Dobré ráno, dnes je sobota 29.2.2020
svátek slaví Horymír,
zítra Bedřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Dvě mladé členky boxerského oddílu BC DTJ Prostějov napsaly vynikající tečku za soutěžním ročníkem 2018/19. Obě vycestovaly na turnaj do ciziny a obě odtamtud přivezly medailový úspěch.

Barbora Mahrová vybojovala stříbro na silně obsazeném mezinárodním turnaji Black Forrest Cup v Německu. „Postoupila tam přes reprezentantku z Litvy, kterou porazila na body. Ve finále pak nestačila na silnou domácí zástupkyni a na body naopak prohrála. V očích reprezentačních trenérů ČR však jistě zanechala dobrý dojem. Jako letošní mistryně republiky a členka národního výběru školní mládeže se bude ucházet o start na Mistrovství Evropy, které se uskuteční v Gruzii. Aby vše klaplo, bude muset Bára ještě pořádně zamakat,“ uvedl hlavní kouč mládeže BC DTJ Martin Klíč.
Ten mohl pogratulovat k parádnímu závěru sezóny také Pavlíně Jančiové. „Ziskem titulu české šampiónky se rovněž zařadila do reprezentačního kádru, v jejím případě kadetek. Na mezinárodním turnaji v německém Zittau získala zlato. A vrcholem byla účast na Mistrovství Evropy v Rumunsku, kde po velmi vyrovnaném i bojovném utkání podlehla soupeřce ze Srbska. Třešničkou na dortu se pro Pavlu následně stal celkový triumf na turnaji v Polsku o minulém víkendu,“ mohl Klíč chválit.
Posledního července odcestují Pavlína Jančiová i Barbora Mahrová na čtrnáctidenní reprezentační soustředění ČR do Bulharska.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments