Dobré dopoledne, dnes je středa 21.8.2019
svátek slaví Johana,
zítra Bohuslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

25 zbozinekV „A“-mužstvu 1.SK Prostějov nebude dále pokračovat bývalý kapitán a odchovanec zdejší kopané Ivo Zbožínek. Překvapivou informaci potvrdil v závěru týdne generální sportovní manažer klubu František Jura s tím, že by byl ale rád, kdyby zkušený obránce pokračoval ve své druhé roli – mládežnického trenéra.

„Důvodů bylo víc. Rozhodli jsme se udělat změnu, tak k ní došlo. Vede přípravku a počítáme s tím, že by v klubu pokračoval i nadále,“ vyjádřil se k nečekané události Jura.

Samotný hráč to příliš komentovat nechtěl, při loňském odchodu z tehdy druholigové Zbrojovky Brno nepočítal, že by se domů vracel pouze na sezonu a půl. „Ještě chci hrát, s nikým jsem ovšem zatím nejednal. Co bude dál, to zatím nevím,“ poznamenal.

Na odchodu je možná i nejlepší střelec mužstva Tomáš Machálek. Zatímco v zimě o něj stalo Slovácko a Baník Ostrava, nyní po něm pokukuje Jablonec, jenž si zajistil účast v předkole Evropské ligy. „Od soboty je tam na zkoušce, v tomto týdnu jede s mužstvem na soustředění do Rakouska. Pak se rozhodne, co dál. Pokud by skutečně odešel, je možné, že by k nám přišel někdo z Jablonce,“ prozradil František Jura.

Fanoušci 1.SK se naopak i v nadcházející sezoně mohou těšit na další bývalé prvoligové hráče Tomáše Bureše, Tomáše Hunala, Petra Pavlíka a Lukáše Zelenku. U Michala Pospíšila se teprve rozhodne. „Zvažuje i další nabídky a konečný verdikt jsme o týden posunuli,“ vysvětlil Jura.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments