Dobré poledne, dnes je pondělí 26.8.2019
svátek slaví Luděk,
zítra Otakar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Ve čtvrtek 27. prosince se již tradičně ve sportovní hale v Kostelci na Hané konal 28. ročník Memoriálu Milana Bartoška - turnaj fotbalových rozhodčích v sálové kopané pořádaný Komisí rozhodčích OFS Prostějov. Klání se zúčastnila čtyři mužstva – výběr rozhodčích OFS a hosté, výběr rozhodčích KFS, výběr rozhodčích Moravy a výběr rozhodčích Ligy. Nejvíce umu prokázali sudí z kraje. (red)

Jako každý rok se mezi vánočními svátky z rozhodčích na pár hodin stávají fotbalisté, kteří si na palubovce nedají nic zadarmo. K vidění byly mimo mnohé jiné krásné akce a branky, ale i emoce a tvrdé souboje. Mezi jednotlivými zápasy proběhla i dovednostní soutěž, v rolích protagonistů se předvedly manželky, přítelkyně, popřípadě děti arbitrů. Programu vévodila bohatá tombola s celkovým počtem osmačtyřiceti cen, velké lákadlo pro všechny přítomné představovala hlavní cena, a sice televize. „Tombola bývá poslední roky opravdu bohatá, zajímavé ceny táhnou. Velký dík patří pochopitelně sponzorům restaurace U Hudečků, restaurace Prostějovský Šnyt, Miroslav Knápek – montáže plastových oken, ale i samým rozhodčím, kteří se na ní nemalou měrou podíleli,“ neskrýval spokojenost ředitel turnaje Petr Antoníček.
Samotný turnaj vyvrcholil posledním zápasem, o celkové vítězství hrála družstva KFS a Moravy. Již od začátku byla patrná nervozita na obou stranách, nicméně po utkání, jak by to ostatně mělo být pokaždé, si všichni potřásli rukou. Nakonec se, i přes slibné vedení Moravy o dvě branky, radoval z bodu, tím i z vítězství v turnaji, výběr rozhodčích KFS.
Ještě před vyhlašováním vítězů došlo také ke gratulaci předsedovi OFS Prostějov Milanu Elfmarkovi, jenž 26. prosince 2018 oslavil šedesáté narozeniny. Poté již následovaly vyhlášení a ocenění mužstev, ale také vyzdvižení nejlepších jednotlivců na pozicích brankář, hráč a střelec. Ceny věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník.
Po turnaji čekalo na všechny přítomné přátelské posezení v restauraci U Hudečků. „Chtěl bych touto cestou poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci turnaje, hráčům za sportovní výkony a pánům Protivánkovi, Weiserovi a Vráželovi v rolích rozhodčích za jejich nestranné řízení. V neposlední řadě patří velký dík OFS Prostějov a KFS Olomouc za podporu,“ vzkázal Antoníček. (red)

28. ročník Memoriálu Milana Bartoška - turnaj fotbalových rozhodčích v sálové kopané
Výsledky: OFS – KFS 1:5, Morava – Liga 1:1, OFS – Morava 0:10, KFS – Liga 4:1, Liga – OFS 6:3, Morava – KFS 2:2
Konečné pořadí: 1. výběr rozhodčích KFS 9 bodů (skóre 11:4), 2. výběr rozhodčích Moravy 5 bodů (skóre 13:3), 3. výběr rozhodčích Ligy 4 body (skóre 8:8), 4. výběr rozhodčích OFS + hosté 0 bodů (skóre 4:21)

Nejlepší brankář: Tomáš „Mlok“ Řezníček
Nejlepší hráč: Pavel „Duchna“ Peřina
Nejlepší střelec: Lukáš „Holas“ Holinka

Total Comments

 • Pouť dětí k andělům strážným
 • Život generála F. Moravce
 • Bojovali na všech frontách
 • Dny evropského dědictví
 • Černobyl
 • Memoriál Otmara Malečka
 • Nezamyslice
 • Bezpečně do škol
 • Besip
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Koho si vybavíte, když se řekne prostějovský fotbal?

První volba: pondělí 26. srpen 2019 0:33

Poslední volba: pondělí 26. srpen 2019 12:10

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments