Dobrý večer, dnes je úterý 13.11.2018
svátek slaví Tibor,
zítra Sáva
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Výsledkový servis
Post by: Redakce

V podzimní derniéře Clean4you krajského přeboru, kterou se stalo úvodní dějství jarní části soutěže, hostily Kralice na Hané ještě nedávno třetiligovou Mohelnici. Klub, který se kvůli ekonomickým důvodům rozhodl hrát pouze nejvyšší soutěž v rámci Olomouckého KFS, v první polovině sezóny nikterak nezářil a ani na této úrovni nezaujal místo mezi absolutní špičkou. Přesto disponuje potřebnými zkušenostmi, které právě v Kralicích bohatě uplatnil. Rozlučka byla pro jediného regionálního zástupce Prostějovska pořádně hořkou pilulkou...

Post by: Tomáš Kaláb

Klesající výkonnostní křivka prostějovského fotbalu se nezastavila ani na východě Čech. Právě naopak. Souboj s posledním soupeřem první poloviny soutěže, kterým byl shodou okolností druhý z nováčků probíhajícího ročníku, měl vrátit 1.SK Prostějov na vítěznou vlnu. Jednoznačným úkolem bylo bodovat. Jenže obraz hry od počátku utkání napovídal, že žádné zázraky od Moravanů očekávat nelze. Nejprůkaznějším odrazem krize je fakt, že tým neplní taktické pokyny. A to se přesně v Chrudimi stalo. Výsledkem je již sedmizápasové čekání na vítězství a další sešup v tabulce, nyní už na jedenácté místo Fortuna : Národní ligy.

Post by: Marek Sonnevend

FOTOGALERIE: Úplnou tečku za podzimní částí fotbalových soutěží OFS Prostějov 2018/2019 napsala sobotní dohrávka 4. kola skupiny B III. třídy mužů. Přinesla sice jen průměrnou kopanou odpovídající nejnižší soutěži, ale zato byla hodně zajímavá včetně dramatické gradace v úplném závěru. Protivanovská rezerva proti „béčku“ z Kostelce na Hané otočila skóre z 1:3 na 4:3, aby v předposlední minutě inkasovala vyrovnávací trefu a následně podlehla v penaltovém rozstřelu. Body se tak dělily poměrem jeden ku dvěma.

Post by: Tomáš Kaláb

FOTOGALERIE: Domácí byli v utkání 15. kola Fortuna : Národní ligy od prvních okamžiků aktivnější a nikoho nenechali na pochybách, že jdou pevně za vítězstvím. První minuty zápasu sice ještě nic moc zlého nevěštily, ale postupně se Chrudim začala prosazovat zejména po levé straně. Po podobné akci padl i úvodní gól, a je úplně jedno, že byl vlastní. Domácí nasázeli ještě tři další a to ještě nejméně dva jasné góly odvrátil brankář Bréda. Není se co divit, že rozčarování v prostějovské kabině bylo značné...

Post by: Jakub Čermák

Třemi výhrami v řadě se rozloučili s úvodní půlsezónou od návratu do vyšších soutěží fotbalisté Otaslavic. Ve čtrnáctém kole „A“ skupiny I.B třídy Olomouckého KFS si doma poradili 4:1 s Jezernicí. Dařilo se i Klenovicím, které se díky drtivému vítězství 6:0 nad Troubkami dostaly na třetí místo. Naopak neděle už tak slavná nebyla. Pivín neuspěl v Želatovicích a neudržel tak průběžné vedení v tabulce, kam se po výsledku 5:0 s Mostkovicemi posunulo Ústí „B“. A nebodovaly ani Němčice nad Hamou, o jejich prohře v Tovačově rozhodla jediná branka.

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • interforst
  • pv_zima
  • toray
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...