Příjemnou noc, dnes je pondělí 21.1.2019
svátek slaví Běla,
zítra Slavomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Pro hráče samé i pro realizační tým budou dvě poslední kola ohromně důležitá. Klubové vedení chce získat ještě čtyři body a to znamená v obou utkáních bodovat. Konkrétně z Chrudimi přivézt aspoň remízu. „Kolega“ nováček letošního ročníku, který zvítězil v ČFL, neměl tak vynikající start do sezóny, dosáhl ale několika zajímavých výsledků.

Chrudimský Městský fotbalový klub vznikl až v roce 2011 sloučením dvou stávajících chrudimských klubů AFK a SK. A právě tento klub působil v letech 1995 až 1999 ve druhé lize. Chrudimští tedy také mají na co navazovat. A právě z této doby pocházejí zatím poslední kontakty mezi prostějovským a chrudimským fotbalem.
Chrudim musela na své premiérové vítězství po obnovené účasti ve druhé lize čekat až do čtvrtého kola, kdy doma jasně přehrála Znojmo 4:1. Pak přišla krutá porážka 0:4 v derby s Pardubicemi, další vítězství 1:0 přišlo až v Táboře. Asi nejcennější bylo domácí vítězství stejným poměrem nad Hradcem Králové, potěšila i remíza 2:2 s Českými Budějovicemi.
Chrudim má doma spolu se Znojmem nejhorší bilanci, což může být pro Prostějov, který figuruje v tabulce venkovních zápasů v polovině, slušná výzva. Svěřenci trenéra Pavla Jirouska, který tým do F:NL dovedl, v neděli prohráli ve Vlašimi 1:2. Vlašim rozhodla v první čtvrthodině druhé půle, hosté stačili jen korigovat. V chrudimském dresu nastoupili Zíma – Drahoš, Řezníček, Mastík, Krčál – Vodrážka, Kesner (84. Rybička), Sixta (61. Sulík), Langr (61. Vašulín) – Šípek, Froněk.
V prostějovském dresu by na soupisce neměli chybět po delší době žádní hráči, takže bude záležet pouze na aktuální formě, koho pošle trenér Oldřich Machala na hřiště v základní jedenáctce.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments