Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 18.10.2018
svátek slaví Lukáš,
zítra Michaela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Sobota 11. srpna bude pro obec Krumsín velmi významným datem. Právě v tento den odpoledne totiž místní TJ pořádá v areálu zdejšího fotbalového hřiště oslavy padesáti let existence krumsínské kopané. Akce začne ve 14.00 hodin a zváni jsou všichni členové oddílu, pamětníci i příznivci. Záštitu nad akcí převzala prostějovská senátorka Božena Sekaninová.

„Vše odstartuje ve dvě hodiny odpoledne předzápasem žákovských týmů, od šestnácti hodin bude následovat zlatý hřeb programu v podobě utkání starých gard TJ Krumsín versus TJ Sokol Držovice nad pětačtyřicet let. Po skončení tohoto střetnutí pak přijde na řadu diskotéka DJ Pavla Švestky hrajícího k poslechu i tanci celý den až do noci. Vše potrvá, dokud budou zájemci o pokračování, třeba až do rána,“ řekl Večerníku se smíchem člen organizačního štábu oslav Martin Ošťádal.
Kromě dvou fotbalových duelů a závěrečné zábavy pořadatelé připravují rovněž doprovodná zpestření. „Zajistili jsme skákací hrad a taky různé soutěže pro děti. Celkově jsme přemýšleli, jak připomenutí padesáti let krumsínské kopané pojmout. Jestli úplně skromně, nebo spíš velkolepě. Nakonec zvítězila střední varianta, kdy hlavní bude se společně sejít, posedět a povykládat si u dobrého jídla a pití, kterého nachystáme, co hrdlo ráčí. Pozvali jsme všechny bývalé fotbalisty Krumsína včetně nejstarších pamětníků z doby založení klubu. A věříme, že se všichni společně co nejlépe pobavíme,“ přeje si Ošťádal.


32 letak krumsin

Total Comments

  • finsys
  • kostelec n h
  • stavebniny
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s novou vládou prostějovské radnice?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Babí léto v plné kráse.

Po celý uplynulý týden panovalo v  prostějovském regionu příznivé počasí, které svádělo k podzimním procházkám. Leckde dokonce padaly i rekordní teploty, když se rtuť teploměru vyšplhala až k 23 stupňům. Nechme se překvapit, jak dlouho prosluněné nebe vydrží.

Vůně punče se prodražila.

Je to zřejmě to nejlepší pro každého návštěvníka, tak proč tomu nedat za ucho? Prostějovští radní schválili navýšení poplatku pro prodejce alkoholu během vánočního jarmarku, tudíž letos stánkaři prodávající punč a další alkoholové dobroty zaplatí až 1 250 korun za den.

Total Comments

Osobnost týdne

BOLEK A VLADIMÍR POLÍVKOVI
polivkovi copyKonečně! Po mnoha peripetiích a dvou odkladech dorazil do Prostějova Bolek Polívka se synem Vladimírem. V Městském divadle v Prostějově jim aplaudovalo dlouho dopředu vyprodané hlediště, protože jejich kus Šašek a syn je opravdu famózní.

Total Comments

Číslo týdne

 1725
Přesně tolik lidí bez zaměstnání eviduje aktuálně Úřad práce v Prostějově. Z uvedeného počtu je 990 žen. Pozoruhodným faktem je, že jako v jednom z mála měst v republice je zde počet hlášených volných míst větší než počet nezaměstnaných! .

Total Comments

Výrok týdne

„PTEJTE SE, NA CO CHCETE,
ODPOVÍM, NA CO CHCI JÁ!“

S úsměvem od ucha k uchu přivítala novináře na středeční tiskové konferenci rady města primátorka Alena Rašková

Total Comments