Příjemnou noc, dnes je sobota 22.9.2018
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Do Třeboně a obecně do jižních Čech se hojně jezdí na ryby a speciálně na kapra. Do Vánoc je ovšem ještě daleko, tudíž prostějovští boxeři se vydávají tímto směrem se zcela jiným záměrem – v sobotu od šesti hodin večer se budou chtít revanšovat za nepovedený extraligový vstup v Ostravě a nevracet se na Hanou s prázdnou.

„I remíza by mi udělala radost, bod z venku se počítá. Ještě musíme doladit sestavu, měli bychom ale být kompletní. Uvědomujeme si ovšem, že proti nám stojí kvalitní soupeř, takže nás čeká další velice těžký zápas,“ uvědomuje si kouč BC DTJ Prostějov Petr Novotný.

Jihočeši se opírají o silnou slovenskou družinu a také kvalitní posily s bohatými extraligovými zkušenostmi, hosty tak nečeká nic jednoduchého. „Uvidí se, v jakém složení nastoupíme my i oni, ale stáhli si Grézla i Plesníka a kromě Hama i kluky ze Znojma. Sešli jsme se ale v uplynulém týdnu a téměř všichni se cítí fit, takže budeme dobře připraveni,“ nevzdává se předčasně.

Naopak k duelu na pomezí Moravy a Slezska se mu kvůli porážce 4:12 a některým sporným výrokům arbitrů příliš vracet nechtělo. „Mrzí mě, že se tamější lidé cítí dotčeni, ale co člověk, to názor. Po zhlédnutí si stojím za svým a Vaněček vyhrát neměl, stejně tak si body zasloužil Bambuch a souboj Dekýše s Hamem byl vyrovnaný,“ připomněl. „Hodil jsem to ale za hlavu, výsledek nezměním. Musíme se soustředit na další utkání,“ dodal.

Svou roli na výsledku podle Novotného sehrála rovněž skutečnost, že sezóna teprve začíná, jednalo se o první zápasy pro jednotlivé boxery. I proto věří, že teď na jihu Čech to bude lepší. Současně však prostějovští borci musejí mít na paměti, že hned o dalším víkendu je čeká další extraligový souboj, v sobotu 8. října přivítají v sokolovně na Skálově náměstí Ústí nad Labem.

„S termínovým kalendářem se bojuje neustále, jsou tu vedle extraligy ještě mistrovství světa i Evropy a další turnaje, tato změna ale vzešla z naší iniciativy, protože o týden později bude sokolovna plná. Je pravda, že musíme být dobře připraveni a nezranit se, zejména když se boxuje bez přileb,“ vysvětlil Petr Novotný důvod přesunu z víkendu 15. a 16. října a současně poděkoval za přetrvávající podporu městu Prostějov, Olomouckému kraji i všem partnerům.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments