Příjemnou noc, dnes je středa 17.7.2019
svátek slaví Martina,
zítra Drahomíra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V jižním Toskánsku, konkrétně v regionu Grosseto, se připravoval výrazně omlazený tým SKC PARDUS-TUFO Prostějov. Pod dohledem trenérů Tomáše Konečného a Michala Mráčka najížděli základní penzum kilometrů mladí nováčci týmu Tomáš Bárta, Karel Tyrpekl, Daniel Babor a Mykyta Zubenko, nová akvizice prostějovského týmu z Ukrajiny.

„Wojciech Pszczolarski měl individuální program, neboť absolvoval Kodaňské šestidenní, kde mimochodem obsadil čtvrté místo. Nyní se chystá na světový šampionát na dráze v Apeldoornu. Luděk Lichnovský je nemocný a zůstal doma, stejně jako Marek Dolníček, který onemocněl a ze soustředění odjel,“ prozradil exkluzivně pro Večerník přímo z Itálie Michal Mráček.
Zcela individuálně se pak připravuje Karel Hník. Asi nejzvučnější letošní posila prostějovského týmu najíždí kilometry ve Španělsku. Celé soustředění s prvním týmem absolvoval i kvartet juniorů - René Smékal, Maxmilián Müller, Lukáš Kolařík a Tomáš Konečný. Z Toskánska se elitní tým SKC PARDUS-TUFO vrátil předminulou sobotu. V domácím prostředí se však dlouho nezdržel a už tuto středu 28. února odlétá na Rhodos, kde ho čekají nejen najíždění tréninkových kilometrů, ale také první letošní závody jednorázovka International Rhode Grand Prix i etapák International Tour of Rhodes. „Oba jsou závody druhé kategorie UCI. Tým by měl být na Rhodu téměř kompletní, chybět bude pouze Vojta Pszczolarski, který již v té době bude startovat na dráhovém mistrovství světa v Apeldoornu,“ uvedl trenér Mráček.
Jak je na snímcích z Toskánska vidět, pro letošní rok došlo ke změně designu týmového oblečení, které v letošní sezóně bude dodávat tradiční výrobce sportovního oblečení – brněnská společnost ATEX sportswear. „Dresy trochu ztmavly, ale Honzovi Brychtovi, který podobu dresů navrhl, se velmi zdařile podařilo naplnit zadání v podobě změny designu při zachování tradičních barev modré a žluté,“ pousmál se spokojeně Michal Mráček.

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments