Příjemnou noc, dnes je pondělí 18.12.2017
svátek slaví Miloslav,
zítra Ester
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Konice zajížděla do Paseky s lepším tabulkovým postavením než domácí. Rozdíl byl ale pouze jednobodový. Dal se tak očekávat vyrovnaný souboj. Rozhodla však už první půle, kterou hosté nezvládli. Ač se ve druhé půli herně zvedli, snížení z jejich strany přišlo příliš pozdě.

„I když jsem kluky před zápasem upozorňoval na úvod utkání a žádné fauly v blízkosti vápna, oba pokyny jsme nedokázali naplnit. Hned z prvního protiútoku nám dali domácí první branku,“ mrzel špatný začátek trenéra Petra Ullmanna. Stejný hráč se dokázal po půlhodině prosadit znovu a poslal domácí do dvoubrankového vedení. Aby toho nebylo málo, ještě do poločasu dal klid na kopačky domácích třetí trefou Geier. Nastřelená tyč Žondry už na poločasovém skóre nic nezměnila.
„Kluci byli hodně dole, trochu jsem to přeskupil a bylo to hned znát. Soupeř se najednou nedostal za půlku, začal víceméně jen zdržovat,“ viděl hlavní rozdíl Ullmann. Šance Širůčka či Tichého bohužel zůstaly nevyužity, uplatnila se až ta ze sedmasedmdesáté minuty. Dlouhý aut Brosse dotlačil Michal Oščádal až do branky. „Bohužel snížení přišlo až příliš pozdě. Ještě jsme sice měli do konce zápasu dvě vyložené šance, takže při troše štěstí jsme ten zápas mohli dovést alespoň k remíze. Za ten druhý poločas nemůžu klukům nic vytknout, bohužel jsme první půlku prospali,“ našel příčiny lodivod Konice Petr Ullmann.
V jedenáctém kole přivítají jeho svěřenci na svém hřišti olomoucké Chválkovice. Začátek je stanoven v neděli na patnáctou hodinu. 

SK Paseka - Sokol Konice 3:1 (3:0)
Branky: 3. A 33. Mako, 38. Geier – 77. Oščádal. Rozhodčí: Kučera – Krpec, Běhal. Sestava Konice: Vévoda – L. Bílý, Širůček, Oščádal, Drešr – Knoll (46. Paš) Kořenovský, Tichý, Kořenek – Bross, Žondra. Trenér: Petr Ullmann.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Laski
 • PROHLÍDKY ADVENT
 • Goosens
 • Toray
 • Velebova
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se chystáte na vánoční svátky?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Všechno hned dvakrát!

Stálo to spoustu potu, ale podařilo se. Kolektiv Večerníku připravil dnes pro své čtenáře všechno tuplovaně. Dvojité číslo, dvě speciální přílohy a televizní program dokonce na tři týdny. Tož ať nás čtou!

 

Něco tu Rusové nechali!

Při zemních pracích na výstavbě nového výrobního areálu firmy Mubea byla v průmyslové zóně nalezena letecká bomba. Ta zřejmě pochází z ruského bombardování města 8. května 1945.

Osobnost týdne

JAN KOLLER
Sportovní hvězdy nadělovaly ve čtvrtek v hale Sportcentra DDM v Prostějově dětem. Mezi celebritami nechyběl ani historicky nejlepší střelec fotbalové reprezentace.

51 02 koller

Číslo týdne

1 109 000 000

Hodně přes miliardu korun spotřebuje prostějovský magistrát v roce 2018. Rozpočet města na příští rok ale zastupitelé schválili, přestože k němu měli několik výhrad

Výrok týdne

„VY NEMÁTE ANI

MORÁLNÍ PRÁVO SEDĚT TU S NÁMI!“

Lidovecký zastupitel Petr Kousal

takto setřel jiného opozičníka Františka Filouše před zraky veřejnosti i kamer