Dobré ráno, dnes je pondělí 27.5.2019
svátek slaví Valdemar,
zítra Vilém
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Pokud něco bylo od podzimní sezóny jasné, byl post brankářské jedničky, o který si svými výkony jednoznačně řekl Miloslav Bréda. Jenže zdravotní cesty fotbalistovy jsou nevyzpytatelné a Brédu postihlo úplně to nejhorší, co může být – v banálním tréninku si poškodil vazy v koleni a je tak na delší dobu mimo hru.

Dva dny před uzávěrkou přestupů pro sportovní vedení zpráva na infarkt. Hrát několik týdnů s jediným gólmanem, kterému by mohl krýt záda pouze dorostenec, je při současném postavení ve druhé lize hotová sebevražda. Intenzivní fotbalovou diplomacií se však asistentovi trenéra Petaru Aleksijevićovi podařilo vytáhnout z rukávu další brankářské eso – Patrika Le Gianga.
Slovák s exotickým příjmením po svém vietnamském otci se narodil před šestadvaceti lety v Lučenci a ze Žiliny přestoupil v roce 2016 do druholigové Vlašimi, v jejímž dresu si na šikovného brankáře v eskáčku dobře pamatují. Však je taky v první neúspěšné druholigové sezóně pěkně vychytal. Mezitím Le Giang okusil prvoligový chlebíček v Karviné, letos v létě se stane brankářem pražských Bohemians. Mezitím na jaře pomůže prostějovským fotbalistům v druholigových bojích.

Total Comments

 • KSČM
 • Box
 • Interforst
 • Prostějov Cup 2019
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste o víkendu volit do Evropského parlamentu? A koho?

P3_hanaci
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Noc kostelů táhla.

Fenomenální akce přitáhla stovky zájemců o prohlídky kostelů po celém Česku, Prostějovsko nevyjímaje. Svatostánky otevřely své útroby při dalším ročníku Noci kostelů a návštěvníci se tak mohli dostat i do prostor, kam se běžný smrtelník jen tak nedostane. A potěšitelným faktem bylo i to, že možnosti využili i nevěřící.

Zmlácený sudí.

Prostějovský fotbalový rozhodčí Petr Antoníček byl po finálovém utkání MOL Cupu napaden fanoušky poraženého Baníku Ostrava, kteří mu jako videorozhodčímu vyčítali schválení pokutového kopu ve prospěch pražské Slavie, načež jeden z nich jej udeřil pěstí a povalil na zem. Většímu násilí zabránila až hlídka Městské policie v Olomouci...

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Drahoš
21 drahos
Prostějov uplynulou středu navštívil senátor a v minulosti i kandidát na prezidenta České republiky Jiří Drahoš. Zavítal na radnici i do muzea, stihl i besedu se studenty. A Večerníku poskytl exkluzivní rozhovor, na který se můžete těšit ještě do prázdnin.

Total Comments

Číslo týdne

1

A hop do přehrady! Nejlepším možným výsledkem skončilo první měření vody v plumlovské nádrži, kde je na začátek sezóny kvalitní voda bez sinic a jiných nepříjemností. Přehrada stejně jako Poděbrady u Olomouce dostala jedničku.

Total Comments

Výrok týdne

„Každej furt kecá o suchu a já jsem mokrej jako myš!“

Jeden z promočených bezdomovců před místním nádražím takto hudroval v lijáku, který během minulé středy zkrápěl nejen město Prostějov

Total Comments