Dobrý podvečer, dnes je úterý 21.1.2020
svátek slaví Běla,
zítra Slavomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Třídenní boxerský svátek zažije opět po roce Prostějov. Tentokrát půjde o mistrovství republiky kadetů a kadetek 2019 (26. až 28. dubna), které ještě zpestří zápas Moravskoslezské ligy mužských družstev BC DTJ Prostějov versus Opava. Ten je na programu v sobotu 27. dubna od 19:00 hodin. Místem dějiště bude Společenským dům v Prostějově.

Do aktuálního ročníku extraligy ČR se sice hanácký rohovnický klub nepřihlásil, ale místo toho nedávno otevřel jinou, loni založenou týmovou soutěž. Na úvod MSL 2019 remizoval výběr Jihomoravské oblasti pod prostějovskou hlavičkou v polských Gliwicích 6:6, teď přivítá ve svém ringu družstvo Severomoravské oblasti zastřešené opavským oddílem. „K vidění by během sobotního večera od 19:00 hodin měly být kvalitní, vyrovnané a tím pádem dramatické souboje atraktivní pro diváky,“ řekl šéftrenér a předseda BC DTJ Petr Novotný s tím, že se představí i domácí borec Pavel Ján.
Hned trojnásobné zastoupení bude mít pořádající klub na letošním kadetském šampionátu, který potrvá od pátku až do neděle. O medaile zabojují Filip Jílek, Viktor Raškovský a Pavlína Jančiová pod vedením hlavního kouče boxerské mládeže Prostějova Martina Klíče. „První den šampionát začne ve dvě hodiny odpoledne, druhý den zahájí hodinu po poledni. A finálový blok přijde na řadu úderem nedělních 9 hodin a 45 minut. Očekáváme účast více než stovky mladých rohovnických nadějí z celé České republiky,“ informoval Novotný také o détéjéčkem organizovaném mistrovství.

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments