Dobré odpoledne, dnes je neděle 23.9.2018
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Neuskutečněné utkání 8. kola extraligy mezi bratislavským Ružinovem a Ostravou řešila v předminulém týdnu Sportovně technická komise České boxerské asociace, která rozhodla vyhovět argumentům slezského klubu a přisoudila mu kontumační výhru poměrem 16:0. Prakticky tak Ostravanům přiklepla mistrovský titul!


„Myslím, že se jedná o takovou vzpouru Ostravy. Ten zápas jsme mohli klidně odboxovat v náhradním termínu. Oni ale trvali na kontumaci, aby si pojistili prvenství. Vyhrát bez boje je podle mě unfair,“ vyjádřil se k rozhodnutí Dušan Bučko, trenér Ružinova. „Ostrava má navíc tak kvalitní kádr, že zbývající týmy extraligy na ně stejně nemají nárok,“ přidal.
Celá kauza vznikla z důvodu organizačních problémů pořádajícího klubu. Utkání se mělo boxovat v jednom bratislavském nákupním centru. „Bohužel ve středu, tři dny před zápasem, nám vypověděli dohodu. My jsme nebyli schopni v tak krátkém časovém úseku sehnat náhradní prostory,“ vysvětluje Bučko.
Druhé odložené střetnutí mezi Ústím nad Labem a Prostějovem se bude z rozhodnutí STK boxovat v náhradním termínu. „My jsme mohli také žádat kontumaci, ale jít proti svazu a dělat problémy není ideální. Klidně pojedeme do Ústí jindy,“ konstatoval Petr Novotný, předseda DTJ Prostějov. „Kdybychom byli na místě Ostravy, s Bratislavou bychom se dohodli. Podobné problémy přece mohou postihnout každého a lepší je bojovat v ringu než u zeleného stolu,“ vzkázal lodivod.
EXTRALIGA BOX 2016-2017
9. kolo: FIT GYM + SKP Ústí nad Labem - SKB HYDRO&KOV Třeboň 6:10, BC DTJ Prostějov - BC Bratislava-Ružinov 10:6, SCB Ostrava - BC Armex Rohovník Děčín 12:4. 
Průběžná tabulka:
1. SCB Ostrava          8          1          0          110:34 17
2. BC DTJ Prostějov            5          1          2          70:58   11
3. BC Bratislava-Ružinov      4          2          2          74:54   10
4. Hydrokov Třeboň   2          1          4          46:66   5
5. Armex Děčín          1          2          5          44:84   4
6. FIT GYM + SKP Ústí nad Labem            0          1          7          40:88   1
Kam příště:
10. kolo (6.-7.5. 2017): BC Bratislava-Ružinov - FIT GYM + SKP Ústí nad Labem, SKB HYDRO&KOV Třeboň - SCB Ostrava, BC Armex Rohovník Děčín - BC DTJ Prostějov

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments