Dobré dopoledne, dnes je pátek 3.4.2020
svátek slaví Richard,
zítra Ivana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

O víkendu 11. a 12. dubna se mělo uskutečnit předposlední 5. kolo extraligy družstev mužů v boxu ČR 2019/20, jehož součástí je duel rohovníků BC DTJ Prostějov proti SKP Sever Ústí nad Labem. V daném termínu však stoprocentně neproběhne.

„My jsme shodou okolností zažádali o přeložení tohoto zápasu ještě před propuknutím epidemie koronaviru na území České republiky. Druhý dubnový víkend je totiž velikonoční a vzhledem k tomu jsme na svátky nechtěli bojovat, nepřipadalo nám to jako vhodné datum,“ prozradil Večerníku hlavní trenér boxerů BC DTJ Petr Novotný.
Posléze se tuzemskem rozšířila nákaza COVID-19, utkání s Ústím by tedy v původně stanovené době stejně nebylo. „Naše představa je, že bychom Severočechy mohli přivítat někdy během června, spíš ve druhé polovině tohoto měsíce. Na určení přesného termínu je však zatím brzy, nejvíc samozřejmě záleží na dalším vývoji situace s koronavirem,“ vyvodil Novotný aktuálně logický závěr.
O posledním květnovém víkendu by přitom Hanáci měli nastoupit k bitvě 6. extraligového dějství v ringu Pablo Boxing Plzeň. „V tuto chvíli se neodvážím říct, jestli je uskutečnění tohoto zápasu na konci května reálné. Což ostatně platí také o souboji s Ústím v předběžně plánovaném červnu. Momentálně nemůže nikdo pořádně trénovat, možnosti přípravy jsou hodně omezené. Uvidíme, co přijde,“ doplnil Novotný.

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar