Dobrý podvečer, dnes je pátek 18.1.2019
svátek slaví Vladislav,
zítra Doubravka
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Neuskutečněné utkání 8. kola extraligy mezi bratislavským Ružinovem a Ostravou řešila v předminulém týdnu Sportovně technická komise České boxerské asociace, která rozhodla vyhovět argumentům slezského klubu a přisoudila mu kontumační výhru poměrem 16:0. Prakticky tak Ostravanům přiklepla mistrovský titul!


„Myslím, že se jedná o takovou vzpouru Ostravy. Ten zápas jsme mohli klidně odboxovat v náhradním termínu. Oni ale trvali na kontumaci, aby si pojistili prvenství. Vyhrát bez boje je podle mě unfair,“ vyjádřil se k rozhodnutí Dušan Bučko, trenér Ružinova. „Ostrava má navíc tak kvalitní kádr, že zbývající týmy extraligy na ně stejně nemají nárok,“ přidal.
Celá kauza vznikla z důvodu organizačních problémů pořádajícího klubu. Utkání se mělo boxovat v jednom bratislavském nákupním centru. „Bohužel ve středu, tři dny před zápasem, nám vypověděli dohodu. My jsme nebyli schopni v tak krátkém časovém úseku sehnat náhradní prostory,“ vysvětluje Bučko.
Druhé odložené střetnutí mezi Ústím nad Labem a Prostějovem se bude z rozhodnutí STK boxovat v náhradním termínu. „My jsme mohli také žádat kontumaci, ale jít proti svazu a dělat problémy není ideální. Klidně pojedeme do Ústí jindy,“ konstatoval Petr Novotný, předseda DTJ Prostějov. „Kdybychom byli na místě Ostravy, s Bratislavou bychom se dohodli. Podobné problémy přece mohou postihnout každého a lepší je bojovat v ringu než u zeleného stolu,“ vzkázal lodivod.
EXTRALIGA BOX 2016-2017
9. kolo: FIT GYM + SKP Ústí nad Labem - SKB HYDRO&KOV Třeboň 6:10, BC DTJ Prostějov - BC Bratislava-Ružinov 10:6, SCB Ostrava - BC Armex Rohovník Děčín 12:4. 
Průběžná tabulka:
1. SCB Ostrava          8          1          0          110:34 17
2. BC DTJ Prostějov            5          1          2          70:58   11
3. BC Bratislava-Ružinov      4          2          2          74:54   10
4. Hydrokov Třeboň   2          1          4          46:66   5
5. Armex Děčín          1          2          5          44:84   4
6. FIT GYM + SKP Ústí nad Labem            0          1          7          40:88   1
Kam příště:
10. kolo (6.-7.5. 2017): BC Bratislava-Ružinov - FIT GYM + SKP Ústí nad Labem, SKB HYDRO&KOV Třeboň - SCB Ostrava, BC Armex Rohovník Děčín - BC DTJ Prostějov

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments