Dobré odpoledne, dnes je neděle 23.9.2018
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Už brzy vdechne život zrekonstruovanému prostějovského velodromu prvotřídní dráhová cyklistika. Doslova za dveřmi je čtvrtý ročník Velké ceny Českého svazu cyklistiky Grand Prix 2018. A bude to start ostřejší než v letech předešlých! Tento pátek 4. a v sobotu 5. května se můžete těšit na špičkové závody.

„Do Prostějova míří dráhový peloton světové úrovně,“ potvrzuje Petr Šrámek, předseda klubu. „Ve vytrvalostních disciplínách jsou již nyní přihlášeni závodníci z Kanady, Irska, Itálie, Řecka, Polska či Ukrajiny. A za pozornost stojí fakt, že nejde o žádná ´béčková´ jména, ale jedná se o účastníky olympijských her či mistrovství světa,“ potvrzuje Michal Mráček z pořádajícího SKC Prostějov.
Z tuzemska nebudou chybět závodníci Dukly Praha a Favorit Racing. Na domácí dráze se budou chtít v co nejlepším světle předvést i závodníci týmu PARDUS-TUFO, fanoušci prostějovského týmu se mohou těšit na dlouholeté opory Wojciecha Pszczolarského a Luďka Lichnovského či Tomáše Bártu, odchovance a „prvoročáka“ mezi muži, ale také na nováčky ve žluto-modrém Daniela Babora a Marka Dolníčka.
Obdobná konkurence bude i mezi sprintery, kde ve startovním poli nebude chybět opora Dukly Brno a prostějovský odchovanec Robin Wagner. Na programu budou i závody žen, a to jak ve vytrvalostních, tak ve sprinterských disciplínách. Klání doplní junioři, kteří tak budou mít dobrou příležitost porovnat se se zahraniční konkurencí.
Harmonogram jízd odstartuje tento pátek ve 12:00 hodin, v sobotu pak již od 11:00 hodin. Podnik je pořádán za podpory statutárního města Prostějov, Olomouckého kraje, Českého svazu cyklistiky a dalších partnerů prostějovské cyklistiky.


19 cyklo pozv

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments