Příjemnou noc, dnes je úterý 16.7.2019
svátek slaví Luboš,
zítra Martina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Byl největší domácí nadějí, nakonec se stal největším smolařem. Úřadující mistr republiky v bodovacím závodu Luděk Lichnovský si dělal medailové ambice ve čtyřech disciplinách. Nakonec skončil po těžkém pádu v nemocnici. Na plánované druhé povídání tak už nedošlo, čtenářům můžeme jen zprostředkovaně poskytnout Luďkovy pocity po prvním dnu. „Trošku mě mrzí vylučovačka. Tam to uteklo pouze mojí blbostí. Rozhodně jsem nevypadl kvůli výkonnosti. Byla to jen moje chyba,“ komentoval páté místo ve vylučovacím závodu Lichnovský.

V jeho nejsilnější disciplíně bodovačce pak nezískal jediný bod a skončil hluboko v poli poražených. „Bodovačka mi extrémně nesedla. Trápil jsem se od začátku. Možná to bylo i tím, že jsem v úvodu zbytečně vypálil, myslel jsem si, že z toho něco bude,“ ohlédl se za svou disciplínou jezdec SKC TUFO Prostějov a pokračoval: „Alespoň že byl třetí Teklinski. To je super výsledek. Že bych mu nějak pomáhal, to ani ne. Opravdu mi ten závod nesedl. Jednou jsem mu pomáhal rozjet spurt, chtěl jsem i ten další, ale blbě jsme se domluvili a nestihli se sejít.“

Pocity tak měl Lichnovský po prvním dnu slušně řečeno smíšené. „Mrzí mě ta vylučovačka. Už jsem se viděl na bedně a nechal jsem se úplně školácky zavřít,“ dodal zpátky k smolnému vyřazení. Optimizmus však do druhého dne neztrácel. „Čeká nás scratch, ve kterém pojedeme na Teklinskiho, je to jeho disciplína. Ve dvojicích se budeme snažit o co nejlepší výsledek,“ plánoval republikový šampion a dodal: „Z favoritů mě překvapili Rakušané, kteří nijak nezářili. Naopak Ukrajinci vypadají velmi dobře. Uvidíme, třeba se šetří na dvojice, musím říci, že bodovačka měla hodně ostré tempo. Velmi dobře vypadají Italové, sázel bych i na Ukrajince.“

Rakušané, Ukrajinci ale ani Luděk Lichnovský nakonec v madisonu vinou smůly nestartovali. Tip na Italy se ukázal jako správný.

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments