Dobré ráno, dnes je neděle 24.3.2019
svátek slaví Gabriel,
zítra Marián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Další zajímavou akci uspořádal boxerský oddíl BC DTJ Prostějov. Po nedávném vyvrcholení mužské extraligy družstev a mistrovství republiky školní mládeže to tentokrát bylo dvoudenní soustředění rohovnic všech věkových kategorií z Moravy i Slovenska, v rámci nějž absolvovaly intenzivní tréninky včetně vzájemných sparingů. Neobyčejná událost proběhla o předminulém víkendu v areálu DTJ vedle aquaparku v Krasické ulici.

Na odpolední přípravu soboty 9. června dorazila třicítka žen a děvčat, aby se kvůli velkému dusnu v tělocvičně přesunuly k dvouhodinové tréninkové jednotce na venkovní hřiště. O den později, tedy v neděli dopoledne už aktérky zůstaly uvnitř a mohly tudíž využít i ring prostějovského klubu.
Každopádně to byl po oba dny pořádný „záhul“, neboť box je opravdu těžká dřina, zejména na fyzickou kondici. Něžné pohlaví nevyjímaje. Přesto holky drsný dril ordinovaný šéftrenérem mládeže BC Martinem Klíčem statečně vydržely, navíc si vyčerpávající náplň komplexně zaměřenou na technické i silové prvky zpestřily výše zmíněnými sparingy.
Těch byla v součtu dvoudenního programu skutečně spousta, což účastnicím setkání dalo hodně směrem k jejich dalšímu výkonnostnímu zlepšování. „Tréninky měly velkou náročnost, ale tak to má být, aspoň jsme dostaly zabrat. Je super, že někdo v České republice tyhle sparingy dělá na takové úrovni a že jsme sem dostaly pozvánku. Prostějovu moc děkujeme, a pokud se v budoucnu uskuteční další podobná akce, moc rády zase přijedeme,“ chválily DTJ členky bratislavského Box Clubu Ružinov Janka Maceková a spol.
Chybět pochopitelně nemohli koučové zainteresovaných oddílů, mezi jejichž svěřenkyně podstupující „hanácký očistec“ patřily i reprezentantky ČR a SR napříč věkovými kategoriemi. Osazenstvo přišel osobně povzbudit také hlavní trenér BC, zároveň starosta „détéjéčka“ Petr Novotný. „Věřím, že jste si námi organizovanou přípravu naplno užily a něco pozitivního si z tohoto srazu odnesete. My se snažíme pro box obecně dělat co nejvíc, snad se to daří,“ promluvil Novotný na závěr vysilujícího programu k viditelně unaveným, ale přitom spokojeným rohovnicím.

Total Comments

  • Basic
  • Zahradnictví Adelovi
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte sezónu prostějovských hokejistů?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pod mostem se maká.

Většina Prostějovanů zřejmě již zaregistrovala, že se pod mostem v Olomoucké ulici pilně pracuje. Bagry a stavební dělníci připravují základy pro „podchod“ pod mostem, který v nebezpečné a dopravně frekventované lokalitě bude sloužit jak cyklistům, tak chodcům. Už aby to bylo!

Sníh přikryl Protivanovsko.

Jaro se pomalu ale jistě ujímá vlády, ovšem pozor! „Paní Zima“ ještě ani zdaleka neřekla poslední slovo. Důkazem toho je středeční chumelenice na Protivanovsku, kde napadlo zhruba pět centimetrů sněhové pokrývky. Silničáři tak měli po delším čase opět práci a děti málem stavěly sněhuláky...

Total Comments

Osobnost týdne

Simona STAŠOVÁ

Dcera Jiřiny Bohdalové byla hlavní postavou divadelní hry Skleněný zvěřinec, kterou skvělá herečka představila se svými kolegy minulé pondělí na prknech Městského divadla v Prostějově.

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

7
Na této příčce skončili sezónu Chance ligy 2018/2019 hokejisté Prostějova. Ani napočtvrté za sebou tak Jestřábi ve druhé nejvyšší soutěži nepřekročili svůj stín a znovu vypadli již ve čtvrtfinále play-off.

Total Comments

Výrok týdne

„ŽE NÁS LIDI BEROU VÁŽNĚ - SMRTELNĚ VÁŽNĚ“

Předseda Klubu vojenské historie Dukla Prostějov Jaroslav Dvořák má o největším úspěchu své organizace zcela jasno...

Total Comments