Příjemnou noc, dnes je úterý 16.7.2019
svátek slaví Luboš,
zítra Martina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Sobota 11. srpna bude pro obec Krumsín velmi významným datem. Právě v tento den odpoledne totiž místní TJ pořádá v areálu zdejšího fotbalového hřiště oslavy padesáti let existence krumsínské kopané. Akce začne ve 14.00 hodin a zváni jsou všichni členové oddílu, pamětníci i příznivci. Záštitu nad akcí převzala prostějovská senátorka Božena Sekaninová.

„Vše odstartuje ve dvě hodiny odpoledne předzápasem žákovských týmů, od šestnácti hodin bude následovat zlatý hřeb programu v podobě utkání starých gard TJ Krumsín versus TJ Sokol Držovice nad pětačtyřicet let. Po skončení tohoto střetnutí pak přijde na řadu diskotéka DJ Pavla Švestky hrajícího k poslechu i tanci celý den až do noci. Vše potrvá, dokud budou zájemci o pokračování, třeba až do rána,“ řekl Večerníku se smíchem člen organizačního štábu oslav Martin Ošťádal.
Kromě dvou fotbalových duelů a závěrečné zábavy pořadatelé připravují rovněž doprovodná zpestření. „Zajistili jsme skákací hrad a taky různé soutěže pro děti. Celkově jsme přemýšleli, jak připomenutí padesáti let krumsínské kopané pojmout. Jestli úplně skromně, nebo spíš velkolepě. Nakonec zvítězila střední varianta, kdy hlavní bude se společně sejít, posedět a povykládat si u dobrého jídla a pití, kterého nachystáme, co hrdlo ráčí. Pozvali jsme všechny bývalé fotbalisty Krumsína včetně nejstarších pamětníků z doby založení klubu. A věříme, že se všichni společně co nejlépe pobavíme,“ přeje si Ošťádal.


32 letak krumsin

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments