Dobré ráno, dnes je neděle 23.9.2018
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Prostějovští rohovníci zakončí tuto neděli letošní mistrovský podzim. Svěřenci trenéra Novotného se představí v domácím prostředí sokolovny na Skálově náměstí, kde přivítají tradičního účastníka nejvyšší boxerské soutěže Armex Děčín. Severočeši byli vždy obávaným soupeřem, ale letos jim to výsledkově moc nejde. V tabulce se krčí na dělené předposlední příčce se ziskem jediného bodu. „Nic jiného než vítězství nebereme,“ neschovává se proto za obvyklé trenérské fráze Petr Novotný, kormidelník BC DTJ Prostějov.

Plánované završení podzimu však bylo v uplynulých dnech ohroženo. Kormidelník BC DTJ totiž dává jen velmi obtížně dohromady optimální sestavu. Na přetřes tak byla i možnost odložení zápasu. „Máme určité potíže. Navrhli jsme Děčínu, že bychom přeložili utkání na jiný termín. Poslali jsme oficiální žádanku, ale odpověď nepřišla. Telefonicky jsme se zkontaktovali a soupeř potvrdil, že přijede,“ informoval Novotný. „Takže nám nezbývá nic jiného, než je porazit!“
Z předcházející úspěšné sestavy, která vydolovala v Bratislavě cennou remízu, budou pravděpodobně někteří bijci chybět. „Zranil se Ondra Schilder, jenž nastupuje ve čtyřiašedesátce. Miloš Bartl, který se osvědčil v devětašedesátce je služebně mimo. Problém máme ještě v jedné váze,“ prozradil případné absence lodivod, ale jedním dechem dodal: „Věřím, že to nějak vyřešíme. Myslím, že kompletní nebude ani soupeř. Pokud by však přece jen nastoupil v plné síle, byl by to hodně těžký soupeř.“
Chybět by naopak neměli dva slovenští borci hájící barvy BC DTJ, trenér Novotný počítá s Tankem i Tlkancem. Dále by neměli chybět Lukáš Dekýš, Jakub Bambuch nebo Marek Andrýsek. „Posily z Maďarska nebudou. Máme Slováky. Konečnou sestavu se dozvíme stejně až v předvečer zápasu. Nebudu dopředu odkrývat trumfy, nepřítel nespí,“ usmál se kouč.
V sestavě Děčína se vyskytuje několik zvučných jmen. „V první řadě je to Erik Huliev, úřadující a již několikanásobný mistr republiky. Solidním boxerem je v jednaosmdesátce Podlucký, v pětasedmě je zase mistrem republiky Bojko,“ představil Novotný největší esa Armexu. Za Severočechy také nastupuje i známý Michal Vodárek nebo nadějný mladík Kolínský.
Boxeři se utkají s Děčínem tradičně v prostějovské sokolovně v neděli 18. prosince před obědem. Gong prvního zápasu by měl zaznít v 10:00 hodin. „Tentokrát žádné doplnění programu nechystáme. Doufám, že v předvánočním čase najde cestu do sokolovny co největší počet diváků. Podporu budeme potřebovat,“ zve příznivce Petr Novotný.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments