Dobrý večer, dnes je neděle 20.1.2019
svátek slaví Ilona,
zítra Běla
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

46 eskackoUplynulý týden byl během zimní přípravy jediný, kdy trenér prostějovských fotbalistů František Jura nenaordinoval svým svěřencům žádné přípravné utkání. „Na rozdíl od loňské přípravy, kdy jsme měli každý víkend zápas, jsme tentokrát sehráli během devíti dnů čtyři zápasy, což bylo fyzicky náročné,“ vysvětlil zápasovou odmlku kouč 1.SK Prostějov, který během soustředění v Praze i Ústí nad Orlicí své hráče rozhodně nešetřil.

Kromě regenerace těch zdravých bylo potřeba dát dohromady i stále se obměňující marodku. Vedle Pančocháře si začal stěžovat na bolesti v zádech také Koudelka, který rovněž navštívil klubového lékaře. Kádru se nevyhýbají ani zimní virózy. Jen se chřipky zbavila brněnská dvojice Kroupa-Sus, už onemocněla další týmová opora Zelenka. Skoro to vypadá, jakoby v Prostějově bylo znatelně zdravější klima...

V uplynulém týdnu absolvovali hráči v druhé polovině týdne klasické tréninky, víkend měli volný. Hned v pondělí, tj. dnes 16. února, je ale čeká boxerský trénink, následovaný běžnými tréninky na umělé trávě. V sobotu dopoledne čeká na prostějovské fotbalisty první ze dvou druholigových soupeřů, SFC Opava. Hráči si budou muset přivstat, odjezd autobusu je plánován už na sedmou hodinu.

Přátelské utkání mohlo být zpestřeno přítomností ex-prostějovského Tomáše Machálka, ten se však na své bývalé spoluhráče přijde podívat zřejmě jen na tribunu. „Začátkem února jsem si v přípravném utkání s Frýdkem-Místkem zranil lýtkový sval, lékař mi doporučil, abych léčení neuspěchával,“ vysvětlil situaci Večerníku Machálek.

Utkání začíná na umělé trávě v Opavě v 10.00 hodin a Večerník bude jako obvykle u toho.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments