Dobré odpoledne, dnes je sobota 14.12.2019
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

24 hanacka_kopackaDruhý ročník ženského fotbalového turnaje HANÁCKÁ KOPAČKA, který pořádá fotbalový oddíl FC Kostelec na Hané, sice vypukne až v polovině července, ale startovní listina už registruje první přihlášené celky. Další novinkou je zajištění wi-fi signálu po celou dobu konání turnaje v celém areálu zdarma!

„Start turnaje je relativně daleko, ale přípravy běží plným proudem. Účast už potvrdila dvojice loňských účastníků: Komety Brno a Kotouč Štramberk,“ informoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník, který se stal jedním z mediálních partnerů klání, prezident FC Kostelec na Hané Stanislav Píchal.

Z dalších novinek týkajících se turnaje konaného o třetím červencovém víkendu je jistě zajímavou informace, že se podařilo dohodnout na partnerství s firmou PLnet, poskytující internetové připojení. „Znamená to, že od pátku 19. do pondělka 22. července, bude v celém fotbalovém areálu k dispozici wi-fi připojení zdarma. To se jistě setká s pozitivním ohlasem samotných účastnic, které bez chytrých telefonů prakticky nemohou existovat,“ usmívá se Píchal.

Úspěšně dopadla také jednání s regionálními médii o podpoře Hanácké kopačky. Obdobně jako v loňském roce se staly mediálními partnery Prostějovský Deník a Týdeník Prostějovska (tisk) plus Olomoucká televize ZZIP (regionální televizní zpravodajství. Nově se pak přidává i Prostějovský Večerník (tisk) a kulturně společenský informační portál i-prostějov.com. „Zájmem médií jsme mile překvapeni. Je vidět, že ženský fotbal je na vzestupu,“ říká prezident FCKNH, jenž dodává:

„Aktuální informace včetně přihlášky a kompletní statistiky z loňska, plus fotogalerie najdete na nově spuštěných turnajových stránkách www.hankop.banda.cz.“

Další kontakty na telefonním čísle 604 594 743 nebo 777 577 340, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a další aktuální info také na: www.fcknh.cz

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments