Dobré ráno, dnes je sobota 22.9.2018
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Souboj Davida s Goliášem aneb historicky šestinásobný mistr republiky nastoupí proti absolutnímu nováčkovi. Prostějovští boxeři jsou před nedělním duelem s jihočeským výběrem vysokým favoritem a této role si jsou vědomi. „Nic jiného než vítězství nečekám a neberu. Měli bychom být kompletní a soupeř by neměl mít k dispozici zahraniční posily,“ informoval Večerník před sedmým extraligovým kolem Petr Novotný, trenér prostějovského BC DTJ.

Jeho soubor v předchozím kole prakticky ztratil šanci na obhajobu loňského titulu. Těsná prohra s Ostravou přišla navíc v domácím ringu. „Rádi bychom si spravili chuť a výhrou si udrželi šanci na nějaké slušné umístění. Nebude to úplně jednoduché, ale já věřím, že to dopadne dobře,“ komentuje Petr Novotný. „Problémy se sestavou, které nás postihly před Ostravou, by se tentokrát vyskytnout neměly. Co mám informace, měli bychom nastoupit v nejsilnějším možném složení.“
Tým Třeboně doposud v extralize zvítězil pouze v jednom případě. „Trochu posílili, ale při srovnání našeho a jejich kádru jsme favoritem. Nejznámější boxer v kádru soupeře je asi Adam Kolařík v supertěžké váze. Ještě mají Grézla v pětasedmdesátce, Horký byl třetí na republice. Nevím dál, s kým by mohli přijet,“ poodkryl trochu karty Novotný.
Předposlední letošní domácí extraligový zápas se bude konat tradičně v prostějovské sokolovně. Termín je také obvyklý – neděle 5. března od 10:00 hodin. „Rád bych touto cestou pozval co možná nejvíce fanoušků. Obsadíme všechny váhy a účast závazně potvrdily i slovenské opory Viliam Tanko a Erik Tlkanec,“ vzkázal trenér BC DTJ.


Průběžná tabulka Extraligy boxu:
1. SCB Ostrava 5 1 0 66:30 11
2. BC Bratislava-Ružinov 3 2 0 52:28 8
3. BC DTJ Prostějov 3 1 2 50:46 7
4. Armex Děčín 1 1 3 32:48 3
5. Hydrokovo Třeboň 1 0 3 22:42 2
6. FIT GYM + SKP Ústí nad Labem 0 1 5 34:62 1

KAM PŘÍŠTĚ:
7. kolo, 4. a 5. března 2017: BC DTJ Prostějov - SKB HYDRO&KOVO Třeboň (5. 3. 10:00), BC Armex Rohovník Děčín - BC Bratislava-Ružinov, SCB Ostrava - FIT GYM + SKP Ústí nad Labem.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments