Dobré odpoledne, dnes je neděle 23.9.2018
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Nečekaná zpráva přišla z prostředí prostějovského 1.SK. Vedení oddílu se totiž už po dvou přípravných zápasech rozloučilo s kmenovým hráčem Jablonce Lukášem Bodečkem, který přišel na testy, a všeobecně se očekávalo, že bude zvučnou posilou zadních řad v jarních bojích o první místo v soutěži. „Mrzí mě to, ale po čtrnácti dnech bylo zřejmé, že naše naděje a reference, které jsme o hráči měli, se neodrazily v realitě,“ komentoval rozhodnutí trenér a generální sportovní manažer třetiligového klubu František Jura.

Tohle v plánu nebylo. Lukáše Bodečka předcházela solidní pověst zkušeného stopera, který by mohl eskáčku pomoct v jarních bojích o postup do druhé ligy. Nakonec se ale na Hané příliš neohřál a po necelých třech týdnech svůj test ukončil... Proč?

Pravdou je, že zejména v prvním utkání v Uherském Brodě tento plejer s ligovými i mládež ickými reprezentačními starty vůbec nepřesvědčil a podepsal se pod několik brejkových situací. „Trénoval jsem předtím intenzivně dva týdny na Žižkově, pak tři dny v Prostějově a v prvním zápase jsem toho měl plné zuby, navíc jsem se před přestávkou zranil,“ hájil svou premiéru v prostějovském dresu Lukáš Bodeček.

O týden později na umělce v Ústí nad Orlicí byla organizace zadních řad v jeho podání patrná zhruba obě první desetiminutovky v každém poločase, pak byl slyšitelný pouze brankář Kofroň. „Myslím, že druhé utkání bylo z mé strany podstatně lepší,“ hodnotil někdejší hráč Sigmy Olomouc, Viktorie Žižkov a Jablonce svůj druhý duel v prostějovském dresu, který se stal nakonec derniéru. „Počítal jsem s kontraktem na půl roku, takže takový vývoj mě nepříjemně zaskočil,“ okomentoval pro Večerník konec zkoušky Bodeček.

„Od Lukáše jsme si slibovali trochu více jak v organizaci, tak i v celkovém herním projevu. A vzhledem k našim představám při tvorbě skládaní kádru jsme se rozhodli pro jarní část jej neangažovat,“ okomentoval rozhodnutí František Jura, generální sportovní manažer a hlavní trenér „A“-týmu 1.SK Prostějov.

A jak bude na vzniklou situaci klubové vedení reagovat? „Zadní řady se budeme maximálně snažit vytížit vlastními zdroji. V přípravě dáme hodně prostoru dvojici Rus - Machynek, na pozici stopera vyzkoušíme i Pančocháře. Ti všichni budou mít příležitost si zajistit místo v základní sestavě vedle Martina Suse, který je pro nás na pozici stopera jasnou jedničkou,“ plánuje Jura.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments