Dobrý večer, dnes je čtvrtek 22.8.2019
svátek slaví Bohuslav,
zítra Sandra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

24 zelinaFOTOGALERIE Oficiální rozlučku s bohatou fotbalovou kariérou prožil v nedělním derby s Vrahovicemi nejstarší hráč 1.SK Prostějov „B“ Drahomír Zelina. Dvaačtyřicetiletý bývalý hráč Sokolova, Domažlic, „Želízek“, Sokola II Prostějov, Lipové a Držovic odehrál v posledním domácím duelu téměř celou porci minut, až v samotném závěru ho za potlesku přítomných diváků trochu symbolicky vystřídal jeho o pětadvacet let mladší syn Lukáš.

Trávník v Olympijské ulici zdobil nápis „Díky Draho“, ještě před úvodním hvizdem pak z rukou trenéra Davida Mezuliánka převzal dres se znakem klubu a jmény všech současných spoluhráčů a věcné dary. Po zápase vytvořilo mužstvo v modrých dresech špalír pro loučící se legendu, která využila nezištnou nabídku trenéra Mezuliánka a pověsila své kopačky na jím dodaný hřebík. Pak už přišlo na řadu fotografování, oslava poháru pro vítěze soutěže a trocha toho vzpomínání.

„Nejprve jsme v TJ Železárny hrávali divizi, pak se klub změnil na LeRK a pod panem Trnečkou a Koldou, kteří mi dali důvěru, jsem si užil výborného ligového fotbalu. Sice se ve druhé lize hrávalo vždy o záchranu, ale stálo to za to,“ připomněl Zelina.


Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments