Dobrý podvečer, dnes je středa 20.3.2019
svátek slaví Světlana,
zítra Radek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Poslední den roku již tradičně patří v Brodku u Konice mezigeneračnímu silvestrovskému fotbálku mezi „starými a mladými“. Toto pravidlo platilo i loni. Při polojasném počasí a teplotách lehce nad bodem mrazu se v zápase hraném na dvakrát třicet minut zrodila remíza 3:3. Penalty pak v poměru 4:3 lépe zvládli ti dříve narození.

„Je to dlouhodobá tradice. Tentokrát se zpočátku hrálo v tréninkovém tempu, když ale mladí prohrávali, tak ke konci už přitlačili na pilu. Díky našim zkušenostem už stačili jen vyrovnat a stáří se projevilo i při penaltách,“ popisoval s úsměvem na tváři člen vítězného souboru Radovan Vičar.
V jeho týmu se dále představili Luboš Grepl, Milan Sychra, Jaroslav Koudelka, Zdeněk Podhorný, Vlastimil Schneider, Lukáš Koudelka, Patrik Müller a Stanislav Vodák, o přesné zásahy se vedle jednoho vlastňáku postarali Jaroslav Koudelka a Vlastimil Schneider.
V dresu mladé generace se na trávníku objevili Vincenc Hauer, Jaroslav Mazal, Luboš Burget, Kryštof Grepl, Jan Zatloukal, Jan Franc, Roman Zemanek, Vladimír Šmíd a Adam Vičar, přičemž síť svými zásahy úspěšně napnuli Jan Franc, Vladimír Šmíd, Adam Vičar.
Celé utkání se odehrálo pod dozorem rozhodčího Vladimíra Šmída staršího a penalty proměnili Jaroslav Koudelka, Vlastimil Schneider, Patrik Müller, Radovan Vičar za starší a Roman Zemánek, Jan Zatloukal, Adam Vičar na druhé straně. Neuspěli Lukáš Koudelka a také Kryštof Grepl s Janem Francem. „Po zápase jsme chvíli poseděli, popřáli si vše nej do nového roku a poté se rozešli po vlastním programu. Přípravu na jaro zřejmě začneme osmnáctého ledna,“ konstatoval hrající vedoucí aktuálně pátého nejlepšího celku okresního přeboru mužů.

Total Comments

  • Unicef
  • Lesy města Prostějova
  • Město Prostějov
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte sezónu prostějovských hokejistů?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pod mostem se maká.

Většina Prostějovanů zřejmě již zaregistrovala, že se pod mostem v Olomoucké ulici pilně pracuje. Bagry a stavební dělníci připravují základy pro „podchod“ pod mostem, který v nebezpečné a dopravně frekventované lokalitě bude sloužit jak cyklistům, tak chodcům. Už aby to bylo!

Sníh přikryl Protivanovsko.

Jaro se pomalu ale jistě ujímá vlády, ovšem pozor! „Paní Zima“ ještě ani zdaleka neřekla poslední slovo. Důkazem toho je středeční chumelenice na Protivanovsku, kde napadlo zhruba pět centimetrů sněhové pokrývky. Silničáři tak měli po delším čase opět práci a děti málem stavěly sněhuláky...

Total Comments

Osobnost týdne

Simona STAŠOVÁ

Dcera Jiřiny Bohdalové byla hlavní postavou divadelní hry Skleněný zvěřinec, kterou skvělá herečka představila se svými kolegy minulé pondělí na prknech Městského divadla v Prostějově.

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

7
Na této příčce skončili sezónu Chance ligy 2018/2019 hokejisté Prostějova. Ani napočtvrté za sebou tak Jestřábi ve druhé nejvyšší soutěži nepřekročili svůj stín a znovu vypadli již ve čtvrtfinále play-off.

Total Comments

Výrok týdne

„ŽE NÁS LIDI BEROU VÁŽNĚ - SMRTELNĚ VÁŽNĚ“

Předseda Klubu vojenské historie Dukla Prostějov Jaroslav Dvořák má o největším úspěchu své organizace zcela jasno...

Total Comments