Dobrý podvečer, dnes je středa 14.11.2018
svátek slaví Sáva,
zítra Leopold
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Velký návrat do kádru prostějovského eskáčka čeká záložníka Jana Koudelku. V jeho případě určitě nepůjde o dvojnásobné vstoupení do téže řeky, protože za uplynulé období se v životě pětadvacetiletého fotbalisty hodně událo. Jeho kariéru v malém fotbale a naposledy futsale Večerník pozorně sleduje.

O Koudelkovy služby měl prostějovský klub zájem už v létě, kdy se reprezentant České republiky a čerstvý mistr světa v malé kopané vracel z půlročního angažmá v Rakousku. Vzhledem k začátku letní přípravy už ovšem do eskáčka nedorazil a podzim odehrál ve Vyškově, který o jeho služby projevil zájem.
Po veleúspěšném šampionátu a objevujících se nabídkách angažmá nebylo úplně jisté, jestli předběžné dohody o zimním přestupu do Prostějova budou platit. O své úspěšné sezóně Koudelka hovořil se známým sportovním redaktorem Robertem Zárubou v pořadu České televize shrnujícím fotbalové dění v uplynulém roce.
„S Honzou Koudelkou jsme se dohodli a v pondělí nastoupí do zimní přípravy,“ sdělil o víkendu předseda klubu František Jura. To konečně potvrdil i samotný hráč.
„Ano, vracím se zpět do Prostějova. Klub hraje opět na špici MSFL a už se do týmu moc těším. Na své působení v Prostějově jsem vždy rád vzpomínal, takže pocity mám jen ty nejlepší,“ svěřil se exkluzivně Večerníku Koudelka.
Jak zapadne do nového kolektivu, budeme mít možnost sledovat hned ve dvou těžkých utkáních tohoto týdne.

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • interforst
  • pv_zima
  • toray
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments