Dobré poledne, dnes je úterý 19.2.2019
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Sobota 11. srpna bude pro obec Krumsín velmi významným datem. Právě v tento den odpoledne totiž místní TJ pořádá v areálu zdejšího fotbalového hřiště oslavy padesáti let existence krumsínské kopané. Akce začne ve 14.00 hodin a zváni jsou všichni členové oddílu, pamětníci i příznivci. Záštitu nad akcí převzala prostějovská senátorka Božena Sekaninová.

„Vše odstartuje ve dvě hodiny odpoledne předzápasem žákovských týmů, od šestnácti hodin bude následovat zlatý hřeb programu v podobě utkání starých gard TJ Krumsín versus TJ Sokol Držovice nad pětačtyřicet let. Po skončení tohoto střetnutí pak přijde na řadu diskotéka DJ Pavla Švestky hrajícího k poslechu i tanci celý den až do noci. Vše potrvá, dokud budou zájemci o pokračování, třeba až do rána,“ řekl Večerníku se smíchem člen organizačního štábu oslav Martin Ošťádal.
Kromě dvou fotbalových duelů a závěrečné zábavy pořadatelé připravují rovněž doprovodná zpestření. „Zajistili jsme skákací hrad a taky různé soutěže pro děti. Celkově jsme přemýšleli, jak připomenutí padesáti let krumsínské kopané pojmout. Jestli úplně skromně, nebo spíš velkolepě. Nakonec zvítězila střední varianta, kdy hlavní bude se společně sejít, posedět a povykládat si u dobrého jídla a pití, kterého nachystáme, co hrdlo ráčí. Pozvali jsme všechny bývalé fotbalisty Krumsína včetně nejstarších pamětníků z doby založení klubu. A věříme, že se všichni společně co nejlépe pobavíme,“ přeje si Ošťádal.


32 letak krumsin

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments