Dobrý večer, dnes je středa 26.6.2019
svátek slaví Adriana,
zítra Ladislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Poslední den roku již tradičně patří v Brodku u Konice mezigeneračnímu silvestrovskému fotbálku mezi „starými a mladými“. Toto pravidlo platilo i loni. Při polojasném počasí a teplotách lehce nad bodem mrazu se v zápase hraném na dvakrát třicet minut zrodila remíza 3:3. Penalty pak v poměru 4:3 lépe zvládli ti dříve narození.

„Je to dlouhodobá tradice. Tentokrát se zpočátku hrálo v tréninkovém tempu, když ale mladí prohrávali, tak ke konci už přitlačili na pilu. Díky našim zkušenostem už stačili jen vyrovnat a stáří se projevilo i při penaltách,“ popisoval s úsměvem na tváři člen vítězného souboru Radovan Vičar.
V jeho týmu se dále představili Luboš Grepl, Milan Sychra, Jaroslav Koudelka, Zdeněk Podhorný, Vlastimil Schneider, Lukáš Koudelka, Patrik Müller a Stanislav Vodák, o přesné zásahy se vedle jednoho vlastňáku postarali Jaroslav Koudelka a Vlastimil Schneider.
V dresu mladé generace se na trávníku objevili Vincenc Hauer, Jaroslav Mazal, Luboš Burget, Kryštof Grepl, Jan Zatloukal, Jan Franc, Roman Zemanek, Vladimír Šmíd a Adam Vičar, přičemž síť svými zásahy úspěšně napnuli Jan Franc, Vladimír Šmíd, Adam Vičar.
Celé utkání se odehrálo pod dozorem rozhodčího Vladimíra Šmída staršího a penalty proměnili Jaroslav Koudelka, Vlastimil Schneider, Patrik Müller, Radovan Vičar za starší a Roman Zemánek, Jan Zatloukal, Adam Vičar na druhé straně. Neuspěli Lukáš Koudelka a také Kryštof Grepl s Janem Francem. „Po zápase jsme chvíli poseděli, popřáli si vše nej do nového roku a poté se rozešli po vlastním programu. Přípravu na jaro zřejmě začneme osmnáctého ledna,“ konstatoval hrající vedoucí aktuálně pátého nejlepšího celku okresního přeboru mužů.

Total Comments

 • Rock of Memory
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

Na kterou z letních akcí se těšíte nejvíce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokračování tradice.

Na kvalitní vystoupení z Argentiny navázali parašutisté Armádního sportovního oddílu Dukla Prostějov reprezentující Českou republiku při úvodním závodě Světového poháru 2019 na přesnost přistání. Konal se v Chorvatsku a Hanáci přivezli z Balkánu jedno zlato i bronz!

Měsíc potop neskončil.

Jestli si někdo myslel, že záplavy na Němčicku z předminulého týdne byly těmi posledními, co prostějovský region postihly, zmýlil se. Minulý týden vtrhla velká voda po krátké průtrži mračen i do Čech pod Kosířem a Stařechovic. Kanály nestíhaly pobrat veškerou vodu, ta pak vyplavila tři desítky rodinných domů.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel CALLTA
25 callta
V rámci programu Prostějovského léta vystoupil uplynulý čtvrtek na náměstí T. G. Masaryka zpěvák, kterého obdivuje především mladá generace. Není tedy divu, že mezi stovkami diváků koncertu byly především náctileté fanynky.

Total Comments

Číslo týdne

42 437 704

Přesně tuto sumu peněz muselo v roce 2018 zaplatit statutární město Prostějov za odvoz a likvidaci komunálního odpadu. Občané však prostřednictvím poplatků uhradili pouhou polovinu uvedených nákladů. Odborníci tvrdí, že je to málo!

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ NĚKDO UMÍRÁ,
NESMÍ ANI NA CHVILIČKU
POCIŤOVAT, ŽE JE ODEPSANÝ!“

Odborný garant paliativní péče prostějovské nemocnice Miroslav Kala takto hovořil při slavnostním otevření nového oddělení.

Total Comments