Dobrý podvečer, dnes je sobota 17.8.2019
svátek slaví Petra,
zítra Helena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

24 fotbalV krajském přeboru je to podstatné již kolo před koncem dané. Vítězem a postupujícím do divize jsou Určice, zpět do I.A třídy se po ročním působení výš vracejí Opatovice-Všechovice. Je pravděpodobné, že sestupuje pouze jeden, proto mohou být v Želatovicích, Ústí i Troubkách klidní.

Vítězi dvou skupin I.A třídy se stanou hráči Medlova a Nových Sadů, z celků na druhých místech budou mít lepší bilanci Kojetínští. Na opačném chvostu je jisté, že poslední v severní „A“ skupině skončí Písečná a v jižní „B“ skupině Plumlov, o předposledních mužstvech se teprve rozhodne.

K prvnímu místu ve třech skupinách I.B třídy dokráčejí Beňov, Chválkovice a Vidnava, z týmů na druhých místech mají Černovír i Hranice „B“ shodně jednapadesát bodů. Rezerva divizního celku si ale výrazně pomohla výhrou 11:0 právě nad Beňovem, díky čemuž má hned o několik branek lepší skóre. Pokud by tedy postupovala alespoň čtyři mužstva a Černovír nepředvedl podobnou kanonádu, stačí Hranicím tři body proti Všechovicím. Na posledním místě v „C“ skončí Ruda nad Moravou, v „B“ skupině si to rozdá dvojice Protivanov a Drahlov, v „A“ skupině pak Jesenec s Býškovicemi.

Vítězem Přeboru OFS Prostějov jsou hráči 1.SK Prostějov „B“, ovšem otázkou je, kdo skutečně postoupí, pokud se Protivanov ani Jesenec nezachrání, půjdou dolů Kralice na Hané „B“ i Výšovice. Vítězem III. třídy jsou Němčice nad Hanou, které se tak po několika letech vracejí zpět do okresního přeboru, do IV. třídy sestupuje Ivaň. Z ní naopak postoupí vítěz Sokol Plumlov „B“.

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kde jste byli/nebo budete na dovolené?

První volba: pondělí 12. srpen 2019 6:42

Poslední volba: sobota 17. srpen 2019 10:08

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokácené stromy budou nahrazeny.

Už nějaký ten týden slouží chodcům i cyklistům podchod pod mostem v Olomoucké ulici. Kvůli této stavební investici ale muselo město nechat pokácet spoustu letitých stromů podél říčky Hloučely. Radnice ale zanedlouho vysadí stromy nové a k nim přibydou i tisíce keřových rostlin.

Naprosto směšný trest.

Senát Okresního soudu v Prostějově se minulé pondělí zabýval případem Jiřího Hrdličky, který jako řidič kamionu plně naloženého betonovými panely havaroval koncem ledna na dálnici u Prostějova. Policistům nadýchal tři promile alkoholu. Za jízdu v opilosti „vyfasoval“ pouhou podmínku!

Total Comments

Osobnost týdne

KONTAKT
32 kontakt
Nestárnoucí a dnes již legendární prostějovská rocková kapela se kromě jiných postarala v sobotu o kvalitní průběh Guláš Rock Festu na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě.

Total Comments

Číslo týdne

200 000
Vedení magistrátu počítá s nákupem dvou set tisíc kusů papírových kelímků, do kterých budou prodejci punče a dalších nápojů při vánočních trzích na náměstí T. G. Masaryka nalévat nápoje. Používání jiných kelímků bude zakázáno. Ekologie je holt na prvním místě...

Total Comments

Výrok týdne

„JE TADY HROZNÝ SMRAD, PŘIJĎTE SI TO VYFOTIT!“
Po pohnojení pole v blízkosti Určické ulice byla tamní obyvatelka natolik rozrušena, že při telefonátu do redakce Večerníku si neuvědomila, že smrad prostě fotit nelze...

Total Comments