Příjemnou noc, dnes je pondělí 20.8.2018
svátek slaví Bernard,
zítra Johana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Sobota 11. srpna bude pro obec Krumsín velmi významným datem. Právě v tento den odpoledne totiž místní TJ pořádá v areálu zdejšího fotbalového hřiště oslavy padesáti let existence krumsínské kopané. Akce začne ve 14.00 hodin a zváni jsou všichni členové oddílu, pamětníci i příznivci. Záštitu nad akcí převzala prostějovská senátorka Božena Sekaninová.

„Vše odstartuje ve dvě hodiny odpoledne předzápasem žákovských týmů, od šestnácti hodin bude následovat zlatý hřeb programu v podobě utkání starých gard TJ Krumsín versus TJ Sokol Držovice nad pětačtyřicet let. Po skončení tohoto střetnutí pak přijde na řadu diskotéka DJ Pavla Švestky hrajícího k poslechu i tanci celý den až do noci. Vše potrvá, dokud budou zájemci o pokračování, třeba až do rána,“ řekl Večerníku se smíchem člen organizačního štábu oslav Martin Ošťádal.
Kromě dvou fotbalových duelů a závěrečné zábavy pořadatelé připravují rovněž doprovodná zpestření. „Zajistili jsme skákací hrad a taky různé soutěže pro děti. Celkově jsme přemýšleli, jak připomenutí padesáti let krumsínské kopané pojmout. Jestli úplně skromně, nebo spíš velkolepě. Nakonec zvítězila střední varianta, kdy hlavní bude se společně sejít, posedět a povykládat si u dobrého jídla a pití, kterého nachystáme, co hrdlo ráčí. Pozvali jsme všechny bývalé fotbalisty Krumsína včetně nejstarších pamětníků z doby založení klubu. A věříme, že se všichni společně co nejlépe pobavíme,“ přeje si Ošťádal.


32 letak krumsin

Total Comments

  • Letní Kino Kostelec na Hané
  • Okupace spren 1968
  • Laski
  • Pv leto
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kterého úspěchu prostějovských sportovců si více považujete?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

A přece to klaplo!

Přestože ještě během úvodu minulého týdne panovaly obavy, jak dopadne měření kvality vody prováděné hygieniky, nakonec dopadlo vše dobře! V pátek ráno tak mohlo být slavnostně otevřeno nově rekonstruované koupaliště ve Vrahovicích. A první návštěvníci se začali hrnout!

Čeká se na tragédii?

Pád mostu v italském Janově získal pochopitelnou publicitu ve všech světových médiích. Pět desítek mrtvých budiž výstrahou i pro nás. A co rozpadající se dálniční estakáda v Prostějově? Z ní odpadávají kusy betonu, přesto Ředitelství silnic a dálnic s rekonstrukcí stále otálí.

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA BROŽOVÁ
brozovaHerečka, zpěvačka a v poslední době i televizí moderátorka potěšila ve čtvrtek večer i prostějovské diváky. Na náměstí T. G. Masaryka v rámci Prostějovského léta vystoupila na koncertním pódiu společně s Radimem Schwabem.

Total Comments

Číslo týdne

50
Už dnes pozdě večer si všichni připomeneme 50. výročí vpádu vojsk Varšavské smlouvy do Československa. První okupační vojáci překročili naše hranice už před půlnocí 20. srpna 1968. Řádění převážně sovětských vojsk v Prostějově se věnuje dnešní speciální příloha Večerníku.

Total Comments

Výrok týdne

Všichni novináři v plavkách nebo raději bez nich!

Mluvčí prostějovské radnice Jana Gáborová zvala novináře na páteční slavnostní otevření vrahovického koupaliště neotřelým způsobem
Exprostějovský primátor Miroslav Pišťák se v exkluzivním rozhovoru pro Večerník svěřil, že dnes již vidí svoji rezignaci z roku 2016 jinak...

Total Comments