Dobrý večer, dnes je neděle 15.12.2019
svátek slaví Radana a Radan,
zítra Albína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

24 zelinaFOTOGALERIE Oficiální rozlučku s bohatou fotbalovou kariérou prožil v nedělním derby s Vrahovicemi nejstarší hráč 1.SK Prostějov „B“ Drahomír Zelina. Dvaačtyřicetiletý bývalý hráč Sokolova, Domažlic, „Želízek“, Sokola II Prostějov, Lipové a Držovic odehrál v posledním domácím duelu téměř celou porci minut, až v samotném závěru ho za potlesku přítomných diváků trochu symbolicky vystřídal jeho o pětadvacet let mladší syn Lukáš.

Trávník v Olympijské ulici zdobil nápis „Díky Draho“, ještě před úvodním hvizdem pak z rukou trenéra Davida Mezuliánka převzal dres se znakem klubu a jmény všech současných spoluhráčů a věcné dary. Po zápase vytvořilo mužstvo v modrých dresech špalír pro loučící se legendu, která využila nezištnou nabídku trenéra Mezuliánka a pověsila své kopačky na jím dodaný hřebík. Pak už přišlo na řadu fotografování, oslava poháru pro vítěze soutěže a trocha toho vzpomínání.

„Nejprve jsme v TJ Železárny hrávali divizi, pak se klub změnil na LeRK a pod panem Trnečkou a Koldou, kteří mi dali důvěru, jsem si užil výborného ligového fotbalu. Sice se ve druhé lize hrávalo vždy o záchranu, ale stálo to za to,“ připomněl Zelina.


Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments