeboň 3 1 1 1 18:30 3
3. Spol Fit Gym a SKP Ústí nad Labem 3 0 2 1 22:26 2
5. Rohovník Armex Děčín 2 0 1 2 14:18 1
4. Jihomoravský region 2 0 1 1 14:18 1

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments