Dobrý večer, dnes je středa 18.7.2018
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Konice zajížděla do Paseky s lepším tabulkovým postavením než domácí. Rozdíl byl ale pouze jednobodový. Dal se tak očekávat vyrovnaný souboj. Rozhodla však už první půle, kterou hosté nezvládli. Ač se ve druhé půli herně zvedli, snížení z jejich strany přišlo příliš pozdě.

„I když jsem kluky před zápasem upozorňoval na úvod utkání a žádné fauly v blízkosti vápna, oba pokyny jsme nedokázali naplnit. Hned z prvního protiútoku nám dali domácí první branku,“ mrzel špatný začátek trenéra Petra Ullmanna. Stejný hráč se dokázal po půlhodině prosadit znovu a poslal domácí do dvoubrankového vedení. Aby toho nebylo málo, ještě do poločasu dal klid na kopačky domácích třetí trefou Geier. Nastřelená tyč Žondry už na poločasovém skóre nic nezměnila.
„Kluci byli hodně dole, trochu jsem to přeskupil a bylo to hned znát. Soupeř se najednou nedostal za půlku, začal víceméně jen zdržovat,“ viděl hlavní rozdíl Ullmann. Šance Širůčka či Tichého bohužel zůstaly nevyužity, uplatnila se až ta ze sedmasedmdesáté minuty. Dlouhý aut Brosse dotlačil Michal Oščádal až do branky. „Bohužel snížení přišlo až příliš pozdě. Ještě jsme sice měli do konce zápasu dvě vyložené šance, takže při troše štěstí jsme ten zápas mohli dovést alespoň k remíze. Za ten druhý poločas nemůžu klukům nic vytknout, bohužel jsme první půlku prospali,“ našel příčiny lodivod Konice Petr Ullmann.
V jedenáctém kole přivítají jeho svěřenci na svém hřišti olomoucké Chválkovice. Začátek je stanoven v neděli na patnáctou hodinu. 

SK Paseka - Sokol Konice 3:1 (3:0)
Branky: 3. A 33. Mako, 38. Geier – 77. Oščádal. Rozhodčí: Kučera – Krpec, Běhal. Sestava Konice: Vévoda – L. Bílý, Širůček, Oščádal, Drešr – Knoll (46. Paš) Kořenovský, Tichý, Kořenek – Bross, Žondra. Trenér: Petr Ullmann.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • Fokus Optik
  • Mirai
  • eurooptik
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí zrekonstruované náměstí Spojenců?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Myší díra“ se opraví.

Sice to bude znamenat další dopravní komplikace ve městě, ale na druhé straně tam už konečně bude bezpečno! Už příští týden dojde k uzavírce Říční ulice v Prostějově a rekonstrukci komunikace v okolí dálničního nadjezdu. Ta slibuje rozšíření silnice a také nové oplocení u zahrádek.


Podezření bez pachatele.

Proto to tak dlouho trvalo! Vyšetřování ničivého požáru budovy reklamní agentury Cheops v Olomoucké ulici z 28. ledna je ukončeno. Ovšem s prapodivným závěrem. Kriminalisté mají podezření ze žhářství, ovšem chybí jim důkazy k obvinění konkrétní osoby! Případ je tedy odložen.

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
Hlavní organizátor tradičního Rock Memory Of na plumlovské přehradě si zaslouží uznání. Jednak bubeník skupiny Plus exceloval přímo na pódiu a jednak připravil fanouškům starého dobrého rocku bezvadné zázemí.

zlama

Číslo týdne

 1762
A zase je jich méně! Lidí bez práce v Prostějově neustále ubývá, k poslednímu červnovému dni jich bylo už jen 1 762! Zajímavou skutečností bezesporu je, že z tohoto počtu je 1 608 žen, čili drtivá většina. Podíl nezaměstnaných se v Prostějově snížil na 2,3 procenta.

Výrok týdne

Jdu ze hřbitova a tam je rozhodně mnohem víc lidí!


Důchodkyně si takto postěžovala na prostějovském náměstí na doslova vylidněný rynk. Holt, prázdniny...