Dobrý večer, dnes je pátek 23.8.2019
svátek slaví Sandra,
zítra Bartoloměj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Skvělou zprávu dostali na úvod srpna cyklisté v prostějovském oddílu TUFO-PARDUS. Hned dva prostějovští závodníci Karel Tyrpekl a Tomáš Bárta se probojovali na mistrovství Evropy v nizozemském Alkmaaru. Navíc druhý jmenovaný coby mistr České republiky měl být žhavým želízkem v ohni.

„V hromadných dojezdech se letos několikrát prosadil, takže můžeme pomýšlet vysoko,“ plánoval k šancím Tpmíše Bárty reprezentační trenér Tomáš Konečný. Bohužel se však závod ani jednomu z Prostějovanů nepovedl, nedorazili totiž do cíle. „Ani jeden nedojel. Karel byl účastníkem většího pádu se zraněním. U Tomáše nevím, co se přesně stalo,“ prozradil Večerníku Michal Mráček z TUFO-PARDUS Prostějov.
Situaci na závodišti pak přesněji popsal Tomáš Bárta. „Trať byla nespravedlivá, zvýhodňovala ty jezdce s lepším postavením na startu. Hlavně ale zapršelo a po cestě byla spousta kluzkých kostek. Hned ve druhé zatáčce tak přišel hromadný pád, na trati se vytvořil špunt a my museli počkat, až se zase zprůjezdní,“ smutnil prostějovský cyklista. Následná stíhací jízda už moc k ničemu nevedla.
Zklamáním se během neděle, den po závodě, netajil. „Byl to přímo hororový scénář. Odjížděl jsem tam s tím, že se s trochou štěstí dostanu do nejlepší desítky. Ale dopadlo to takhle,“ mrzí Bártu, který už stáčí myšlenky k blížícímu se mistrovství světa, kam se mu podařilo také probojovat.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments