Příjemnou noc, dnes je neděle 25.8.2019
svátek slaví Radim,
zítra Luděk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

07 krejciVytouženého středního záložníka s rychlostní vybaveností i citem pro rozehrávku se dočkal kouč Kralic na Hané Petr Gottwald. Jan Nečas přijde z Kroměříže na hostování či přestup a zaplní prázdné místo v sestavě, komplikací je naopak stav gólmana Davida Krejčího, jenž si poranil kolenní vazy a není zcela fit.

„Honza je posledním doplněním kádru, teď už budu jen vyřazovat. Vyztuží nám střed zálohy, kde jsme potřebovali tvořivého a běhavého hráče, který má přehled, rozehraje,“ těší se Gottwald na spolupráci Nečase s Dočkalem, Vybíhalem či Petráskem. „Je adaptabilní a může zahrát i uprostřed obrany. Jsem rád, že to vyšlo a že nám pomůže,“ jásal nad příchodem kroměřížského hráče kralický kouč.

Těžkosti mu naopak v minulém týdnu nadělal stav jeho brankářské jedničky a další zimní posily Davida Krejčího. Kmenový fotbalista 1.SK Prostějov pociťoval stupňující se bolest v koleni a doktor odhalil poškozený křížový vaz. „Posledního tři čtvrtě roku jsem byl zraněný hodně často a nerad bych dalšího půl roku nehrál. Zkusím, jestli půjde chytat s ortézou, a pak se uvidí, co dál,“ vyjádřil se ke svému aktuálnímu stavu Krejčí.

V přípravném utkání proti Kojetínu tak vyzkoušel novou součást výstroje a zatím se zdá, že to půjde. „Zvládl to úplně v pohodě, bez problémů. Měl nasazenou ortézu, ta ho vůbec nelimitovala,“ s úlevou konstatoval Gottwald. A co by se dělo, kdyby to opravdu nešlo? „Musela by se hledat náhrada. Do 6. dubna ale ještě máme čas, teprve pak končí přestupní termín,“ nestresuje se kralický trenér.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments