Příjemnou noc, dnes je úterý 12.11.2019
svátek slaví Benedikt,
zítra Tibor
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Rohovnický oddíl BC DTJ Prostějov je v posledních letech vyhlášený svou velkou snahou o co nejlepší výchovu mládeže. A jeden z vlastních klubových odchovanců se nyní už prosadil v tuzemském měřítku i mezi dospělými, když Pavel Ján obsadil druhé místo na mistrovství České republiky mužů 2018 v Děčíně.

Teprve devatenáctiletý borec boxoval na severu Čech ve váhové kategorii do 91 kilogramů, a aby se dostal do titulové bitvy, musel vyhrát dva zápasy. Nejprve ve čtvrtfinále jasně vybodoval Ondřeje Mistríka z Prahy, následně v semifinále vyřadil také na body brněnského Rostislava Zicha.
Ve finálovém duelu pak svedl srdnatý boj s Jiřím Havlem, dalším zástupcem české metropole. Navzdory velmi kvalitnímu výkonu Jána rozhodli sudí o jeho těsné bodové porážce 1:2, čímž bral v konečném účtování stříbrnou medaili. Skvělý úspěch, který však mohl být podle mínění hlavního trenéra i šéfa DTJ Prostějov v jedné osobně Petra Novotného ještě větší.
„Pavel si vedl na republice fantasticky. Spolehlivě zvládl první dvě utkání a ve finále byl dvě kola ze tří viditelně lepší. Rozhodčí však měli jiný názor, vítězství dali Pražákovi. Což je škoda, protože Pavel si zlato zasloužil. Ale on sám za sebe může být naprosto spokojený, protože v Děčíně předvedl výborné výkony a ukázal, jak dobře se v Prostějově box naučil. Navíc má perspektivu. Když bude dál poctivě trénovat, může se samozřejmě ještě zlepšovat,“ řekl Novotný na konto Jána, který má zkušenosti z oblastní soutěže i z několika střetnutí extraligy mužských družstev.Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Famózní Přeučil s Hruškovou.

Minulou středu uspořádal Večerník besedu pro seniory v Domově seniorů v Nerudově ulici. Popovídat si s nimi přišli pražští herci Jan Přeučil se svojí životní partnerkou Evou Hruškovou. Oba famózní umělci zodpovídali nejen množství dotazů, ale přidali i mnohé perličky z natáčení.


Nechala se okrádat expřítelem.

Se svým příběhem se Večerníku svěřila žena z Prostějova, která se vloni po patnáctiletém soužití rozešla se svým partnerem. Po jeho vystěhování se ale bezmála rok ztrácely z bytu peníze. Majitelka totiž nevyměnila zámek ve dveřích, čehož expartner využil a chodil si do bytu, jak chtěl...

Total Comments

Osobnost týdne

BOLESLAV POLÍVKA

44 polivkaZnámý herec a komik si ve čtvrtek „střihl“ na prknech Městského divadla v Prostějově roli Harpagona ve slavné komedii Lakomec. Představení v rámci divadelního festivalu Aplaus bylo dávno dopředu vyprodané.

Total Comments

Číslo týdne

 14

Aktuálně se v Prostějově nachází čtrnáct adresních míst, na kterých lze oficiálně provozovat hazardní hry. Přestože počet heren v Prostějově i nadále rok od roku klesá, radní přispěchali s novou vyhláškou. Ta by měla ještě více omezit hazard v našem městě.

Total Comments

Výrok týdne

„CO DNES ŘIDIČ UMÍ? SEDNE DO KABINY, ZATOČÍ KLÍČKEM A JEDE...“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments