Příjemnou noc, dnes je sobota 22.9.2018
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Letní příprava před startem druhé ligy se pomalu blíží do finální fáze. Po čtyřech přípravných utkáních si realizační tým udělal obrázek o jednotlivých hráčích a dojde na lámání chleba, kdo zůstane v dvacetičlenném kádru pro druholigovou sezónu. Do posledních dvou týdnů přípravy vstupují prostějovští fotbalisté s cenným skalpem Baníku Ostrava.

„V pondělí se sejdeme s vedením klubu a každý řekne své poznatky a názory ohledně finalizace kádru. S největší pravděpodobností už nikdo nepřijde, některé hráče naopak bude čekat odchod, ovšem nijak dramatické to nebude, zase tolik hráčů nad konečnou dvacítku nemáme,“ odkryl nejbližší program po zápase s Baníkem trenér Oldřich Machala.
Je to koneckonců logické, v úterý totiž Prostějov odjíždí na čtyřdenní soustředění do Kravař, což vzniklo jako náhradní řešení za náhle odřeknuté Kunice. Tam už bude chtít Machala pracovat s uzavřeným kádrem.
„Náplní bude taktická příprava, fyzické kondici jsme se věnovali doposud, takže budeme nacvičovat herní situace tak, abychom byli připraveni na první zápas s Vlašimí,“ shrnul stručně program soustředění Machala.
Ten také doplní dvě závěrečná přípravná utkání. Ve středu od půl šesté sehraje Machalův výběr utkání s tradičním soupeřem ze sousední Kroměříže, další bývalý soupeř z MSFL, Uničov, pak poslouží jako soupeř pro sobotní generálku.
Co vyplývá z dosavadní přípravy? Jako jednička mezi třemi tyčemi by měl být připravený Bréda, na post stopera se jeví dobrou alternativou Janíček, stejně jako Slaninka na místo levého beka, které je asi zatím nejslabším článkem sestavy. Biolek bude tvrdě konkurovat na kraji zálohy Šteiglovi, Hapalovi či Píchalovi. Kovařík zatím vstřelil dvě branky juniorce Sigmy, ale spolu s Kroupou a Koudelkou může tvořit velmi údernou ofenzivu.
Komu nakonec zbude pověstný Černý Petr a bude následovat Neorala se Zapletalem, se tedy rozhodne už během dneška.


Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments