Dobré ráno, dnes je středa 19.9.2018
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
Ilustrační foto

Na úvodní body v divizním ročníku 2018/2019 si bude muset regionální duo počkat minimálně do druhého pokračování. V úvodním kole si Mostkovice užívaly posledního prázdninového víkendu a měly zápasové volno, Držovice pak na domácí půdě nestačily na nováčka „B“ skupiny z Brumova.

O exportu bodů na jih Moravy se rozhodlo hned v úvodních desítkách sekund. Již ve třetí minutě se prosadila Pavla Jeřábková, na trefu dvacetileté hráčky Elserema navázala o pouhé dvě minuty později ještě o pět let mladší Michaela Trybusová. Konečnou podobu výsledku pak dala zkraje poslední půlhodiny Vendula Machů.
Ostrou zápasovou premiéru v novém dresu si odbyla dlouholetá mostkovická opora Solange Soares, ani její nasazení však stejně jako přítomnost jarní rozdílové hráčky Terezy Dorotovičové Držovicím nepomohly. Navrch měl vítěz posledního ročníku krajského přeboru Zlínského kraje, o jehož triumfu před Holešovickými holkami rozhodly při rovnosti bodů až vzájemné zápasy.
V dalších duelech notně pozměněného startovního pole si Uherský Brod vysoko poradil s Vlkoší a Holešovické holky dvouciferným rozdílem rozdrtily Mutěnice, v nejvyrovnanějším souboji prvního kola si pak Zlín poradil s Březnicí v poměru 4:2.
Ve druhém kole se Držovice vydávají do Vlkoše, na jehož trávníku se představí v neděli od 10:00 hodin. Už o den dříve od 14:00 hodin zahájí Mostkovice svůj souboj právě na půdě Brumova a budou moci naopak importovat body zpět na Hanou.


1. kolo:
Držovice - Brumov 0:3 (0:2)
Branky: 3. Jeřábková, 5. Trybusová, 61. Machů. Rozhodčí: Silný – Weiser, Vrážel.
Sestava Držovic: Jetelová – Soares, Malinková, Frömmlová, Valouchová, Dorotovičová, Benková, Komárková, Gnipová, Neherová, Kostíková. Střídaly: Maťová, Hrabalová, Dufková, Ondrová, Šišmová, Niklová. Trenér: Tomáš Jetel.

Další výsledky 1. kola: Uherský Brod - Vlkoš 5:0 (3:0), 3x Dvořáková, Eliášová, Uhrová, Zlín - Březnice 4:2 (2:1), 2x Žalková, Dohnálková, Jakešová - Vyvlečková, Adamíková, Holešov - Mutěnice 14:1 (7:1), 4x Samsonová, 4x Ševčíková, 2x Šiblová, 2x Sklenaříková, Kuchařová, Mrázková - Svobodová, Mostkovice - volný los.

Total Comments

  • Interforst
  • pvecko
  • Prostějovské HODY
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments