Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 20.9.2018
svátek slaví Oleg,
zítra Matouš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

V jižním Toskánsku, konkrétně v regionu Grosseto, se připravoval výrazně omlazený tým SKC PARDUS-TUFO Prostějov. Pod dohledem trenérů Tomáše Konečného a Michala Mráčka najížděli základní penzum kilometrů mladí nováčci týmu Tomáš Bárta, Karel Tyrpekl, Daniel Babor a Mykyta Zubenko, nová akvizice prostějovského týmu z Ukrajiny.

„Wojciech Pszczolarski měl individuální program, neboť absolvoval Kodaňské šestidenní, kde mimochodem obsadil čtvrté místo. Nyní se chystá na světový šampionát na dráze v Apeldoornu. Luděk Lichnovský je nemocný a zůstal doma, stejně jako Marek Dolníček, který onemocněl a ze soustředění odjel,“ prozradil exkluzivně pro Večerník přímo z Itálie Michal Mráček.
Zcela individuálně se pak připravuje Karel Hník. Asi nejzvučnější letošní posila prostějovského týmu najíždí kilometry ve Španělsku. Celé soustředění s prvním týmem absolvoval i kvartet juniorů - René Smékal, Maxmilián Müller, Lukáš Kolařík a Tomáš Konečný. Z Toskánska se elitní tým SKC PARDUS-TUFO vrátil předminulou sobotu. V domácím prostředí se však dlouho nezdržel a už tuto středu 28. února odlétá na Rhodos, kde ho čekají nejen najíždění tréninkových kilometrů, ale také první letošní závody jednorázovka International Rhode Grand Prix i etapák International Tour of Rhodes. „Oba jsou závody druhé kategorie UCI. Tým by měl být na Rhodu téměř kompletní, chybět bude pouze Vojta Pszczolarski, který již v té době bude startovat na dráhovém mistrovství světa v Apeldoornu,“ uvedl trenér Mráček.
Jak je na snímcích z Toskánska vidět, pro letošní rok došlo ke změně designu týmového oblečení, které v letošní sezóně bude dodávat tradiční výrobce sportovního oblečení – brněnská společnost ATEX sportswear. „Dresy trochu ztmavly, ale Honzovi Brychtovi, který podobu dresů navrhl, se velmi zdařile podařilo naplnit zadání v podobě změny designu při zachování tradičních barev modré a žluté,“ pousmál se spokojeně Michal Mráček.

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • koselec n h
  • Interforst
  • pvecko
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments