Příjemnou noc, dnes je pondělí 19.8.2019
svátek slaví Ludvík,
zítra Bernard
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

05 valna_hromadaPrvní měsíc svého funkčního období má za sebou výkonný výbor prostějovského Okresního fotbalového svazu (OFS) v čele s Milanem Elfmarkem. Nový předseda i jeho kolegové momentálně řeší spoustu úkolů spojených se vznikem nového občanského sdružení, s přípravou na volební valnou hromadu krajského fotbalového svazu a s plánovanými změnami v okresních soutěžích, aby nový model mohl začít platit třeba již od sezony 2013/2014.

„Otázka reorganizace soutěží na našem okrese je pro nás velice důležitá,“ sdělil Elfmark s tím, že tohoto bodu se chopil garant sportovně technické komise Roman Minx. „Dostal za úkol oslovit jednotlivé kluby a požádat je o informaci, kdo se bude pro následující rok přihlašovat a jaké mají představy o struktuře soutěží,“ přiblížil jeho činnost Elfmark a doplnil, že pracovní verzi nového uspořádání již projednávají.

A jak zatím vidí činnost nového okresního vedení? „Měsíc je na hlubší závěry krátká doba. Zatím jsme měli dvě pracovní schůzky, na kterých jsme řešili složení jednotlivých komisí a domluvili se na obsazení odborných garantů těchto komisí,“ sdělil předseda OFS Milan Elfmark. Osobně pozoruje mírnou změnu oproti předchozímu období, kdy byl „pouze“ řadovým členem výboru, zejména v zodpovědnosti. „Mám zatím to štěstí, že práce, pro kterou jsem se vždy rozhodl, mne bavila. A doufám tedy, že tomu tak bude i v dalších měsících,“ věří, že se mu veškeré aktivity bude dařit úspěšně skloubit i nadále.

Úvodní čtyři týdny tak jemu i jeho kolegům posloužily zejména k adaptaci na nové úkoly a poznání, co tyto pozice obnášejí. „Jednotliví členové výkonného výboru dostali za úkol seznámit se podrobněji s agendou, která spadá do jejich kompetence, a připravit případné požadavky na změny v rozpočtu komisí, aby byl zabezpečen jejich řádný chod,“ doplnil Milan Elfmark.

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments