Dobré odpoledne, dnes je pondělí 25.3.2019
svátek slaví Marián,
zítra Emanuel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Pokud něco bylo od podzimní sezóny jasné, byl post brankářské jedničky, o který si svými výkony jednoznačně řekl Miloslav Bréda. Jenže zdravotní cesty fotbalistovy jsou nevyzpytatelné a Brédu postihlo úplně to nejhorší, co může být – v banálním tréninku si poškodil vazy v koleni a je tak na delší dobu mimo hru.

Dva dny před uzávěrkou přestupů pro sportovní vedení zpráva na infarkt. Hrát několik týdnů s jediným gólmanem, kterému by mohl krýt záda pouze dorostenec, je při současném postavení ve druhé lize hotová sebevražda. Intenzivní fotbalovou diplomacií se však asistentovi trenéra Petaru Aleksijevićovi podařilo vytáhnout z rukávu další brankářské eso – Patrika Le Gianga.
Slovák s exotickým příjmením po svém vietnamském otci se narodil před šestadvaceti lety v Lučenci a ze Žiliny přestoupil v roce 2016 do druholigové Vlašimi, v jejímž dresu si na šikovného brankáře v eskáčku dobře pamatují. Však je taky v první neúspěšné druholigové sezóně pěkně vychytal. Mezitím Le Giang okusil prvoligový chlebíček v Karviné, letos v létě se stane brankářem pražských Bohemians. Mezitím na jaře pomůže prostějovským fotbalistům v druholigových bojích.

Total Comments

  • Muzeum Kočárů
  • Prostějovské Velikonoce
  • Basic
  • Zahradnictví Adelovi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII HRADEBNÍ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Už mají plán.

Uběhl už nějaký ten týden od rozhodnutí brněnského soudu, který zneplatnil smlouvy mezi městem a společností Manthellan. Zdálo se, že si magistrát neví rady, co bude dělat se Společenským domem a jeho okolím. Minulou středu ale radní poprvé zveřejnili své plány s rekonstrukcí kulturáku i okolí. A bude se opravovat!

Škoda za 300 tisíc?!

V minulém vydání Večerník referoval o vandalském činu, který poškodil auto prostějovské zastupitelky Hany Naiclerové. Ta při prvotním šetření odhadla pro policii škodu na „zničeném“ autě politém barvou částkou tří set tisíc korun. Záhy vyšlo ale najevo, že někdo jí vozidlo polil Balakrylem, který za pár dní myčka odstranila...

Total Comments

Osobnost týdne

ANEŽKA FELNEROVÁ
12 felnerovaSpeciální ocenění si z mezinárodní koktejlové soutěže juniorů pod názvem HANÁCKÁ BARMAN SHOW 2019, která se konala v přednáškovém sále Národního domu, odnesla tato studentka pořádající Střední odborné školy Prostějov.

Total Comments

Číslo týdne

25 000
Společný koncert pěveckého sboru Nota Bene, dětí ze ZUŠ Vladimíra Ambrose a klavíristy Daniela Juna, který proběhl minulou středu v Městském divadle v Prostějově, vynesl rovných pětadvacet tisíc korun. Částka poputuje organizaci UNICEF.

Total Comments

Výrok týdne

„KDO JINÝ BY SI MĚL PROSTĚJOV UKLIDIT, KDYŽ NE MY SAMI!“

Náměstkyně primátora Milada Sokolová zvala všechny dobrovolníky, aby přiložili ruku k dílu při akci Ukliďme si Česko

Total Comments