Dobrý večer, dnes je úterý 17.9.2019
svátek slaví Naděžda,
zítra Kryštof
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Od pátku 26. do neděle 28. července se na prostějovském velodromu konalo cyklistické Mistrovství republiky na dráze ve vytrvalostních disciplínách mládeže a žen. Naděje TUFO-PARDUS Prostějov ukázaly svou sílu, když vybojovaly neuvěřitelných sedmnáct mistrovských dresů a devět dalších cenných kovů!

Na programu byly disciplíny stíhací závod jednotlivců, stíhací závod družstev, bodovací závod a scratch. Zástupci domácího oddílu získali aspoň jeden národní titul v každé z těchto disciplín a navíc stíhacímu závodu družstev naprosto dominovali, když ovládli tři ze čtyř kategorií, v nichž některý z jezdců v modrožlutém dresu startoval.
Nejvíce mistrovských primátů posbírala žákyně Patricie Müllerová, která nedala žádné ze soupeřek v individuálních disciplínách šanci. Další tituly dobyli kadetka Gabriela Bártová ve scratchi i bodovačce, junior René Smékal ve scratchi, žák Stanislav Pátík v bodovačce a Radovan Štec mezi kadety také v bodovačce, k čemuž přidal ještě titul ze stíhacího závodu jednotlivců.
Ve stíhačce družstev tým TUFO-PARDUS dominoval kategoriím žáků, kadetů a juniorů, děvčata ve společné kategorii žákyň a kadetek získala stříbro. Žákovské kvarteto startovalo ve složení Vojtěch Koblížek, Stanislav Pátík a doplněno dvěma členy Kovo Praha Richardem Kobrem a Robertem Kobrem. V kadetech na nejvyšší stupínek vystoupali Matyáš Koblížek, Radovan Štec, Petr Kovařčík a Ondřej Pokorný, všichni jsou přitom odchovanci Prostějova.
V juniorech startovali ve vítězném kolektivu Lukáš Kolařík a René Smékal, které doplnili Filip Řeha (Force Team Jeseník) a David Vitner (Roman Kreuziger Cycling Academy), když prostějovský Max Müller nemohl startovat z důvodu zranění při pádu ve scratchi. Dívky, které nestačily pouze na celek TJ Stadion Louny, jely ve složení Gabriela Bártová, Patricie Müllerová a Eliška Grulichová s hostující Adélou Pernickou z Bike Pro Racing.
„Forma našich závodníků na MČR byla skvělá a všichni prodali, co v sobě mají. Je to pro ně zasloužená odměna za práci odvedenou v tréninku i za zodpovědný přístup. Z výsledků máme samozřejmě radost, naše dresy byly vidět a počet titulů i medailí je opravdu velký. Nebudeme ale usínat na vavřínech, stále je na čem pracovat. Prozatím však víme, že jdeme správnou cestou a pořád patříme mezi nejlepší mládežnické kluby u nás,“ měl radost trenér prostějovských cyklistických talentů Martin Cetkovský.

PŘEHLED MEDAILÍ TUFO-PARDUS NA MČR
Zlato: Patricie Müllerová (ITT, bod., scratch), Gabriela Bártová (bod., scratch), René Smékal (TTT, scratch), Stanislav Pátík (bod., TTT), Radovan Štec (ITT, bod., TTT), Vojtěch Koblížek (TTT), Matyáš Koblížek (TTT), Petr Kovařčík (TTT), Ondřej Pokorný (TTT), Lukáš Kolařík (TTT).
Stříbro: Vojtěch Koblížek (scratch), Radovan Štec (scratch), Gabriela Bártová (TTT), Patricie Müllerová (TTT), Eliška Grulichová (TTT).
Bronz: Vojtěch Koblížek (ITT), Gabriela Bártová (ITT), René Smékal (ITT), Matyáš Koblížek (ITT).

Total Comments

 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments