Dobrý večer, dnes je pondělí 18.2.2019
svátek slaví Gizela,
zítra Patrik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Byl největší domácí nadějí, nakonec se stal největším smolařem. Úřadující mistr republiky v bodovacím závodu Luděk Lichnovský si dělal medailové ambice ve čtyřech disciplinách. Nakonec skončil po těžkém pádu v nemocnici. Na plánované druhé povídání tak už nedošlo, čtenářům můžeme jen zprostředkovaně poskytnout Luďkovy pocity po prvním dnu. „Trošku mě mrzí vylučovačka. Tam to uteklo pouze mojí blbostí. Rozhodně jsem nevypadl kvůli výkonnosti. Byla to jen moje chyba,“ komentoval páté místo ve vylučovacím závodu Lichnovský.

V jeho nejsilnější disciplíně bodovačce pak nezískal jediný bod a skončil hluboko v poli poražených. „Bodovačka mi extrémně nesedla. Trápil jsem se od začátku. Možná to bylo i tím, že jsem v úvodu zbytečně vypálil, myslel jsem si, že z toho něco bude,“ ohlédl se za svou disciplínou jezdec SKC TUFO Prostějov a pokračoval: „Alespoň že byl třetí Teklinski. To je super výsledek. Že bych mu nějak pomáhal, to ani ne. Opravdu mi ten závod nesedl. Jednou jsem mu pomáhal rozjet spurt, chtěl jsem i ten další, ale blbě jsme se domluvili a nestihli se sejít.“

Pocity tak měl Lichnovský po prvním dnu slušně řečeno smíšené. „Mrzí mě ta vylučovačka. Už jsem se viděl na bedně a nechal jsem se úplně školácky zavřít,“ dodal zpátky k smolnému vyřazení. Optimizmus však do druhého dne neztrácel. „Čeká nás scratch, ve kterém pojedeme na Teklinskiho, je to jeho disciplína. Ve dvojicích se budeme snažit o co nejlepší výsledek,“ plánoval republikový šampion a dodal: „Z favoritů mě překvapili Rakušané, kteří nijak nezářili. Naopak Ukrajinci vypadají velmi dobře. Uvidíme, třeba se šetří na dvojice, musím říci, že bodovačka měla hodně ostré tempo. Velmi dobře vypadají Italové, sázel bych i na Ukrajince.“

Rakušané, Ukrajinci ale ani Luděk Lichnovský nakonec v madisonu vinou smůly nestartovali. Tip na Italy se ukázal jako správný.

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments