Dobrý podvečer, dnes je neděle 15.12.2019
svátek slaví Radana a Radan,
zítra Albína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Skvělou zprávu dostali na úvod srpna cyklisté v prostějovském oddílu TUFO-PARDUS. Hned dva prostějovští závodníci Karel Tyrpekl a Tomáš Bárta se probojovali na mistrovství Evropy v nizozemském Alkmaaru. Navíc druhý jmenovaný coby mistr České republiky měl být žhavým želízkem v ohni.

„V hromadných dojezdech se letos několikrát prosadil, takže můžeme pomýšlet vysoko,“ plánoval k šancím Tpmíše Bárty reprezentační trenér Tomáš Konečný. Bohužel se však závod ani jednomu z Prostějovanů nepovedl, nedorazili totiž do cíle. „Ani jeden nedojel. Karel byl účastníkem většího pádu se zraněním. U Tomáše nevím, co se přesně stalo,“ prozradil Večerníku Michal Mráček z TUFO-PARDUS Prostějov.
Situaci na závodišti pak přesněji popsal Tomáš Bárta. „Trať byla nespravedlivá, zvýhodňovala ty jezdce s lepším postavením na startu. Hlavně ale zapršelo a po cestě byla spousta kluzkých kostek. Hned ve druhé zatáčce tak přišel hromadný pád, na trati se vytvořil špunt a my museli počkat, až se zase zprůjezdní,“ smutnil prostějovský cyklista. Následná stíhací jízda už moc k ničemu nevedla.
Zklamáním se během neděle, den po závodě, netajil. „Byl to přímo hororový scénář. Odjížděl jsem tam s tím, že se s trochou štěstí dostanu do nejlepší desítky. Ale dopadlo to takhle,“ mrzí Bártu, který už stáčí myšlenky k blížícímu se mistrovství světa, kam se mu podařilo také probojovat.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments