Dobré ráno, dnes je pátek 17.8.2018
svátek slaví Petra,
zítra Helena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Velký návrat do kádru prostějovského eskáčka čeká záložníka Jana Koudelku. V jeho případě určitě nepůjde o dvojnásobné vstoupení do téže řeky, protože za uplynulé období se v životě pětadvacetiletého fotbalisty hodně událo. Jeho kariéru v malém fotbale a naposledy futsale Večerník pozorně sleduje.

O Koudelkovy služby měl prostějovský klub zájem už v létě, kdy se reprezentant České republiky a čerstvý mistr světa v malé kopané vracel z půlročního angažmá v Rakousku. Vzhledem k začátku letní přípravy už ovšem do eskáčka nedorazil a podzim odehrál ve Vyškově, který o jeho služby projevil zájem.
Po veleúspěšném šampionátu a objevujících se nabídkách angažmá nebylo úplně jisté, jestli předběžné dohody o zimním přestupu do Prostějova budou platit. O své úspěšné sezóně Koudelka hovořil se známým sportovním redaktorem Robertem Zárubou v pořadu České televize shrnujícím fotbalové dění v uplynulém roce.
„S Honzou Koudelkou jsme se dohodli a v pondělí nastoupí do zimní přípravy,“ sdělil o víkendu předseda klubu František Jura. To konečně potvrdil i samotný hráč.
„Ano, vracím se zpět do Prostějova. Klub hraje opět na špici MSFL a už se do týmu moc těším. Na své působení v Prostějově jsem vždy rád vzpomínal, takže pocity mám jen ty nejlepší,“ svěřil se exkluzivně Večerníku Koudelka.
Jak zapadne do nového kolektivu, budeme mít možnost sledovat hned ve dvou těžkých utkáních tohoto týdne.

Total Comments

  • Laski
  • Pv leto
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK SE VÁM BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Už jen hygienici.

Dělníci na vrahovickém koupališti dělají všechno pro to, aby se brány novotou vonícího areálu otevřely pro veřejnost už tento pátek 17. srpna. Dnes už na koupaliště přijdou jen hygienici, kteří posoudí kvalitu vody v již napuštěném bazénu. Všichni věří, že v pátek se už budou skákat šipky!

Trestuhodná nepozornost. 

Těžko říct, na co myslel třiatřicetiletý šofér, když vjížděl na nechráněný železniční přejezd v Kostelci na Hané. Kdyby se věnoval řízení, zpozoroval by, že na přejezd se blíží houkající vlak. Takto došlo ke srážce, kterou těžkým zraněním odnesl nezletilý chlapec...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

HYNEK BARTOŇ
33 02 bartČtrnáctiletý nadějný tenista TK Agrofert Prostějov přispěl na domácích kurtech k senzaci, když společně se svými spoluhráči senzačně došel až do finále mistrovství světa žákovských týmů. V boji o zlato sice už Češi nestačili na USA, ale stříbro je pro nenasazený a těsně před startem oslabený výběr doslova majstrštykem.

Total Comments

Číslo týdne

 2151
Počet nezaměstnaných v Prostějově po dlouhé době sice mírně vzrostl, ovšem stále je náš region v popředí celostátních statistik. Na místní pobočce Úřadu práce je totiž hlášeno 2 151 volných míst a jsme tak jedním ze tří měst v republice, kdy je tento počet vyšší než nahlášených osob bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„UNÁHLIL JSME SE...“
Exprostějovský primátor Miroslav Pišťák se v exkluzivním rozhovoru pro Večerník svěřil, že dnes již vidí svoji rezignaci z roku 2016 jinak...

Total Comments