Dobré poledne, dnes je úterý 22.1.2019
svátek slaví Slavomír,
zítra Zdeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Ilustrační foto

Na úvodní body v divizním ročníku 2018/2019 si bude muset regionální duo počkat minimálně do druhého pokračování. V úvodním kole si Mostkovice užívaly posledního prázdninového víkendu a měly zápasové volno, Držovice pak na domácí půdě nestačily na nováčka „B“ skupiny z Brumova.

O exportu bodů na jih Moravy se rozhodlo hned v úvodních desítkách sekund. Již ve třetí minutě se prosadila Pavla Jeřábková, na trefu dvacetileté hráčky Elserema navázala o pouhé dvě minuty později ještě o pět let mladší Michaela Trybusová. Konečnou podobu výsledku pak dala zkraje poslední půlhodiny Vendula Machů.
Ostrou zápasovou premiéru v novém dresu si odbyla dlouholetá mostkovická opora Solange Soares, ani její nasazení však stejně jako přítomnost jarní rozdílové hráčky Terezy Dorotovičové Držovicím nepomohly. Navrch měl vítěz posledního ročníku krajského přeboru Zlínského kraje, o jehož triumfu před Holešovickými holkami rozhodly při rovnosti bodů až vzájemné zápasy.
V dalších duelech notně pozměněného startovního pole si Uherský Brod vysoko poradil s Vlkoší a Holešovické holky dvouciferným rozdílem rozdrtily Mutěnice, v nejvyrovnanějším souboji prvního kola si pak Zlín poradil s Březnicí v poměru 4:2.
Ve druhém kole se Držovice vydávají do Vlkoše, na jehož trávníku se představí v neděli od 10:00 hodin. Už o den dříve od 14:00 hodin zahájí Mostkovice svůj souboj právě na půdě Brumova a budou moci naopak importovat body zpět na Hanou.


1. kolo:
Držovice - Brumov 0:3 (0:2)
Branky: 3. Jeřábková, 5. Trybusová, 61. Machů. Rozhodčí: Silný – Weiser, Vrážel.
Sestava Držovic: Jetelová – Soares, Malinková, Frömmlová, Valouchová, Dorotovičová, Benková, Komárková, Gnipová, Neherová, Kostíková. Střídaly: Maťová, Hrabalová, Dufková, Ondrová, Šišmová, Niklová. Trenér: Tomáš Jetel.

Další výsledky 1. kola: Uherský Brod - Vlkoš 5:0 (3:0), 3x Dvořáková, Eliášová, Uhrová, Zlín - Březnice 4:2 (2:1), 2x Žalková, Dohnálková, Jakešová - Vyvlečková, Adamíková, Holešov - Mutěnice 14:1 (7:1), 4x Samsonová, 4x Ševčíková, 2x Šiblová, 2x Sklenaříková, Kuchařová, Mrázková - Svobodová, Mostkovice - volný los.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments