Příjemnou noc, dnes je pondělí 18.3.2019
svátek slaví Eduard,
zítra Josef
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Ilustrační foto

Na úvodní body v divizním ročníku 2018/2019 si bude muset regionální duo počkat minimálně do druhého pokračování. V úvodním kole si Mostkovice užívaly posledního prázdninového víkendu a měly zápasové volno, Držovice pak na domácí půdě nestačily na nováčka „B“ skupiny z Brumova.

O exportu bodů na jih Moravy se rozhodlo hned v úvodních desítkách sekund. Již ve třetí minutě se prosadila Pavla Jeřábková, na trefu dvacetileté hráčky Elserema navázala o pouhé dvě minuty později ještě o pět let mladší Michaela Trybusová. Konečnou podobu výsledku pak dala zkraje poslední půlhodiny Vendula Machů.
Ostrou zápasovou premiéru v novém dresu si odbyla dlouholetá mostkovická opora Solange Soares, ani její nasazení však stejně jako přítomnost jarní rozdílové hráčky Terezy Dorotovičové Držovicím nepomohly. Navrch měl vítěz posledního ročníku krajského přeboru Zlínského kraje, o jehož triumfu před Holešovickými holkami rozhodly při rovnosti bodů až vzájemné zápasy.
V dalších duelech notně pozměněného startovního pole si Uherský Brod vysoko poradil s Vlkoší a Holešovické holky dvouciferným rozdílem rozdrtily Mutěnice, v nejvyrovnanějším souboji prvního kola si pak Zlín poradil s Březnicí v poměru 4:2.
Ve druhém kole se Držovice vydávají do Vlkoše, na jehož trávníku se představí v neděli od 10:00 hodin. Už o den dříve od 14:00 hodin zahájí Mostkovice svůj souboj právě na půdě Brumova a budou moci naopak importovat body zpět na Hanou.


1. kolo:
Držovice - Brumov 0:3 (0:2)
Branky: 3. Jeřábková, 5. Trybusová, 61. Machů. Rozhodčí: Silný – Weiser, Vrážel.
Sestava Držovic: Jetelová – Soares, Malinková, Frömmlová, Valouchová, Dorotovičová, Benková, Komárková, Gnipová, Neherová, Kostíková. Střídaly: Maťová, Hrabalová, Dufková, Ondrová, Šišmová, Niklová. Trenér: Tomáš Jetel.

Další výsledky 1. kola: Uherský Brod - Vlkoš 5:0 (3:0), 3x Dvořáková, Eliášová, Uhrová, Zlín - Březnice 4:2 (2:1), 2x Žalková, Dohnálková, Jakešová - Vyvlečková, Adamíková, Holešov - Mutěnice 14:1 (7:1), 4x Samsonová, 4x Ševčíková, 2x Šiblová, 2x Sklenaříková, Kuchařová, Mrázková - Svobodová, Mostkovice - volný los.

Total Comments

  • Unicef
  • Lesy města Prostějova
  • Město Prostějov
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte sezónu prostějovských hokejistů?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pod mostem se maká.

Většina Prostějovanů zřejmě již zaregistrovala, že se pod mostem v Olomoucké ulici pilně pracuje. Bagry a stavební dělníci připravují základy pro „podchod“ pod mostem, který v nebezpečné a dopravně frekventované lokalitě bude sloužit jak cyklistům, tak chodcům. Už aby to bylo!

Sníh přikryl Protivanovsko.

Jaro se pomalu ale jistě ujímá vlády, ovšem pozor! „Paní Zima“ ještě ani zdaleka neřekla poslední slovo. Důkazem toho je středeční chumelenice na Protivanovsku, kde napadlo zhruba pět centimetrů sněhové pokrývky. Silničáři tak měli po delším čase opět práci a děti málem stavěly sněhuláky...

Total Comments

Osobnost týdne

Simona STAŠOVÁ

Dcera Jiřiny Bohdalové byla hlavní postavou divadelní hry Skleněný zvěřinec, kterou skvělá herečka představila se svými kolegy minulé pondělí na prknech Městského divadla v Prostějově.

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

7
Na této příčce skončili sezónu Chance ligy 2018/2019 hokejisté Prostějova. Ani napočtvrté za sebou tak Jestřábi ve druhé nejvyšší soutěži nepřekročili svůj stín a znovu vypadli již ve čtvrtfinále play-off.

Total Comments

Výrok týdne

„ŽE NÁS LIDI BEROU VÁŽNĚ - SMRTELNĚ VÁŽNĚ“

Předseda Klubu vojenské historie Dukla Prostějov Jaroslav Dvořák má o největším úspěchu své organizace zcela jasno...

Total Comments