Dobré ráno, dnes je sobota 24.3.2018
svátek slaví Gabriel,
zítra Marián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Konice zajížděla do Paseky s lepším tabulkovým postavením než domácí. Rozdíl byl ale pouze jednobodový. Dal se tak očekávat vyrovnaný souboj. Rozhodla však už první půle, kterou hosté nezvládli. Ač se ve druhé půli herně zvedli, snížení z jejich strany přišlo příliš pozdě.

„I když jsem kluky před zápasem upozorňoval na úvod utkání a žádné fauly v blízkosti vápna, oba pokyny jsme nedokázali naplnit. Hned z prvního protiútoku nám dali domácí první branku,“ mrzel špatný začátek trenéra Petra Ullmanna. Stejný hráč se dokázal po půlhodině prosadit znovu a poslal domácí do dvoubrankového vedení. Aby toho nebylo málo, ještě do poločasu dal klid na kopačky domácích třetí trefou Geier. Nastřelená tyč Žondry už na poločasovém skóre nic nezměnila.
„Kluci byli hodně dole, trochu jsem to přeskupil a bylo to hned znát. Soupeř se najednou nedostal za půlku, začal víceméně jen zdržovat,“ viděl hlavní rozdíl Ullmann. Šance Širůčka či Tichého bohužel zůstaly nevyužity, uplatnila se až ta ze sedmasedmdesáté minuty. Dlouhý aut Brosse dotlačil Michal Oščádal až do branky. „Bohužel snížení přišlo až příliš pozdě. Ještě jsme sice měli do konce zápasu dvě vyložené šance, takže při troše štěstí jsme ten zápas mohli dovést alespoň k remíze. Za ten druhý poločas nemůžu klukům nic vytknout, bohužel jsme první půlku prospali,“ našel příčiny lodivod Konice Petr Ullmann.
V jedenáctém kole přivítají jeho svěřenci na svém hřišti olomoucké Chválkovice. Začátek je stanoven v neděli na patnáctou hodinu. 

SK Paseka - Sokol Konice 3:1 (3:0)
Branky: 3. A 33. Mako, 38. Geier – 77. Oščádal. Rozhodčí: Kučera – Krpec, Běhal. Sestava Konice: Vévoda – L. Bílý, Širůček, Oščádal, Drešr – Knoll (46. Paš) Kořenovský, Tichý, Kořenek – Bross, Žondra. Trenér: Petr Ullmann.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Kino Metro 70 Jarmark
 • Jarmark Ptrostějov
 • residence kostelecka
 • Hledání kraslic
 • hestego
 • agrop
 • linaplast
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na uzavírku Brněnské ulice?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Cestovali jsme s Kolbabou.

Tak to byla opravdu rekreace! Známý cestovatel Jiří Kolbaba imponoval minulé úterý vyprodanému sálu prostějovského kina Metro 70. Poutavé vyprávění, fotografie i promítání o jeho nedávné cestě po Islandu zapůsobily také na redaktora Večerníku tak, jako kdyby byl na výpravě s ním.

Znovu, a od začátku!

Spor mezi prostějovským magistrátem a společností Manthellan se dostal skoro na samý začátek. Nejvyšší soud ČR totiž zrušil rozsudek Krajského soudu v Brně, který považoval vzájemné smlouvy o pronájmu pozemků v centru města za platné. Teď se celý proces vrací zpět do Brna a finální řešení se tak zase prodlouží...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

JINDŘICH ŠTREITstreitMinulou středu se v kině Metro 70 v Prostějově promítal filmový dokument o světoznámém fotografovi Jindřichu Štreitovi. Snad žádný z umělců se ve svém oboru nedokázal udržet tak dlouho na špičce jako tento jednasedmdesátiletý kumštýř.

Číslo týdne

 2501

To je ještě něco mnohem víc než epidemie! Krajská hygienická stanice vydala v pondělí novou statistiku počtu chřipkou nemocných lidí. V rámci Olomouckého kraje je na tom Prostějov absolutně nejhůře, aktuálně v uplnyulém týdnu trpělo dva a půl tisíce nemocných na sto tisíc obyvatel. 

Výrok týdne

„KDE NIC NENÍ, ANI SMRT NEBERE!“

Primátorka Prostějova Alena Rašková  takto zdůvodnila skutečnost, že Domovní správa Prostějov i tentokrát odepsalastatisícové pohledávky
za obyvateli městských
bytů, kteří dluží mnoho let na nájemném