Dobré ráno, dnes je úterý 13.11.2018
svátek slaví Tibor,
zítra Sáva
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Další zajímavou akci uspořádal boxerský oddíl BC DTJ Prostějov. Po nedávném vyvrcholení mužské extraligy družstev a mistrovství republiky školní mládeže to tentokrát bylo dvoudenní soustředění rohovnic všech věkových kategorií z Moravy i Slovenska, v rámci nějž absolvovaly intenzivní tréninky včetně vzájemných sparingů. Neobyčejná událost proběhla o předminulém víkendu v areálu DTJ vedle aquaparku v Krasické ulici.

Na odpolední přípravu soboty 9. června dorazila třicítka žen a děvčat, aby se kvůli velkému dusnu v tělocvičně přesunuly k dvouhodinové tréninkové jednotce na venkovní hřiště. O den později, tedy v neděli dopoledne už aktérky zůstaly uvnitř a mohly tudíž využít i ring prostějovského klubu.
Každopádně to byl po oba dny pořádný „záhul“, neboť box je opravdu těžká dřina, zejména na fyzickou kondici. Něžné pohlaví nevyjímaje. Přesto holky drsný dril ordinovaný šéftrenérem mládeže BC Martinem Klíčem statečně vydržely, navíc si vyčerpávající náplň komplexně zaměřenou na technické i silové prvky zpestřily výše zmíněnými sparingy.
Těch byla v součtu dvoudenního programu skutečně spousta, což účastnicím setkání dalo hodně směrem k jejich dalšímu výkonnostnímu zlepšování. „Tréninky měly velkou náročnost, ale tak to má být, aspoň jsme dostaly zabrat. Je super, že někdo v České republice tyhle sparingy dělá na takové úrovni a že jsme sem dostaly pozvánku. Prostějovu moc děkujeme, a pokud se v budoucnu uskuteční další podobná akce, moc rády zase přijedeme,“ chválily DTJ členky bratislavského Box Clubu Ružinov Janka Maceková a spol.
Chybět pochopitelně nemohli koučové zainteresovaných oddílů, mezi jejichž svěřenkyně podstupující „hanácký očistec“ patřily i reprezentantky ČR a SR napříč věkovými kategoriemi. Osazenstvo přišel osobně povzbudit také hlavní trenér BC, zároveň starosta „détéjéčka“ Petr Novotný. „Věřím, že jste si námi organizovanou přípravu naplno užily a něco pozitivního si z tohoto srazu odnesete. My se snažíme pro box obecně dělat co nejvíc, snad se to daří,“ promluvil Novotný na závěr vysilujícího programu k viditelně unaveným, ale přitom spokojeným rohovnicím.

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • interforst
  • pv_zima
  • toray
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments