Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 17.1.2019
svátek slaví Drahoslav,
zítra Vladislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Pocit křivdy, se kterým prostějovští rohovníci odjížděli předminulou neděli z jihu Moravy, postupně vyprchal. Uvažované podání protestu proti neoprávněnému startu si činovníci BC DTJ rozmysleli. „K ničemu by to nevedlo. Není třeba vířit vodu, oni by trvali na své verzi a stejně by se nic nevyšetřilo,“ konstatuje smířeně Petr Novotný, kouč prostějovského BC DTJ.

Vedoucí tým extraligy si i ziskem bodu náskok upevnil, protože druhá Třeboň prohrála v Děčíně.

Jihomoravský region je název, pod kterým se skrývá nováček nejvyšší soutěže. „Znojmo je tradiční boxerská bašta. Na zápas přišlo hodně lidí, boxovalo se v pěkném prostředí a dobré atmosféře,“ popisoval novou destinaci Novotný. „Je jen škoda, že soupeř neobsadil dvě váhy. Jinak mohli diváci vidět pěkné zápasy. Remizovali jsme a bod z venku se počítá.“

V utkání došlo k jednomu nepěknému momentu, kdy hostující borec kategorie bez rozdílu vah, inkasoval knockout. „Michal Zezulka zůstal ve znojemské nemocnici na pozorování. Mám informace, že je v pořádku. Jak na tom bude dál, se uvidí. Je to mladý kluk a bude si muset odpočinout,“ informoval Novotný.

Velmi dobrým výkonem se prezentoval v devětašedesátce Tibor Kružel, který vybodoval Erdena-bata. „Nahradil Mirka Šerbana a mile mě překvapil. Předvedl technický box a myslím, že bude adekvátní náhradou za Mirka,“ chválil nováčka trenér.

Další extraligový zápas absolvují prostějovští boxeři až příští měsíc, kdy na Hanou přijede zvučný soupeř z Ústí nad Labem. „Máme naplánované nějaké sparingy a vše budeme směřovat k příštímu zápasu. Přijede tradiční soupeř a diváci se určitě mají na co těšit,“ doplnil Petr Novotný.

Postavení v průběžné tabulce je zatím z pohledu BC DTJ hodně lichotivé. „Jsme stále bez porážky. Ve Znojmě jsme sice ztratili první bod, ale je z venku a svou cenu má. Doufám, že toho nebudu později litovat,“ uzavírá Novotný. Prostějovské rohovníky ve Znojmě povzbuzovala opět hlučná parta fanoušků, za což jim vedení BC DTJ děkuje.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments