Dobré ráno, dnes je pondělí 19.2.2018
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Velký návrat do kádru prostějovského eskáčka čeká záložníka Jana Koudelku. V jeho případě určitě nepůjde o dvojnásobné vstoupení do téže řeky, protože za uplynulé období se v životě pětadvacetiletého fotbalisty hodně událo. Jeho kariéru v malém fotbale a naposledy futsale Večerník pozorně sleduje.

O Koudelkovy služby měl prostějovský klub zájem už v létě, kdy se reprezentant České republiky a čerstvý mistr světa v malé kopané vracel z půlročního angažmá v Rakousku. Vzhledem k začátku letní přípravy už ovšem do eskáčka nedorazil a podzim odehrál ve Vyškově, který o jeho služby projevil zájem.
Po veleúspěšném šampionátu a objevujících se nabídkách angažmá nebylo úplně jisté, jestli předběžné dohody o zimním přestupu do Prostějova budou platit. O své úspěšné sezóně Koudelka hovořil se známým sportovním redaktorem Robertem Zárubou v pořadu České televize shrnujícím fotbalové dění v uplynulém roce.
„S Honzou Koudelkou jsme se dohodli a v pondělí nastoupí do zimní přípravy,“ sdělil o víkendu předseda klubu František Jura. To konečně potvrdil i samotný hráč.
„Ano, vracím se zpět do Prostějova. Klub hraje opět na špici MSFL a už se do týmu moc těším. Na své působení v Prostějově jsem vždy rád vzpomínal, takže pocity mám jen ty nejlepší,“ svěřil se exkluzivně Večerníku Koudelka.
Jak zapadne do nového kolektivu, budeme mít možnost sledovat hned ve dvou těžkých utkáních tohoto týdne.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

 • Purim
 • Hledání kraslic
 • interforst
 • finsys
 • eurooptik
 • JH Reality
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM LÍBÍ V HOSTINCI NA PŘEMYSLOVCE

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2017 tv pohoda banner

Barometr

Zlatý Ámos je doma!

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se! 

Politický handl neuspěl.

LNěkteří komunální politici už zřejmě nevědí, co roupama dělat. Prostějovští Piráti oslovili primátorku statutárního města Alenu Raškovou s tím, aby okamžitě odvolala z funkce svého náměstka Jiřího Pospíšila. Výměnou za to by prý celá Změna pro Prostějov podržela radniční koalici až do voleb... A ona to jako koalice potřebuje?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Osobnost týdne

MIROSLAV DONUTIL
Cestou necestou se minulý čtvrtek až do Prostějova vydal jeden z nejpopulárnějších českých herců, bavičů, vypravěčů a také zpěváků. Se svojí show pobavil beznadějně vyprodaný sál Městského divadla v Prostějově. 

donutil copy

Číslo týdne

 19

Tak tohle bude zřejmě také jeden z rekordů! Policisté při běžné kontrole zadrželi za volantem osobního vozidla jednatřicetiletého muže, který má v tuto chvíli hned tři platné zákazy řízení. Celkově jich ale od absolvování autoškoly má už v kartě řidiče neuvěřitelných devatenáct! Otázkou je, proč stále jezdí autem?!

Výrok týdne

NEVÍM, ZDA BY BYLO VHODNÉ HROTIT SITUACI

Náměstkyně prostějovské primátorky Ivana Hemerková si nemyslí, že bývalý vedoucí kina Metro 70Ivan Čech by měl platit škody, které zanechal ve služebním bytě