Příjemnou noc, dnes je středa 14.11.2018
svátek slaví Sáva,
zítra Leopold
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

31 spolecna sk2014 2015Ve středu 14. ledna v podvečer se setkají hráči prostějovského „eskáčka“, aby odstartovali dlouhou zimní přípravu, která je má co nejlépe připravit pro jarní boje ve třetí nejvyšší soutěži. Zatímco kanonýr Kroupa by měl být i znovu ústřední postavou Jurova výběru, chybět bude pouze Pavel Hloch, který je na testování v druholigovém Třinci.

„Na programu úvodního tréninku bude tradiční fotbálek, ve čtvrtek přistoupíme k prověrkám kondice jednotlivých hráčů,“ prozradil Večerníku program prvního tréninkového týdne František Jura, generální sportovní manažer a hlavní trenér „A“-týmu 1.SK Prostějov. Následovat budou tradiční tréninky doplněné posilovnou, boxem a regenerací.

Herní praxe se bude pilovat v sérii přípravných utkání, z nichž nejatraktivnější je určitě souboje v Praze proti úřadujícím šampiónům AC Sparta Praha! Přehled všech zápasů přinášíme v souhrnné tabulce na straně 23 dnešního vydání, kde také najdete exkluzivní rozhovor s Františkem Jurou.PLÁN ZIMNÍCH PŘÍPRAVNÝCH UTKÁNÍ

24. 1. 2015          13:00     FK Blansko - 1.SK Prostějov

29. 1. 2015          14:00     AC Sparta Praha - 1.SK Prostějov

31. 1. 2015          12:00     Meteor Praha - 1.SK Prostějov

  4. 2. 2015           16:30     FK Česká Třebová - 1.SK Prostějov

  7. 2. 2015           16:30     TJ Štěchovice - 1.SK Prostějov

21. 2. 2015          10:00     SFC Opava - 1.SK Prostějov

28. 2. 2015          10:15     FC Fastav Zlín - 1.SK Prostějov

  7. 3. 2015           13:00     RSM Hodonín - 1.SK Prostějov

14. 3. 2015          15:00     1.SK Prostějov - FC Hlučín

 

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • interforst
  • pv_zima
  • toray
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments