Dobré ráno, dnes je čtvrtek 2.4.2020
svátek slaví Erika,
zítra Richard
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Dalšího pěkného úspěchu dosáhl mládežnický box BC DTJ Prostějov. Konkrétně se o něj tentokrát zasloužil člen oddílu Vladimír Skalský, který přivezl stříbrnou medaili za druhé místo z mistrovství republiky juniorů a juniorek v Novém Strašecí!

„Vláďa se nominoval ve váhové kategorii do 69 kilogramů, kde měl šampionát jasného favorita v Miloši Beránkovi z Brna. Bylo tedy zřejmé, že k útoku na některý z cenných kovů bude potřeba i štěstí na los. To našemu zástupci přálo tím, že Beránka mohl potkat až ve finále,“ zmínil na úvod klíčovou okolnost hlavní trenér boxerské mládeže DTJ Martin Klíč. Ve čtvrtfinále jeho svěřenec narazil na Pavlíčka z Prahy. Utkání začal trochu nervózně, ale postupem času se uklidnil a odvedl kvalitní výkon. Dobře předcházel soupeře, ve výměnách byl aktivnější a zvítězil 4:1 na body.
Semifinálový duel poslal prostějovského borce na Grunzu z Opavy. Tomu Vladimír v minulosti už jednou podlehl, leč tentokrát odvedl perfektní výkon, boxoval s přehledem. A zrodilo se opět jeho vítězství na body v poměru 4:1.
Ve finále Skalský vyzval dle očekávání favorizovaného Beránka, který od úvodních vteřin zápasu šel sebevědomě za dalším titulem. První kolo vyhrál jasně u všech bodových rozhodčích, ve druhém pak ringový sudí souboj ukončil pro naprostou převahu brněnského borce výrokem r.s.c. „Přesto Vláďa zaslouží velkou pochvalu za to, jak mistrovství republiky zvládl. Postupem do finále dosáhl svého maxima, stříbro je pro něj rozhodně úspěchem,“ zdůraznil kouč Klíč.
V termínu 20. až 22. března měl další své svěřence i svěřenkyně vést na MČR kadetů a kadetek v Třeboni. Tenhle přebor byl však z důvodu vládou vyhlášeného nouzového stavu kvůli pandemii koronaviru prozatím odložen na 24. až 26. dubna. S tím, že bude záležet na dalším vývoji situace. Ze stejného důvodu bude muset být odložen i národní šampionát školní mládeže plánovaný od 3. do 5. dubna v České Kamenici. A vážné otazníky se logicky vznášejí i nad uskutečněním zápasu 5. kola extraligy družstev mužů ČR 2019/20, k němuž měli rohovníci BC DTJ Prostějov nastoupit o víkendu 11. až 12. dubna doma proti Ústí nad Labem.

Total Comments

  • Komínek
  • Basic
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar