Dobré odpoledne, dnes je neděle 17.2.2019
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Souboj Davida s Goliášem aneb historicky šestinásobný mistr republiky nastoupí proti absolutnímu nováčkovi. Prostějovští boxeři jsou před nedělním duelem s jihočeským výběrem vysokým favoritem a této role si jsou vědomi. „Nic jiného než vítězství nečekám a neberu. Měli bychom být kompletní a soupeř by neměl mít k dispozici zahraniční posily,“ informoval Večerník před sedmým extraligovým kolem Petr Novotný, trenér prostějovského BC DTJ.

Jeho soubor v předchozím kole prakticky ztratil šanci na obhajobu loňského titulu. Těsná prohra s Ostravou přišla navíc v domácím ringu. „Rádi bychom si spravili chuť a výhrou si udrželi šanci na nějaké slušné umístění. Nebude to úplně jednoduché, ale já věřím, že to dopadne dobře,“ komentuje Petr Novotný. „Problémy se sestavou, které nás postihly před Ostravou, by se tentokrát vyskytnout neměly. Co mám informace, měli bychom nastoupit v nejsilnějším možném složení.“
Tým Třeboně doposud v extralize zvítězil pouze v jednom případě. „Trochu posílili, ale při srovnání našeho a jejich kádru jsme favoritem. Nejznámější boxer v kádru soupeře je asi Adam Kolařík v supertěžké váze. Ještě mají Grézla v pětasedmdesátce, Horký byl třetí na republice. Nevím dál, s kým by mohli přijet,“ poodkryl trochu karty Novotný.
Předposlední letošní domácí extraligový zápas se bude konat tradičně v prostějovské sokolovně. Termín je také obvyklý – neděle 5. března od 10:00 hodin. „Rád bych touto cestou pozval co možná nejvíce fanoušků. Obsadíme všechny váhy a účast závazně potvrdily i slovenské opory Viliam Tanko a Erik Tlkanec,“ vzkázal trenér BC DTJ.


Průběžná tabulka Extraligy boxu:
1. SCB Ostrava 5 1 0 66:30 11
2. BC Bratislava-Ružinov 3 2 0 52:28 8
3. BC DTJ Prostějov 3 1 2 50:46 7
4. Armex Děčín 1 1 3 32:48 3
5. Hydrokovo Třeboň 1 0 3 22:42 2
6. FIT GYM + SKP Ústí nad Labem 0 1 5 34:62 1

KAM PŘÍŠTĚ:
7. kolo, 4. a 5. března 2017: BC DTJ Prostějov - SKB HYDRO&KOVO Třeboň (5. 3. 10:00), BC Armex Rohovník Děčín - BC Bratislava-Ružinov, SCB Ostrava - FIT GYM + SKP Ústí nad Labem.

Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments