Dobré odpoledne, dnes je sobota 14.12.2019
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

25 zbozinekV „A“-mužstvu 1.SK Prostějov nebude dále pokračovat bývalý kapitán a odchovanec zdejší kopané Ivo Zbožínek. Překvapivou informaci potvrdil v závěru týdne generální sportovní manažer klubu František Jura s tím, že by byl ale rád, kdyby zkušený obránce pokračoval ve své druhé roli – mládežnického trenéra.

„Důvodů bylo víc. Rozhodli jsme se udělat změnu, tak k ní došlo. Vede přípravku a počítáme s tím, že by v klubu pokračoval i nadále,“ vyjádřil se k nečekané události Jura.

Samotný hráč to příliš komentovat nechtěl, při loňském odchodu z tehdy druholigové Zbrojovky Brno nepočítal, že by se domů vracel pouze na sezonu a půl. „Ještě chci hrát, s nikým jsem ovšem zatím nejednal. Co bude dál, to zatím nevím,“ poznamenal.

Na odchodu je možná i nejlepší střelec mužstva Tomáš Machálek. Zatímco v zimě o něj stalo Slovácko a Baník Ostrava, nyní po něm pokukuje Jablonec, jenž si zajistil účast v předkole Evropské ligy. „Od soboty je tam na zkoušce, v tomto týdnu jede s mužstvem na soustředění do Rakouska. Pak se rozhodne, co dál. Pokud by skutečně odešel, je možné, že by k nám přišel někdo z Jablonce,“ prozradil František Jura.

Fanoušci 1.SK se naopak i v nadcházející sezoně mohou těšit na další bývalé prvoligové hráče Tomáše Bureše, Tomáše Hunala, Petra Pavlíka a Lukáše Zelenku. U Michala Pospíšila se teprve rozhodne. „Zvažuje i další nabídky a konečný verdikt jsme o týden posunuli,“ vysvětlil Jura.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments