Dobrý večer, dnes je pondělí 18.2.2019
svátek slaví Gizela,
zítra Patrik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Letní příprava před startem druhé ligy se pomalu blíží do finální fáze. Po čtyřech přípravných utkáních si realizační tým udělal obrázek o jednotlivých hráčích a dojde na lámání chleba, kdo zůstane v dvacetičlenném kádru pro druholigovou sezónu. Do posledních dvou týdnů přípravy vstupují prostějovští fotbalisté s cenným skalpem Baníku Ostrava.

„V pondělí se sejdeme s vedením klubu a každý řekne své poznatky a názory ohledně finalizace kádru. S největší pravděpodobností už nikdo nepřijde, některé hráče naopak bude čekat odchod, ovšem nijak dramatické to nebude, zase tolik hráčů nad konečnou dvacítku nemáme,“ odkryl nejbližší program po zápase s Baníkem trenér Oldřich Machala.
Je to koneckonců logické, v úterý totiž Prostějov odjíždí na čtyřdenní soustředění do Kravař, což vzniklo jako náhradní řešení za náhle odřeknuté Kunice. Tam už bude chtít Machala pracovat s uzavřeným kádrem.
„Náplní bude taktická příprava, fyzické kondici jsme se věnovali doposud, takže budeme nacvičovat herní situace tak, abychom byli připraveni na první zápas s Vlašimí,“ shrnul stručně program soustředění Machala.
Ten také doplní dvě závěrečná přípravná utkání. Ve středu od půl šesté sehraje Machalův výběr utkání s tradičním soupeřem ze sousední Kroměříže, další bývalý soupeř z MSFL, Uničov, pak poslouží jako soupeř pro sobotní generálku.
Co vyplývá z dosavadní přípravy? Jako jednička mezi třemi tyčemi by měl být připravený Bréda, na post stopera se jeví dobrou alternativou Janíček, stejně jako Slaninka na místo levého beka, které je asi zatím nejslabším článkem sestavy. Biolek bude tvrdě konkurovat na kraji zálohy Šteiglovi, Hapalovi či Píchalovi. Kovařík zatím vstřelil dvě branky juniorce Sigmy, ale spolu s Kroupou a Koudelkou může tvořit velmi údernou ofenzivu.
Komu nakonec zbude pověstný Černý Petr a bude následovat Neorala se Zapletalem, se tedy rozhodne už během dneška.


Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments