Dobré ráno, dnes je pátek 19.7.2019
svátek slaví Čeněk,
zítra Ilja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Po kratší pauzičce dochází na další díl seriálu PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku FOTBAL EXTRA, který tradičně každý půlrok monitoruje dění na zelených trávnících v uplynulé podzimní či jarní části sezóny. Dnes dokončujeme sondu do I.B třídy Olomouckého KFS. V nejnižší krajské soutěži má Prostějovsko osm vyslanců a zatímco v čísle 8 jsme vám přinesli zpravodajství z kvinteta týmů, nyní tak činíme u zbývajícího tria.

Připomeňme, že fotbalový podzim na regionálních kolbištích zatáhl ruční brzdu již v listopadu loňského roku. Tím se nabídla možnost bilancování a hodnocení všeho, co se nejen na krajských a regionálních pažitech v průběhu první části ročníku 2018/2019 událo. Hodnocení, které jste zvyklí dvakrát během roku nacházet právě na stránkách nejčtenějšího regionálního periodika, pokračuje devátým kláním, přičemž v úvodních dvou číslech jsme začali prvotním ohlédnutím za mužskými, mládežnickými i ženskými soutěžemi, ve třetí části jsme podrobili drobnohledu účinkování 1.SK Prostějov ve Fortuna:Národní lize, napočtvrté přišel na řadu zástupce Prostějovska v krajském přeboru, tedy FC Kralice na Hané, pětka a šestka přinesla monitoring I.A třídy Olomouckého KFS, sedmičkou jsme se dostali do I.B třídy, osmý díl si odskočil ke startu jarní části druhé ligy s prostějovským eskáčkem, abychom se v devátém pokračování do nejnižší krajské soutěže vrátili. Již příště pak dojde na Přebor OFS Prostějov alias II. třídu a pochopitelně vám přineseme i rozlosování jarní části všech soutěží, které odstartují příští víkend.


Další díl seriálu FOTBAL EXTRA najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vyšlo v pondělí 18. března

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments