Dobré ráno, dnes je čtvrtek 21.2.2019
svátek slaví Lenka,
zítra Petr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Ve čtvrtek 27. prosince se již tradičně ve sportovní hale v Kostelci na Hané konal 28. ročník Memoriálu Milana Bartoška - turnaj fotbalových rozhodčích v sálové kopané pořádaný Komisí rozhodčích OFS Prostějov. Klání se zúčastnila čtyři mužstva – výběr rozhodčích OFS a hosté, výběr rozhodčích KFS, výběr rozhodčích Moravy a výběr rozhodčích Ligy. Nejvíce umu prokázali sudí z kraje. (red)

Jako každý rok se mezi vánočními svátky z rozhodčích na pár hodin stávají fotbalisté, kteří si na palubovce nedají nic zadarmo. K vidění byly mimo mnohé jiné krásné akce a branky, ale i emoce a tvrdé souboje. Mezi jednotlivými zápasy proběhla i dovednostní soutěž, v rolích protagonistů se předvedly manželky, přítelkyně, popřípadě děti arbitrů. Programu vévodila bohatá tombola s celkovým počtem osmačtyřiceti cen, velké lákadlo pro všechny přítomné představovala hlavní cena, a sice televize. „Tombola bývá poslední roky opravdu bohatá, zajímavé ceny táhnou. Velký dík patří pochopitelně sponzorům restaurace U Hudečků, restaurace Prostějovský Šnyt, Miroslav Knápek – montáže plastových oken, ale i samým rozhodčím, kteří se na ní nemalou měrou podíleli,“ neskrýval spokojenost ředitel turnaje Petr Antoníček.
Samotný turnaj vyvrcholil posledním zápasem, o celkové vítězství hrála družstva KFS a Moravy. Již od začátku byla patrná nervozita na obou stranách, nicméně po utkání, jak by to ostatně mělo být pokaždé, si všichni potřásli rukou. Nakonec se, i přes slibné vedení Moravy o dvě branky, radoval z bodu, tím i z vítězství v turnaji, výběr rozhodčích KFS.
Ještě před vyhlašováním vítězů došlo také ke gratulaci předsedovi OFS Prostějov Milanu Elfmarkovi, jenž 26. prosince 2018 oslavil šedesáté narozeniny. Poté již následovaly vyhlášení a ocenění mužstev, ale také vyzdvižení nejlepších jednotlivců na pozicích brankář, hráč a střelec. Ceny věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník.
Po turnaji čekalo na všechny přítomné přátelské posezení v restauraci U Hudečků. „Chtěl bych touto cestou poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci turnaje, hráčům za sportovní výkony a pánům Protivánkovi, Weiserovi a Vráželovi v rolích rozhodčích za jejich nestranné řízení. V neposlední řadě patří velký dík OFS Prostějov a KFS Olomouc za podporu,“ vzkázal Antoníček. (red)

28. ročník Memoriálu Milana Bartoška - turnaj fotbalových rozhodčích v sálové kopané
Výsledky: OFS – KFS 1:5, Morava – Liga 1:1, OFS – Morava 0:10, KFS – Liga 4:1, Liga – OFS 6:3, Morava – KFS 2:2
Konečné pořadí: 1. výběr rozhodčích KFS 9 bodů (skóre 11:4), 2. výběr rozhodčích Moravy 5 bodů (skóre 13:3), 3. výběr rozhodčích Ligy 4 body (skóre 8:8), 4. výběr rozhodčích OFS + hosté 0 bodů (skóre 4:21)

Nejlepší brankář: Tomáš „Mlok“ Řezníček
Nejlepší hráč: Pavel „Duchna“ Peřina
Nejlepší střelec: Lukáš „Holas“ Holinka

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments