Dobré odpoledne, dnes je středa 19.9.2018
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Pocit křivdy, se kterým prostějovští rohovníci odjížděli předminulou neděli z jihu Moravy, postupně vyprchal. Uvažované podání protestu proti neoprávněnému startu si činovníci BC DTJ rozmysleli. „K ničemu by to nevedlo. Není třeba vířit vodu, oni by trvali na své verzi a stejně by se nic nevyšetřilo,“ konstatuje smířeně Petr Novotný, kouč prostějovského BC DTJ.

Vedoucí tým extraligy si i ziskem bodu náskok upevnil, protože druhá Třeboň prohrála v Děčíně.

Jihomoravský region je název, pod kterým se skrývá nováček nejvyšší soutěže. „Znojmo je tradiční boxerská bašta. Na zápas přišlo hodně lidí, boxovalo se v pěkném prostředí a dobré atmosféře,“ popisoval novou destinaci Novotný. „Je jen škoda, že soupeř neobsadil dvě váhy. Jinak mohli diváci vidět pěkné zápasy. Remizovali jsme a bod z venku se počítá.“

V utkání došlo k jednomu nepěknému momentu, kdy hostující borec kategorie bez rozdílu vah, inkasoval knockout. „Michal Zezulka zůstal ve znojemské nemocnici na pozorování. Mám informace, že je v pořádku. Jak na tom bude dál, se uvidí. Je to mladý kluk a bude si muset odpočinout,“ informoval Novotný.

Velmi dobrým výkonem se prezentoval v devětašedesátce Tibor Kružel, který vybodoval Erdena-bata. „Nahradil Mirka Šerbana a mile mě překvapil. Předvedl technický box a myslím, že bude adekvátní náhradou za Mirka,“ chválil nováčka trenér.

Další extraligový zápas absolvují prostějovští boxeři až příští měsíc, kdy na Hanou přijede zvučný soupeř z Ústí nad Labem. „Máme naplánované nějaké sparingy a vše budeme směřovat k příštímu zápasu. Přijede tradiční soupeř a diváci se určitě mají na co těšit,“ doplnil Petr Novotný.

Postavení v průběžné tabulce je zatím z pohledu BC DTJ hodně lichotivé. „Jsme stále bez porážky. Ve Znojmě jsme sice ztratili první bod, ale je z venku a svou cenu má. Doufám, že toho nebudu později litovat,“ uzavírá Novotný. Prostějovské rohovníky ve Znojmě povzbuzovala opět hlučná parta fanoušků, za což jim vedení BC DTJ děkuje.

Total Comments

  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments