Dobrý večer, dnes je úterý 23.4.2019
svátek slaví Vojtěch,
zítra Jiří
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Ve čtvrtek 27. prosince se již tradičně ve sportovní hale v Kostelci na Hané konal 28. ročník Memoriálu Milana Bartoška - turnaj fotbalových rozhodčích v sálové kopané pořádaný Komisí rozhodčích OFS Prostějov. Klání se zúčastnila čtyři mužstva – výběr rozhodčích OFS a hosté, výběr rozhodčích KFS, výběr rozhodčích Moravy a výběr rozhodčích Ligy. Nejvíce umu prokázali sudí z kraje. (red)

Jako každý rok se mezi vánočními svátky z rozhodčích na pár hodin stávají fotbalisté, kteří si na palubovce nedají nic zadarmo. K vidění byly mimo mnohé jiné krásné akce a branky, ale i emoce a tvrdé souboje. Mezi jednotlivými zápasy proběhla i dovednostní soutěž, v rolích protagonistů se předvedly manželky, přítelkyně, popřípadě děti arbitrů. Programu vévodila bohatá tombola s celkovým počtem osmačtyřiceti cen, velké lákadlo pro všechny přítomné představovala hlavní cena, a sice televize. „Tombola bývá poslední roky opravdu bohatá, zajímavé ceny táhnou. Velký dík patří pochopitelně sponzorům restaurace U Hudečků, restaurace Prostějovský Šnyt, Miroslav Knápek – montáže plastových oken, ale i samým rozhodčím, kteří se na ní nemalou měrou podíleli,“ neskrýval spokojenost ředitel turnaje Petr Antoníček.
Samotný turnaj vyvrcholil posledním zápasem, o celkové vítězství hrála družstva KFS a Moravy. Již od začátku byla patrná nervozita na obou stranách, nicméně po utkání, jak by to ostatně mělo být pokaždé, si všichni potřásli rukou. Nakonec se, i přes slibné vedení Moravy o dvě branky, radoval z bodu, tím i z vítězství v turnaji, výběr rozhodčích KFS.
Ještě před vyhlašováním vítězů došlo také ke gratulaci předsedovi OFS Prostějov Milanu Elfmarkovi, jenž 26. prosince 2018 oslavil šedesáté narozeniny. Poté již následovaly vyhlášení a ocenění mužstev, ale také vyzdvižení nejlepších jednotlivců na pozicích brankář, hráč a střelec. Ceny věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník.
Po turnaji čekalo na všechny přítomné přátelské posezení v restauraci U Hudečků. „Chtěl bych touto cestou poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci turnaje, hráčům za sportovní výkony a pánům Protivánkovi, Weiserovi a Vráželovi v rolích rozhodčích za jejich nestranné řízení. V neposlední řadě patří velký dík OFS Prostějov a KFS Olomouc za podporu,“ vzkázal Antoníček. (red)

28. ročník Memoriálu Milana Bartoška - turnaj fotbalových rozhodčích v sálové kopané
Výsledky: OFS – KFS 1:5, Morava – Liga 1:1, OFS – Morava 0:10, KFS – Liga 4:1, Liga – OFS 6:3, Morava – KFS 2:2
Konečné pořadí: 1. výběr rozhodčích KFS 9 bodů (skóre 11:4), 2. výběr rozhodčích Moravy 5 bodů (skóre 13:3), 3. výběr rozhodčích Ligy 4 body (skóre 8:8), 4. výběr rozhodčích OFS + hosté 0 bodů (skóre 4:21)

Nejlepší brankář: Tomáš „Mlok“ Řezníček
Nejlepší hráč: Pavel „Duchna“ Peřina
Nejlepší střelec: Lukáš „Holas“ Holinka

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments