Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 24.5.2018
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Velký návrat do kádru prostějovského eskáčka čeká záložníka Jana Koudelku. V jeho případě určitě nepůjde o dvojnásobné vstoupení do téže řeky, protože za uplynulé období se v životě pětadvacetiletého fotbalisty hodně událo. Jeho kariéru v malém fotbale a naposledy futsale Večerník pozorně sleduje.

O Koudelkovy služby měl prostějovský klub zájem už v létě, kdy se reprezentant České republiky a čerstvý mistr světa v malé kopané vracel z půlročního angažmá v Rakousku. Vzhledem k začátku letní přípravy už ovšem do eskáčka nedorazil a podzim odehrál ve Vyškově, který o jeho služby projevil zájem.
Po veleúspěšném šampionátu a objevujících se nabídkách angažmá nebylo úplně jisté, jestli předběžné dohody o zimním přestupu do Prostějova budou platit. O své úspěšné sezóně Koudelka hovořil se známým sportovním redaktorem Robertem Zárubou v pořadu České televize shrnujícím fotbalové dění v uplynulém roce.
„S Honzou Koudelkou jsme se dohodli a v pondělí nastoupí do zimní přípravy,“ sdělil o víkendu předseda klubu František Jura. To konečně potvrdil i samotný hráč.
„Ano, vracím se zpět do Prostějova. Klub hraje opět na špici MSFL a už se do týmu moc těším. Na své působení v Prostějově jsem vždy rád vzpomínal, takže pocity mám jen ty nejlepší,“ svěřil se exkluzivně Večerníku Koudelka.
Jak zapadne do nového kolektivu, budeme mít možnost sledovat hned ve dvou těžkých utkáních tohoto týdne.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

  • amima
  • dar sluchu
  • adp sanco
  • fokus
  • residence kostlecka
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na to, že se mohou změnit ambice VK Prostějov?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Z Bašty bude kavárna.

Konečně se po dlouhých měsících dalšího uzavření bývalé galerie v Baště ve Školní ulici podařilo magistrátu uzavřít nájemní smlouvu s firmou, která v historických prostorách hodlá otevřít kavárnu a koktejlbar s poslechem společenské muziky! Ona společnost byla jediným zájemcem. 

Žádná pěší zóna.

V Kravařově ulici v Prostějově má už mnoho let fungovat režim pěší zóny. Radní nedávno prohlásili, že otevírat tuto ulici pro běžnou dopravu a dokonce obnovit výjezd na křižovatku na Jiráskovo náměstí v žádném případě nemíní, jenomže i tak to zde mnohdy vypadá jako na „Václaváku“!

Osobnost týdne

MARTA ISSOVÁ
Herečka Dejvického divadla byla jednou z několika hvězd inscenace Vzkříšení, se kterou minulou středu pražští divadelníci přijeli do Prostějova. Hra, v níž byli diváci svědky mnohých obratů v ději, zaujala. Zaplněný sál Městského divadla byl jasným důkazem.

issova copy

Číslo týdne

 128 490 000
Prostějovská radnice je takzvaně „ve vatě“! Radní zveřejnili sice jen několik málo strohých údajů z účetní závěrky roku 2017, ale to nejdůležitější je, že městská pokladna přetéká za loňský rok o více než 128 milionů korun. Hlavní zásluhu na obrovském přebytku má údajně perfektní výběr daní.

Výrok týdne

„BLBCI JSME PAK ZASE JENOM MYNA RADNICI!“

Náměstek primátorky statutárního městaProstějova Jiří Pospíšil se takto obořil nad přístupem firem, které často rozkopávají nové chodníky za účelem pokládky kabelů.