Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Dvě mladé členky boxerského oddílu BC DTJ Prostějov napsaly vynikající tečku za soutěžním ročníkem 2018/19. Obě vycestovaly na turnaj do ciziny a obě odtamtud přivezly medailový úspěch.

Barbora Mahrová vybojovala stříbro na silně obsazeném mezinárodním turnaji Black Forrest Cup v Německu. „Postoupila tam přes reprezentantku z Litvy, kterou porazila na body. Ve finále pak nestačila na silnou domácí zástupkyni a na body naopak prohrála. V očích reprezentačních trenérů ČR však jistě zanechala dobrý dojem. Jako letošní mistryně republiky a členka národního výběru školní mládeže se bude ucházet o start na Mistrovství Evropy, které se uskuteční v Gruzii. Aby vše klaplo, bude muset Bára ještě pořádně zamakat,“ uvedl hlavní kouč mládeže BC DTJ Martin Klíč.
Ten mohl pogratulovat k parádnímu závěru sezóny také Pavlíně Jančiové. „Ziskem titulu české šampiónky se rovněž zařadila do reprezentačního kádru, v jejím případě kadetek. Na mezinárodním turnaji v německém Zittau získala zlato. A vrcholem byla účast na Mistrovství Evropy v Rumunsku, kde po velmi vyrovnaném i bojovném utkání podlehla soupeřce ze Srbska. Třešničkou na dortu se pro Pavlu následně stal celkový triumf na turnaji v Polsku o minulém víkendu,“ mohl Klíč chválit.
Posledního července odcestují Pavlína Jančiová i Barbora Mahrová na čtrnáctidenní reprezentační soustředění ČR do Bulharska.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments