Dobré odpoledne, dnes je pondělí 27.5.2019
svátek slaví Valdemar,
zítra Vilém
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

07 krejciVytouženého středního záložníka s rychlostní vybaveností i citem pro rozehrávku se dočkal kouč Kralic na Hané Petr Gottwald. Jan Nečas přijde z Kroměříže na hostování či přestup a zaplní prázdné místo v sestavě, komplikací je naopak stav gólmana Davida Krejčího, jenž si poranil kolenní vazy a není zcela fit.

„Honza je posledním doplněním kádru, teď už budu jen vyřazovat. Vyztuží nám střed zálohy, kde jsme potřebovali tvořivého a běhavého hráče, který má přehled, rozehraje,“ těší se Gottwald na spolupráci Nečase s Dočkalem, Vybíhalem či Petráskem. „Je adaptabilní a může zahrát i uprostřed obrany. Jsem rád, že to vyšlo a že nám pomůže,“ jásal nad příchodem kroměřížského hráče kralický kouč.

Těžkosti mu naopak v minulém týdnu nadělal stav jeho brankářské jedničky a další zimní posily Davida Krejčího. Kmenový fotbalista 1.SK Prostějov pociťoval stupňující se bolest v koleni a doktor odhalil poškozený křížový vaz. „Posledního tři čtvrtě roku jsem byl zraněný hodně často a nerad bych dalšího půl roku nehrál. Zkusím, jestli půjde chytat s ortézou, a pak se uvidí, co dál,“ vyjádřil se ke svému aktuálnímu stavu Krejčí.

V přípravném utkání proti Kojetínu tak vyzkoušel novou součást výstroje a zatím se zdá, že to půjde. „Zvládl to úplně v pohodě, bez problémů. Měl nasazenou ortézu, ta ho vůbec nelimitovala,“ s úlevou konstatoval Gottwald. A co by se dělo, kdyby to opravdu nešlo? „Musela by se hledat náhrada. Do 6. dubna ale ještě máme čas, teprve pak končí přestupní termín,“ nestresuje se kralický trenér.

Total Comments

 • KSČM
 • Box
 • Interforst
 • Prostějov Cup 2019
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste o víkendu volit do Evropského parlamentu? A koho?

P3_hanaci
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Noc kostelů táhla.

Fenomenální akce přitáhla stovky zájemců o prohlídky kostelů po celém Česku, Prostějovsko nevyjímaje. Svatostánky otevřely své útroby při dalším ročníku Noci kostelů a návštěvníci se tak mohli dostat i do prostor, kam se běžný smrtelník jen tak nedostane. A potěšitelným faktem bylo i to, že možnosti využili i nevěřící.

Zmlácený sudí.

Prostějovský fotbalový rozhodčí Petr Antoníček byl po finálovém utkání MOL Cupu napaden fanoušky poraženého Baníku Ostrava, kteří mu jako videorozhodčímu vyčítali schválení pokutového kopu ve prospěch pražské Slavie, načež jeden z nich jej udeřil pěstí a povalil na zem. Většímu násilí zabránila až hlídka Městské policie v Olomouci...

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Drahoš
21 drahos
Prostějov uplynulou středu navštívil senátor a v minulosti i kandidát na prezidenta České republiky Jiří Drahoš. Zavítal na radnici i do muzea, stihl i besedu se studenty. A Večerníku poskytl exkluzivní rozhovor, na který se můžete těšit ještě do prázdnin.

Total Comments

Číslo týdne

1

A hop do přehrady! Nejlepším možným výsledkem skončilo první měření vody v plumlovské nádrži, kde je na začátek sezóny kvalitní voda bez sinic a jiných nepříjemností. Přehrada stejně jako Poděbrady u Olomouce dostala jedničku.

Total Comments

Výrok týdne

„Každej furt kecá o suchu a já jsem mokrej jako myš!“

Jeden z promočených bezdomovců před místním nádražím takto hudroval v lijáku, který během minulé středy zkrápěl nejen město Prostějov

Total Comments