Dobré odpoledne, dnes je středa 19.9.2018
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Další zajímavou akci uspořádal boxerský oddíl BC DTJ Prostějov. Po nedávném vyvrcholení mužské extraligy družstev a mistrovství republiky školní mládeže to tentokrát bylo dvoudenní soustředění rohovnic všech věkových kategorií z Moravy i Slovenska, v rámci nějž absolvovaly intenzivní tréninky včetně vzájemných sparingů. Neobyčejná událost proběhla o předminulém víkendu v areálu DTJ vedle aquaparku v Krasické ulici.

Na odpolední přípravu soboty 9. června dorazila třicítka žen a děvčat, aby se kvůli velkému dusnu v tělocvičně přesunuly k dvouhodinové tréninkové jednotce na venkovní hřiště. O den později, tedy v neděli dopoledne už aktérky zůstaly uvnitř a mohly tudíž využít i ring prostějovského klubu.
Každopádně to byl po oba dny pořádný „záhul“, neboť box je opravdu těžká dřina, zejména na fyzickou kondici. Něžné pohlaví nevyjímaje. Přesto holky drsný dril ordinovaný šéftrenérem mládeže BC Martinem Klíčem statečně vydržely, navíc si vyčerpávající náplň komplexně zaměřenou na technické i silové prvky zpestřily výše zmíněnými sparingy.
Těch byla v součtu dvoudenního programu skutečně spousta, což účastnicím setkání dalo hodně směrem k jejich dalšímu výkonnostnímu zlepšování. „Tréninky měly velkou náročnost, ale tak to má být, aspoň jsme dostaly zabrat. Je super, že někdo v České republice tyhle sparingy dělá na takové úrovni a že jsme sem dostaly pozvánku. Prostějovu moc děkujeme, a pokud se v budoucnu uskuteční další podobná akce, moc rády zase přijedeme,“ chválily DTJ členky bratislavského Box Clubu Ružinov Janka Maceková a spol.
Chybět pochopitelně nemohli koučové zainteresovaných oddílů, mezi jejichž svěřenkyně podstupující „hanácký očistec“ patřily i reprezentantky ČR a SR napříč věkovými kategoriemi. Osazenstvo přišel osobně povzbudit také hlavní trenér BC, zároveň starosta „détéjéčka“ Petr Novotný. „Věřím, že jste si námi organizovanou přípravu naplno užily a něco pozitivního si z tohoto srazu odnesete. My se snažíme pro box obecně dělat co nejvíc, snad se to daří,“ promluvil Novotný na závěr vysilujícího programu k viditelně unaveným, ale přitom spokojeným rohovnicím.

Total Comments

  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments