Příjemnou noc, dnes je pondělí 27.5.2019
svátek slaví Valdemar,
zítra Vilém
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Další zajímavou akci uspořádal boxerský oddíl BC DTJ Prostějov. Po nedávném vyvrcholení mužské extraligy družstev a mistrovství republiky školní mládeže to tentokrát bylo dvoudenní soustředění rohovnic všech věkových kategorií z Moravy i Slovenska, v rámci nějž absolvovaly intenzivní tréninky včetně vzájemných sparingů. Neobyčejná událost proběhla o předminulém víkendu v areálu DTJ vedle aquaparku v Krasické ulici.

Na odpolední přípravu soboty 9. června dorazila třicítka žen a děvčat, aby se kvůli velkému dusnu v tělocvičně přesunuly k dvouhodinové tréninkové jednotce na venkovní hřiště. O den později, tedy v neděli dopoledne už aktérky zůstaly uvnitř a mohly tudíž využít i ring prostějovského klubu.
Každopádně to byl po oba dny pořádný „záhul“, neboť box je opravdu těžká dřina, zejména na fyzickou kondici. Něžné pohlaví nevyjímaje. Přesto holky drsný dril ordinovaný šéftrenérem mládeže BC Martinem Klíčem statečně vydržely, navíc si vyčerpávající náplň komplexně zaměřenou na technické i silové prvky zpestřily výše zmíněnými sparingy.
Těch byla v součtu dvoudenního programu skutečně spousta, což účastnicím setkání dalo hodně směrem k jejich dalšímu výkonnostnímu zlepšování. „Tréninky měly velkou náročnost, ale tak to má být, aspoň jsme dostaly zabrat. Je super, že někdo v České republice tyhle sparingy dělá na takové úrovni a že jsme sem dostaly pozvánku. Prostějovu moc děkujeme, a pokud se v budoucnu uskuteční další podobná akce, moc rády zase přijedeme,“ chválily DTJ členky bratislavského Box Clubu Ružinov Janka Maceková a spol.
Chybět pochopitelně nemohli koučové zainteresovaných oddílů, mezi jejichž svěřenkyně podstupující „hanácký očistec“ patřily i reprezentantky ČR a SR napříč věkovými kategoriemi. Osazenstvo přišel osobně povzbudit také hlavní trenér BC, zároveň starosta „détéjéčka“ Petr Novotný. „Věřím, že jste si námi organizovanou přípravu naplno užily a něco pozitivního si z tohoto srazu odnesete. My se snažíme pro box obecně dělat co nejvíc, snad se to daří,“ promluvil Novotný na závěr vysilujícího programu k viditelně unaveným, ale přitom spokojeným rohovnicím.

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Noc kostelů táhla.

Fenomenální akce přitáhla stovky zájemců o prohlídky kostelů po celém Česku, Prostějovsko nevyjímaje. Svatostánky otevřely své útroby při dalším ročníku Noci kostelů a návštěvníci se tak mohli dostat i do prostor, kam se běžný smrtelník jen tak nedostane. A potěšitelným faktem bylo i to, že možnosti využili i nevěřící.

Zmlácený sudí.

Prostějovský fotbalový rozhodčí Petr Antoníček byl po finálovém utkání MOL Cupu napaden fanoušky poraženého Baníku Ostrava, kteří mu jako videorozhodčímu vyčítali schválení pokutového kopu ve prospěch pražské Slavie, načež jeden z nich jej udeřil pěstí a povalil na zem. Většímu násilí zabránila až hlídka Městské policie v Olomouci...

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Drahoš
21 drahos
Prostějov uplynulou středu navštívil senátor a v minulosti i kandidát na prezidenta České republiky Jiří Drahoš. Zavítal na radnici i do muzea, stihl i besedu se studenty. A Večerníku poskytl exkluzivní rozhovor, na který se můžete těšit ještě do prázdnin.

Total Comments

Číslo týdne

1

A hop do přehrady! Nejlepším možným výsledkem skončilo první měření vody v plumlovské nádrži, kde je na začátek sezóny kvalitní voda bez sinic a jiných nepříjemností. Přehrada stejně jako Poděbrady u Olomouce dostala jedničku.

Total Comments

Výrok týdne

„Každej furt kecá o suchu a já jsem mokrej jako myš!“

Jeden z promočených bezdomovců před místním nádražím takto hudroval v lijáku, který během minulé středy zkrápěl nejen město Prostějov

Total Comments