Dobrý večer, dnes je pátek 24.5.2019
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

05 valna_hromadaPrvní měsíc svého funkčního období má za sebou výkonný výbor prostějovského Okresního fotbalového svazu (OFS) v čele s Milanem Elfmarkem. Nový předseda i jeho kolegové momentálně řeší spoustu úkolů spojených se vznikem nového občanského sdružení, s přípravou na volební valnou hromadu krajského fotbalového svazu a s plánovanými změnami v okresních soutěžích, aby nový model mohl začít platit třeba již od sezony 2013/2014.

„Otázka reorganizace soutěží na našem okrese je pro nás velice důležitá,“ sdělil Elfmark s tím, že tohoto bodu se chopil garant sportovně technické komise Roman Minx. „Dostal za úkol oslovit jednotlivé kluby a požádat je o informaci, kdo se bude pro následující rok přihlašovat a jaké mají představy o struktuře soutěží,“ přiblížil jeho činnost Elfmark a doplnil, že pracovní verzi nového uspořádání již projednávají.

A jak zatím vidí činnost nového okresního vedení? „Měsíc je na hlubší závěry krátká doba. Zatím jsme měli dvě pracovní schůzky, na kterých jsme řešili složení jednotlivých komisí a domluvili se na obsazení odborných garantů těchto komisí,“ sdělil předseda OFS Milan Elfmark. Osobně pozoruje mírnou změnu oproti předchozímu období, kdy byl „pouze“ řadovým členem výboru, zejména v zodpovědnosti. „Mám zatím to štěstí, že práce, pro kterou jsem se vždy rozhodl, mne bavila. A doufám tedy, že tomu tak bude i v dalších měsících,“ věří, že se mu veškeré aktivity bude dařit úspěšně skloubit i nadále.

Úvodní čtyři týdny tak jemu i jeho kolegům posloužily zejména k adaptaci na nové úkoly a poznání, co tyto pozice obnášejí. „Jednotliví členové výkonného výboru dostali za úkol seznámit se podrobněji s agendou, která spadá do jejich kompetence, a připravit případné požadavky na změny v rozpočtu komisí, aby byl zabezpečen jejich řádný chod,“ doplnil Milan Elfmark.

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments