Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 17.1.2019
svátek slaví Drahoslav,
zítra Vladislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Poslední den roku již tradičně patří v Brodku u Konice mezigeneračnímu silvestrovskému fotbálku mezi „starými a mladými“. Toto pravidlo platilo i loni. Při polojasném počasí a teplotách lehce nad bodem mrazu se v zápase hraném na dvakrát třicet minut zrodila remíza 3:3. Penalty pak v poměru 4:3 lépe zvládli ti dříve narození.

„Je to dlouhodobá tradice. Tentokrát se zpočátku hrálo v tréninkovém tempu, když ale mladí prohrávali, tak ke konci už přitlačili na pilu. Díky našim zkušenostem už stačili jen vyrovnat a stáří se projevilo i při penaltách,“ popisoval s úsměvem na tváři člen vítězného souboru Radovan Vičar.
V jeho týmu se dále představili Luboš Grepl, Milan Sychra, Jaroslav Koudelka, Zdeněk Podhorný, Vlastimil Schneider, Lukáš Koudelka, Patrik Müller a Stanislav Vodák, o přesné zásahy se vedle jednoho vlastňáku postarali Jaroslav Koudelka a Vlastimil Schneider.
V dresu mladé generace se na trávníku objevili Vincenc Hauer, Jaroslav Mazal, Luboš Burget, Kryštof Grepl, Jan Zatloukal, Jan Franc, Roman Zemanek, Vladimír Šmíd a Adam Vičar, přičemž síť svými zásahy úspěšně napnuli Jan Franc, Vladimír Šmíd, Adam Vičar.
Celé utkání se odehrálo pod dozorem rozhodčího Vladimíra Šmída staršího a penalty proměnili Jaroslav Koudelka, Vlastimil Schneider, Patrik Müller, Radovan Vičar za starší a Roman Zemánek, Jan Zatloukal, Adam Vičar na druhé straně. Neuspěli Lukáš Koudelka a také Kryštof Grepl s Janem Francem. „Po zápase jsme chvíli poseděli, popřáli si vše nej do nového roku a poté se rozešli po vlastním programu. Přípravu na jaro zřejmě začneme osmnáctého ledna,“ konstatoval hrající vedoucí aktuálně pátého nejlepšího celku okresního přeboru mužů.

Total Comments

 • TK Plus
 • Pojd hrat hokej
 • Čechy pod Kosířem
 • Vernisáž
 • Moda Pv
 • sida
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments