Dobré ráno, dnes je středa 23.1.2019
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nečekaná zpráva přišla z prostředí prostějovského 1.SK. Vedení oddílu se totiž už po dvou přípravných zápasech rozloučilo s kmenovým hráčem Jablonce Lukášem Bodečkem, který přišel na testy, a všeobecně se očekávalo, že bude zvučnou posilou zadních řad v jarních bojích o první místo v soutěži. „Mrzí mě to, ale po čtrnácti dnech bylo zřejmé, že naše naděje a reference, které jsme o hráči měli, se neodrazily v realitě,“ komentoval rozhodnutí trenér a generální sportovní manažer třetiligového klubu František Jura.

Tohle v plánu nebylo. Lukáše Bodečka předcházela solidní pověst zkušeného stopera, který by mohl eskáčku pomoct v jarních bojích o postup do druhé ligy. Nakonec se ale na Hané příliš neohřál a po necelých třech týdnech svůj test ukončil... Proč?

Pravdou je, že zejména v prvním utkání v Uherském Brodě tento plejer s ligovými i mládež ickými reprezentačními starty vůbec nepřesvědčil a podepsal se pod několik brejkových situací. „Trénoval jsem předtím intenzivně dva týdny na Žižkově, pak tři dny v Prostějově a v prvním zápase jsem toho měl plné zuby, navíc jsem se před přestávkou zranil,“ hájil svou premiéru v prostějovském dresu Lukáš Bodeček.

O týden později na umělce v Ústí nad Orlicí byla organizace zadních řad v jeho podání patrná zhruba obě první desetiminutovky v každém poločase, pak byl slyšitelný pouze brankář Kofroň. „Myslím, že druhé utkání bylo z mé strany podstatně lepší,“ hodnotil někdejší hráč Sigmy Olomouc, Viktorie Žižkov a Jablonce svůj druhý duel v prostějovském dresu, který se stal nakonec derniéru. „Počítal jsem s kontraktem na půl roku, takže takový vývoj mě nepříjemně zaskočil,“ okomentoval pro Večerník konec zkoušky Bodeček.

„Od Lukáše jsme si slibovali trochu více jak v organizaci, tak i v celkovém herním projevu. A vzhledem k našim představám při tvorbě skládaní kádru jsme se rozhodli pro jarní část jej neangažovat,“ okomentoval rozhodnutí František Jura, generální sportovní manažer a hlavní trenér „A“-týmu 1.SK Prostějov.

A jak bude na vzniklou situaci klubové vedení reagovat? „Zadní řady se budeme maximálně snažit vytížit vlastními zdroji. V přípravě dáme hodně prostoru dvojici Rus - Machynek, na pozici stopera vyzkoušíme i Pančocháře. Ti všichni budou mít příležitost si zajistit místo v základní sestavě vedle Martina Suse, který je pro nás na pozici stopera jasnou jedničkou,“ plánuje Jura.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments