Dobré odpoledne, dnes je sobota 14.12.2019
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

24 sokol_logoTři dny od pátku 21. až do neděle 23. června si budou pestrým programem připomínat členové TJ Sokol Čechovice rovných sto let od založení své tělovýchovné jednoty. Slavnostní zahájení společně s otevřením výstavy proběhne v pátek od 17 hodin v prostorách sokolovny, vše zakončí nedělní duel místních Old Boys s výběrem okresu na travnatém hřišti a E.On Rodinný fotbálek na přilehlém hřišti s umělým povrchem.

„Čechovický Sokol sdružuje fotbalisty, zápasníky, stolní tenisty, nohejbalisty a odbor sportu pro všechny. Přípravám oslav jsme věnovali půl roku a přejeme si, ať vyjde počasí,“ věří ve zdárný průběh slavnostních dnů člen výkonného výboru TJ Josef Sklenář.

Na organizování akce se nejvíce podílela sedmička Josef Velešík, František Kohoutek, Zdeněk Šťastný, Danuše Dudková, Pavel Spurný, Petr Klimeš a právě Josef Sklenář a společně to naplánovali následovně: po slavnostním zahájení se účastníci přesunou na fotbalové hřiště, kde k poslechu zahraje skupina MELODY Martina Dostála a o půl jedenácté dojde k odpálení ohňostroje.

Sobota bude patřit na travnatém hřišti fotbalu. Dopoledne nastoupí mladší žáci, po nich mladší dorost, starší žáci a přípravka ročníku 2004, vrchol obstará střetnutí čechovického „áčka“ s „A“-týmem 1.SK Prostějov, jenž se představí v nejsilnějším složení.

„Chceme, aby přijeli i Petr Papoušek, Míra Baranek a Roman Janoušek, a věříme, že alespoň jeden z nich skutečně dorazí. O výsledek sice nejde a nebude to vyhecované, nebereme to ale jako klasickou exhibici a chceme podat skvělý výkon,“ prozradil generální sportovní manažer 1. SK František Jura spolu s tím, že o den později zamíří s týmem na další oslavu – tentokrát sedmdesátin morkovické kopané.

Na vedlejší umělce povedou hráči olomoucké Sigmy fotbalové soutěže pro děti, po nichž se uskuteční autogramiáda. Hřiště u sokolovny bude v sobotu patřit dětskému dni, venkovní Zumbě pro všechny a večerní taneční zábavě se skupinou Romantika.

V neděli bude na travnatém hřišti pokračovat fotbalový víkend duely přípravky 2006, staršího dorostu, přípravky 2002, odpoledním bonbónkem bude duel Old Boys Sokola Čechovice s výběrem okresu. „Za domácí se představí například Brablec, J. Šťastný, Z. Šťastný, Sekanina, Weisser, Sedláček, Hodulák, Začal, Bílý, Gréza, Kučera a další. Výběr okresu skládá známý brankář Jara Faltýnek a bude v ní Evžen Kučera, Hájek, Kvapil, Skácel, Sedlák, Kaprál, Ivo Zbožínek, Spáčil, Šmíd, Zemánek, Zelina, Kiška, Vašíček, Směšný a Faltýnek,“ přiblížil Josef Sklenář.

Vystoupí rovněž mažoretky z Bohuňovic a na umělce se uskuteční turnaj tří- až čtyřčlenných týmů E.On Rodinný fotbálek.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments