Dobré ráno, dnes je středa 23.1.2019
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Už brzy vdechne život zrekonstruovanému prostějovského velodromu prvotřídní dráhová cyklistika. Doslova za dveřmi je čtvrtý ročník Velké ceny Českého svazu cyklistiky Grand Prix 2018. A bude to start ostřejší než v letech předešlých! Tento pátek 4. a v sobotu 5. května se můžete těšit na špičkové závody.

„Do Prostějova míří dráhový peloton světové úrovně,“ potvrzuje Petr Šrámek, předseda klubu. „Ve vytrvalostních disciplínách jsou již nyní přihlášeni závodníci z Kanady, Irska, Itálie, Řecka, Polska či Ukrajiny. A za pozornost stojí fakt, že nejde o žádná ´béčková´ jména, ale jedná se o účastníky olympijských her či mistrovství světa,“ potvrzuje Michal Mráček z pořádajícího SKC Prostějov.
Z tuzemska nebudou chybět závodníci Dukly Praha a Favorit Racing. Na domácí dráze se budou chtít v co nejlepším světle předvést i závodníci týmu PARDUS-TUFO, fanoušci prostějovského týmu se mohou těšit na dlouholeté opory Wojciecha Pszczolarského a Luďka Lichnovského či Tomáše Bártu, odchovance a „prvoročáka“ mezi muži, ale také na nováčky ve žluto-modrém Daniela Babora a Marka Dolníčka.
Obdobná konkurence bude i mezi sprintery, kde ve startovním poli nebude chybět opora Dukly Brno a prostějovský odchovanec Robin Wagner. Na programu budou i závody žen, a to jak ve vytrvalostních, tak ve sprinterských disciplínách. Klání doplní junioři, kteří tak budou mít dobrou příležitost porovnat se se zahraniční konkurencí.
Harmonogram jízd odstartuje tento pátek ve 12:00 hodin, v sobotu pak již od 11:00 hodin. Podnik je pořádán za podpory statutárního města Prostějov, Olomouckého kraje, Českého svazu cyklistiky a dalších partnerů prostějovské cyklistiky.


19 cyklo pozv

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments