Dobré ráno, dnes je středa 14.11.2018
svátek slaví Sáva,
zítra Leopold
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Pocit křivdy, se kterým prostějovští rohovníci odjížděli předminulou neděli z jihu Moravy, postupně vyprchal. Uvažované podání protestu proti neoprávněnému startu si činovníci BC DTJ rozmysleli. „K ničemu by to nevedlo. Není třeba vířit vodu, oni by trvali na své verzi a stejně by se nic nevyšetřilo,“ konstatuje smířeně Petr Novotný, kouč prostějovského BC DTJ.

Vedoucí tým extraligy si i ziskem bodu náskok upevnil, protože druhá Třeboň prohrála v Děčíně.

Jihomoravský region je název, pod kterým se skrývá nováček nejvyšší soutěže. „Znojmo je tradiční boxerská bašta. Na zápas přišlo hodně lidí, boxovalo se v pěkném prostředí a dobré atmosféře,“ popisoval novou destinaci Novotný. „Je jen škoda, že soupeř neobsadil dvě váhy. Jinak mohli diváci vidět pěkné zápasy. Remizovali jsme a bod z venku se počítá.“

V utkání došlo k jednomu nepěknému momentu, kdy hostující borec kategorie bez rozdílu vah, inkasoval knockout. „Michal Zezulka zůstal ve znojemské nemocnici na pozorování. Mám informace, že je v pořádku. Jak na tom bude dál, se uvidí. Je to mladý kluk a bude si muset odpočinout,“ informoval Novotný.

Velmi dobrým výkonem se prezentoval v devětašedesátce Tibor Kružel, který vybodoval Erdena-bata. „Nahradil Mirka Šerbana a mile mě překvapil. Předvedl technický box a myslím, že bude adekvátní náhradou za Mirka,“ chválil nováčka trenér.

Další extraligový zápas absolvují prostějovští boxeři až příští měsíc, kdy na Hanou přijede zvučný soupeř z Ústí nad Labem. „Máme naplánované nějaké sparingy a vše budeme směřovat k příštímu zápasu. Přijede tradiční soupeř a diváci se určitě mají na co těšit,“ doplnil Petr Novotný.

Postavení v průběžné tabulce je zatím z pohledu BC DTJ hodně lichotivé. „Jsme stále bez porážky. Ve Znojmě jsme sice ztratili první bod, ale je z venku a svou cenu má. Doufám, že toho nebudu později litovat,“ uzavírá Novotný. Prostějovské rohovníky ve Znojmě povzbuzovala opět hlučná parta fanoušků, za což jim vedení BC DTJ děkuje.

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • interforst
  • pv_zima
  • toray
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments