Dobrý večer, dnes je sobota 14.12.2019
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

24 fotbalV krajském přeboru je to podstatné již kolo před koncem dané. Vítězem a postupujícím do divize jsou Určice, zpět do I.A třídy se po ročním působení výš vracejí Opatovice-Všechovice. Je pravděpodobné, že sestupuje pouze jeden, proto mohou být v Želatovicích, Ústí i Troubkách klidní.

Vítězi dvou skupin I.A třídy se stanou hráči Medlova a Nových Sadů, z celků na druhých místech budou mít lepší bilanci Kojetínští. Na opačném chvostu je jisté, že poslední v severní „A“ skupině skončí Písečná a v jižní „B“ skupině Plumlov, o předposledních mužstvech se teprve rozhodne.

K prvnímu místu ve třech skupinách I.B třídy dokráčejí Beňov, Chválkovice a Vidnava, z týmů na druhých místech mají Černovír i Hranice „B“ shodně jednapadesát bodů. Rezerva divizního celku si ale výrazně pomohla výhrou 11:0 právě nad Beňovem, díky čemuž má hned o několik branek lepší skóre. Pokud by tedy postupovala alespoň čtyři mužstva a Černovír nepředvedl podobnou kanonádu, stačí Hranicím tři body proti Všechovicím. Na posledním místě v „C“ skončí Ruda nad Moravou, v „B“ skupině si to rozdá dvojice Protivanov a Drahlov, v „A“ skupině pak Jesenec s Býškovicemi.

Vítězem Přeboru OFS Prostějov jsou hráči 1.SK Prostějov „B“, ovšem otázkou je, kdo skutečně postoupí, pokud se Protivanov ani Jesenec nezachrání, půjdou dolů Kralice na Hané „B“ i Výšovice. Vítězem III. třídy jsou Němčice nad Hanou, které se tak po několika letech vracejí zpět do okresního přeboru, do IV. třídy sestupuje Ivaň. Z ní naopak postoupí vítěz Sokol Plumlov „B“.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments