Dobré dopoledne, dnes je neděle 23.9.2018
svátek slaví Berta,
zítra Jaromír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

46 eskackoUplynulý týden byl během zimní přípravy jediný, kdy trenér prostějovských fotbalistů František Jura nenaordinoval svým svěřencům žádné přípravné utkání. „Na rozdíl od loňské přípravy, kdy jsme měli každý víkend zápas, jsme tentokrát sehráli během devíti dnů čtyři zápasy, což bylo fyzicky náročné,“ vysvětlil zápasovou odmlku kouč 1.SK Prostějov, který během soustředění v Praze i Ústí nad Orlicí své hráče rozhodně nešetřil.

Kromě regenerace těch zdravých bylo potřeba dát dohromady i stále se obměňující marodku. Vedle Pančocháře si začal stěžovat na bolesti v zádech také Koudelka, který rovněž navštívil klubového lékaře. Kádru se nevyhýbají ani zimní virózy. Jen se chřipky zbavila brněnská dvojice Kroupa-Sus, už onemocněla další týmová opora Zelenka. Skoro to vypadá, jakoby v Prostějově bylo znatelně zdravější klima...

V uplynulém týdnu absolvovali hráči v druhé polovině týdne klasické tréninky, víkend měli volný. Hned v pondělí, tj. dnes 16. února, je ale čeká boxerský trénink, následovaný běžnými tréninky na umělé trávě. V sobotu dopoledne čeká na prostějovské fotbalisty první ze dvou druholigových soupeřů, SFC Opava. Hráči si budou muset přivstat, odjezd autobusu je plánován už na sedmou hodinu.

Přátelské utkání mohlo být zpestřeno přítomností ex-prostějovského Tomáše Machálka, ten se však na své bývalé spoluhráče přijde podívat zřejmě jen na tribunu. „Začátkem února jsem si v přípravném utkání s Frýdkem-Místkem zranil lýtkový sval, lékař mi doporučil, abych léčení neuspěchával,“ vysvětlil situaci Večerníku Machálek.

Utkání začíná na umělé trávě v Opavě v 10.00 hodin a Večerník bude jako obvykle u toho.

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments