Dobré odpoledne, dnes je úterý 20.11.2018
svátek slaví Nikola,
zítra Albert
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Souboj Davida s Goliášem aneb historicky šestinásobný mistr republiky nastoupí proti absolutnímu nováčkovi. Prostějovští boxeři jsou před nedělním duelem s jihočeským výběrem vysokým favoritem a této role si jsou vědomi. „Nic jiného než vítězství nečekám a neberu. Měli bychom být kompletní a soupeř by neměl mít k dispozici zahraniční posily,“ informoval Večerník před sedmým extraligovým kolem Petr Novotný, trenér prostějovského BC DTJ.

Jeho soubor v předchozím kole prakticky ztratil šanci na obhajobu loňského titulu. Těsná prohra s Ostravou přišla navíc v domácím ringu. „Rádi bychom si spravili chuť a výhrou si udrželi šanci na nějaké slušné umístění. Nebude to úplně jednoduché, ale já věřím, že to dopadne dobře,“ komentuje Petr Novotný. „Problémy se sestavou, které nás postihly před Ostravou, by se tentokrát vyskytnout neměly. Co mám informace, měli bychom nastoupit v nejsilnějším možném složení.“
Tým Třeboně doposud v extralize zvítězil pouze v jednom případě. „Trochu posílili, ale při srovnání našeho a jejich kádru jsme favoritem. Nejznámější boxer v kádru soupeře je asi Adam Kolařík v supertěžké váze. Ještě mají Grézla v pětasedmdesátce, Horký byl třetí na republice. Nevím dál, s kým by mohli přijet,“ poodkryl trochu karty Novotný.
Předposlední letošní domácí extraligový zápas se bude konat tradičně v prostějovské sokolovně. Termín je také obvyklý – neděle 5. března od 10:00 hodin. „Rád bych touto cestou pozval co možná nejvíce fanoušků. Obsadíme všechny váhy a účast závazně potvrdily i slovenské opory Viliam Tanko a Erik Tlkanec,“ vzkázal trenér BC DTJ.


Průběžná tabulka Extraligy boxu:
1. SCB Ostrava 5 1 0 66:30 11
2. BC Bratislava-Ružinov 3 2 0 52:28 8
3. BC DTJ Prostějov 3 1 2 50:46 7
4. Armex Děčín 1 1 3 32:48 3
5. Hydrokovo Třeboň 1 0 3 22:42 2
6. FIT GYM + SKP Ústí nad Labem 0 1 5 34:62 1

KAM PŘÍŠTĚ:
7. kolo, 4. a 5. března 2017: BC DTJ Prostějov - SKB HYDRO&KOVO Třeboň (5. 3. 10:00), BC Armex Rohovník Děčín - BC Bratislava-Ružinov, SCB Ostrava - FIT GYM + SKP Ústí nad Labem.

Total Comments

  • Zámecké Vánoce
  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte podzimní vystoupení 1.SK Prostějov ve druhé nejvyšší soutěži?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

České dráhy se „probudily“. 

V případě Českých drah to platí skutečně skoro na den. Vloni v listopadu prostějovské zastupitelstvo schválilo peníze na odkup pozemků za místním nádražím. A nyní České dráhy Večerník ubezpečily, že konečně podepíší kupní smlouvu. No, sláva!

Umí mluvit?

Novou ředitelkou prostějovského muzea se stala někdejší zaměstnankyně informačního centra magistrátu a následně sociální pracovnice Soňa Provazová. Přestože jsme ji už před více jak před dvěma týdny požádali o rozhovor, odpovědí jsme se zatím nedočkali. Hned první kontakt tak naznačil, že komunikace nebude zřejmě její silnou stránkou...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Adéla Jánská

 
janska copyProfesorka, která vyučuje malbu na Střední škole designu a módy, Prostějov, byla jednou z hlavních postav úterní slavnosti, při níž byl na stěnu v obřadní síni prostějovské radnice umístěn obraz exprimátorky Aleny Raškové. Právě tato dáma je totiž jeho autorem. .

Total Comments

Číslo týdne

 3000000
Srážka dvou kamionů a dodávky minulé úterý v noci způsobila až do středečních odpoledních hodin dopravní kolaps nejen na dálnici, ale i přímo v Prostějově. Škoda na vozidlech, která po obrovském požáru lehla popelem, je vyčíslena na tři miliony korun.

Total Comments

Výrok týdne

PIŠTE OBJEKTIVNĚ, MY K VÁM BUDEME URČITĚ OTEVŘENÍ!“

Přání primátora Statutárního města Prostějov Františka Jury při první tiskové konferenci nové rady...
PÍŠEME A BUDEME NADÁLE!

Total Comments