Dobré poledne, dnes je pondělí 21.9.2020
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Dalšího pěkného úspěchu dosáhl mládežnický box BC DTJ Prostějov. Konkrétně se o něj tentokrát zasloužil člen oddílu Vladimír Skalský, který přivezl stříbrnou medaili za druhé místo z mistrovství republiky juniorů a juniorek v Novém Strašecí!

„Vláďa se nominoval ve váhové kategorii do 69 kilogramů, kde měl šampionát jasného favorita v Miloši Beránkovi z Brna. Bylo tedy zřejmé, že k útoku na některý z cenných kovů bude potřeba i štěstí na los. To našemu zástupci přálo tím, že Beránka mohl potkat až ve finále,“ zmínil na úvod klíčovou okolnost hlavní trenér boxerské mládeže DTJ Martin Klíč. Ve čtvrtfinále jeho svěřenec narazil na Pavlíčka z Prahy. Utkání začal trochu nervózně, ale postupem času se uklidnil a odvedl kvalitní výkon. Dobře předcházel soupeře, ve výměnách byl aktivnější a zvítězil 4:1 na body.
Semifinálový duel poslal prostějovského borce na Grunzu z Opavy. Tomu Vladimír v minulosti už jednou podlehl, leč tentokrát odvedl perfektní výkon, boxoval s přehledem. A zrodilo se opět jeho vítězství na body v poměru 4:1.
Ve finále Skalský vyzval dle očekávání favorizovaného Beránka, který od úvodních vteřin zápasu šel sebevědomě za dalším titulem. První kolo vyhrál jasně u všech bodových rozhodčích, ve druhém pak ringový sudí souboj ukončil pro naprostou převahu brněnského borce výrokem r.s.c. „Přesto Vláďa zaslouží velkou pochvalu za to, jak mistrovství republiky zvládl. Postupem do finále dosáhl svého maxima, stříbro je pro něj rozhodně úspěchem,“ zdůraznil kouč Klíč.
V termínu 20. až 22. března měl další své svěřence i svěřenkyně vést na MČR kadetů a kadetek v Třeboni. Tenhle přebor byl však z důvodu vládou vyhlášeného nouzového stavu kvůli pandemii koronaviru prozatím odložen na 24. až 26. dubna. S tím, že bude záležet na dalším vývoji situace. Ze stejného důvodu bude muset být odložen i národní šampionát školní mládeže plánovaný od 3. do 5. dubna v České Kamenici. A vážné otazníky se logicky vznášejí i nad uskutečněním zápasu 5. kola extraligy družstev mužů ČR 2019/20, k němuž měli rohovníci BC DTJ Prostějov nastoupit o víkendu 11. až 12. dubna doma proti Ústí nad Labem.

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-