Dobré dopoledne, dnes je středa 21.8.2019
svátek slaví Johana,
zítra Bohuslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

24 sokol_logoTři dny od pátku 21. až do neděle 23. června si budou pestrým programem připomínat členové TJ Sokol Čechovice rovných sto let od založení své tělovýchovné jednoty. Slavnostní zahájení společně s otevřením výstavy proběhne v pátek od 17 hodin v prostorách sokolovny, vše zakončí nedělní duel místních Old Boys s výběrem okresu na travnatém hřišti a E.On Rodinný fotbálek na přilehlém hřišti s umělým povrchem.

„Čechovický Sokol sdružuje fotbalisty, zápasníky, stolní tenisty, nohejbalisty a odbor sportu pro všechny. Přípravám oslav jsme věnovali půl roku a přejeme si, ať vyjde počasí,“ věří ve zdárný průběh slavnostních dnů člen výkonného výboru TJ Josef Sklenář.

Na organizování akce se nejvíce podílela sedmička Josef Velešík, František Kohoutek, Zdeněk Šťastný, Danuše Dudková, Pavel Spurný, Petr Klimeš a právě Josef Sklenář a společně to naplánovali následovně: po slavnostním zahájení se účastníci přesunou na fotbalové hřiště, kde k poslechu zahraje skupina MELODY Martina Dostála a o půl jedenácté dojde k odpálení ohňostroje.

Sobota bude patřit na travnatém hřišti fotbalu. Dopoledne nastoupí mladší žáci, po nich mladší dorost, starší žáci a přípravka ročníku 2004, vrchol obstará střetnutí čechovického „áčka“ s „A“-týmem 1.SK Prostějov, jenž se představí v nejsilnějším složení.

„Chceme, aby přijeli i Petr Papoušek, Míra Baranek a Roman Janoušek, a věříme, že alespoň jeden z nich skutečně dorazí. O výsledek sice nejde a nebude to vyhecované, nebereme to ale jako klasickou exhibici a chceme podat skvělý výkon,“ prozradil generální sportovní manažer 1. SK František Jura spolu s tím, že o den později zamíří s týmem na další oslavu – tentokrát sedmdesátin morkovické kopané.

Na vedlejší umělce povedou hráči olomoucké Sigmy fotbalové soutěže pro děti, po nichž se uskuteční autogramiáda. Hřiště u sokolovny bude v sobotu patřit dětskému dni, venkovní Zumbě pro všechny a večerní taneční zábavě se skupinou Romantika.

V neděli bude na travnatém hřišti pokračovat fotbalový víkend duely přípravky 2006, staršího dorostu, přípravky 2002, odpoledním bonbónkem bude duel Old Boys Sokola Čechovice s výběrem okresu. „Za domácí se představí například Brablec, J. Šťastný, Z. Šťastný, Sekanina, Weisser, Sedláček, Hodulák, Začal, Bílý, Gréza, Kučera a další. Výběr okresu skládá známý brankář Jara Faltýnek a bude v ní Evžen Kučera, Hájek, Kvapil, Skácel, Sedlák, Kaprál, Ivo Zbožínek, Spáčil, Šmíd, Zemánek, Zelina, Kiška, Vašíček, Směšný a Faltýnek,“ přiblížil Josef Sklenář.

Vystoupí rovněž mažoretky z Bohuňovic a na umělce se uskuteční turnaj tří- až čtyřčlenných týmů E.On Rodinný fotbálek.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments