Příjemnou noc, dnes je středa 16.1.2019
svátek slaví Ctirad,
zítra Drahoslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Další zajímavou akci uspořádal boxerský oddíl BC DTJ Prostějov. Po nedávném vyvrcholení mužské extraligy družstev a mistrovství republiky školní mládeže to tentokrát bylo dvoudenní soustředění rohovnic všech věkových kategorií z Moravy i Slovenska, v rámci nějž absolvovaly intenzivní tréninky včetně vzájemných sparingů. Neobyčejná událost proběhla o předminulém víkendu v areálu DTJ vedle aquaparku v Krasické ulici.

Na odpolední přípravu soboty 9. června dorazila třicítka žen a děvčat, aby se kvůli velkému dusnu v tělocvičně přesunuly k dvouhodinové tréninkové jednotce na venkovní hřiště. O den později, tedy v neděli dopoledne už aktérky zůstaly uvnitř a mohly tudíž využít i ring prostějovského klubu.
Každopádně to byl po oba dny pořádný „záhul“, neboť box je opravdu těžká dřina, zejména na fyzickou kondici. Něžné pohlaví nevyjímaje. Přesto holky drsný dril ordinovaný šéftrenérem mládeže BC Martinem Klíčem statečně vydržely, navíc si vyčerpávající náplň komplexně zaměřenou na technické i silové prvky zpestřily výše zmíněnými sparingy.
Těch byla v součtu dvoudenního programu skutečně spousta, což účastnicím setkání dalo hodně směrem k jejich dalšímu výkonnostnímu zlepšování. „Tréninky měly velkou náročnost, ale tak to má být, aspoň jsme dostaly zabrat. Je super, že někdo v České republice tyhle sparingy dělá na takové úrovni a že jsme sem dostaly pozvánku. Prostějovu moc děkujeme, a pokud se v budoucnu uskuteční další podobná akce, moc rády zase přijedeme,“ chválily DTJ členky bratislavského Box Clubu Ružinov Janka Maceková a spol.
Chybět pochopitelně nemohli koučové zainteresovaných oddílů, mezi jejichž svěřenkyně podstupující „hanácký očistec“ patřily i reprezentantky ČR a SR napříč věkovými kategoriemi. Osazenstvo přišel osobně povzbudit také hlavní trenér BC, zároveň starosta „détéjéčka“ Petr Novotný. „Věřím, že jste si námi organizovanou přípravu naplno užily a něco pozitivního si z tohoto srazu odnesete. My se snažíme pro box obecně dělat co nejvíc, snad se to daří,“ promluvil Novotný na závěr vysilujícího programu k viditelně unaveným, ale přitom spokojeným rohovnicím.

Total Comments

 • TK Plus
 • Pojd hrat hokej
 • Čechy pod Kosířem
 • Vernisáž
 • Moda Pv
 • sida
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments