Dobré odpoledne, dnes je sobota 19.10.2019
svátek slaví Michaela,
zítra Vendelín
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Třídenní boxerský svátek zažije opět po roce Prostějov. Tentokrát půjde o mistrovství republiky kadetů a kadetek 2019 (26. až 28. dubna), které ještě zpestří zápas Moravskoslezské ligy mužských družstev BC DTJ Prostějov versus Opava. Ten je na programu v sobotu 27. dubna od 19:00 hodin. Místem dějiště bude Společenským dům v Prostějově.

Do aktuálního ročníku extraligy ČR se sice hanácký rohovnický klub nepřihlásil, ale místo toho nedávno otevřel jinou, loni založenou týmovou soutěž. Na úvod MSL 2019 remizoval výběr Jihomoravské oblasti pod prostějovskou hlavičkou v polských Gliwicích 6:6, teď přivítá ve svém ringu družstvo Severomoravské oblasti zastřešené opavským oddílem. „K vidění by během sobotního večera od 19:00 hodin měly být kvalitní, vyrovnané a tím pádem dramatické souboje atraktivní pro diváky,“ řekl šéftrenér a předseda BC DTJ Petr Novotný s tím, že se představí i domácí borec Pavel Ján.
Hned trojnásobné zastoupení bude mít pořádající klub na letošním kadetském šampionátu, který potrvá od pátku až do neděle. O medaile zabojují Filip Jílek, Viktor Raškovský a Pavlína Jančiová pod vedením hlavního kouče boxerské mládeže Prostějova Martina Klíče. „První den šampionát začne ve dvě hodiny odpoledne, druhý den zahájí hodinu po poledni. A finálový blok přijde na řadu úderem nedělních 9 hodin a 45 minut. Očekáváme účast více než stovky mladých rohovnických nadějí z celé České republiky,“ informoval Novotný také o détéjéčkem organizovaném mistrovství.

Total Comments

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments