Dobré odpoledne, dnes je středa 19.9.2018
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Neporazitelnost pokračuje, ani ve čtvrtém souboji tohoto extraligového ročníku nenašli prostějovští boxeři přemožitele. Ve znojemském ringu se jim sice nepodařilo zvítězit, když ztratili vedení 4:0 a 8:4.

S jedním bodem tak nebyl kouč BC DTJ Prostějov Petr Novotný příliš spokojen, byť před duelem by ho bral.
„Každý bod se počítá. Oni ale neobsadili dvě kategorie a v případě Polakoviče a Bambucha rozhodčí otočili výsledek. Mrzí to, byli jsme blízko výhře,“ přemítal.
První čtyři body získali jeho svěřenci bez boje, když domácí neobsadili nejnižší dvě váhy a nedošlo tak na duel Hamo Aperjana proti svému bývalému oddílu. Konal se tak až v pořadí třetí souboj, v němž nestačil Pavol Polakovič na posilu z Nitry Zsolda Osaďana.
„Škoda, že na české půdě pomohou rozhodčí v duelu českého a slovenského reprezentanta soupeři. Je to paradox a nemělo by se to stávat. Domácí s těmito body počítali a udělali to tak,“ smutnil Novotný.
Radost mu naopak udělala nová tvář Tibor Kružel, předloňský mistr a úřadující slovenský vicemistr si totiž poradil s novou domácí tváří Tudu Erdenem-batem. „Byl to moc pěkný technický box, prostějovští fanoušci se mají na co těšit. Naopak Láďa Lengál vyhrál nezaslouženě, od poloviny druhého kola nemohl, ale nakonec prohrál Kuba Bambuch,“ popisoval trenér BC DTJ.
Čtvrtou dílčí výhru přidal Marek Andrýsek, jenž začal opatrněji a postupně využil ubývajících sil soupeře. V těžké váze Erik Tlkanec nepotvrdil roli favorita a podlehl Vasilu Ducárovi. „Neměl svůj den a prohrál. Cítil se unaven a nevyšlo mu to. Naopak Vasil má formu a sebevědomí,“ pokrčil rameny Novotný.
A o remíze rozhodl knockout domácího Dominika Musila proti Michalu Zezulkovi, jenž tak má před sebou měsíční ochrannou lhůtu. Další souboj ale mají „Býci“ až na konci března, kdy přivítají Ústí nad Labem.
„Ve druhém kole Michalovi prošel úder shora přes kryt a dostal do spánku, takže na chvíli ztratil vědomí a upadl na zem,“ přiblížil Petr Novotný, jenž za podporu poděkoval městu Prostějov, Olomouckému kraji i fanouškům, kteří se vypravili na jih Moravy a byli slyšet.

7. kolo extraligy boxu 2015/2016
Jihomoravský region – BC DTJ Prostějov 8:8
Průběh utkání: 0:2, 0:4, 2:4, 2:6, 4:6, 4:8, 6:8, 8:8
do 56 kg: neobsazeno - Filip Barák 0:2 bez boje
do 60 kg: neobsazeno - Viliam Tanko 0:2 bez boje
do 64 kg: Zsolt Osaďan - Pavol Polakovič 2:0 na body
do 69 kg: Tudu Erdene-bat – Tibor Kružel 0:2 na body
do 75 kg: Vladimír Lengál - Jakub Bambuch 2:0 na body
do 81 kg: Kamil Hladký - Marek Andrýsek 0:2 bez boje
do 91 kg: Vasil Ducár - Erik Tlkanec 2:0 na body
nad 91 kg: Dominik Musil - Michal Zezulka 2:0 K.O. ve 2. kole
Tabulka:
1. BC DTJ Prostějov 4 3 1 0 44:20 7
2. SKB Lázně Třeboň 3 1 1 1 18:30 3
3. Spol Fit Gym a SKP Ústí nad Labem 3 0 2 1 22:26 2
5. Rohovník Armex Děčín 2 0 1 2 14:18 1
4. Jihomoravský region 2 0 1 1 14:18 1

Total Comments

  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments