Dobré ráno, dnes je neděle 20.10.2019
svátek slaví Vendelín,
zítra Brigita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Po kratší pauzičce dochází na další díl seriálu PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku FOTBAL EXTRA, který tradičně každý půlrok monitoruje dění na zelených trávnících v uplynulé podzimní či jarní části sezóny. Dnes dokončujeme sondu do I.B třídy Olomouckého KFS. V nejnižší krajské soutěži má Prostějovsko osm vyslanců a zatímco v čísle 8 jsme vám přinesli zpravodajství z kvinteta týmů, nyní tak činíme u zbývajícího tria.

Připomeňme, že fotbalový podzim na regionálních kolbištích zatáhl ruční brzdu již v listopadu loňského roku. Tím se nabídla možnost bilancování a hodnocení všeho, co se nejen na krajských a regionálních pažitech v průběhu první části ročníku 2018/2019 událo. Hodnocení, které jste zvyklí dvakrát během roku nacházet právě na stránkách nejčtenějšího regionálního periodika, pokračuje devátým kláním, přičemž v úvodních dvou číslech jsme začali prvotním ohlédnutím za mužskými, mládežnickými i ženskými soutěžemi, ve třetí části jsme podrobili drobnohledu účinkování 1.SK Prostějov ve Fortuna:Národní lize, napočtvrté přišel na řadu zástupce Prostějovska v krajském přeboru, tedy FC Kralice na Hané, pětka a šestka přinesla monitoring I.A třídy Olomouckého KFS, sedmičkou jsme se dostali do I.B třídy, osmý díl si odskočil ke startu jarní části druhé ligy s prostějovským eskáčkem, abychom se v devátém pokračování do nejnižší krajské soutěže vrátili. Již příště pak dojde na Přebor OFS Prostějov alias II. třídu a pochopitelně vám přineseme i rozlosování jarní části všech soutěží, které odstartují příští víkend.


Další díl seriálu FOTBAL EXTRA najdete v tištěném vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vyšlo v pondělí 18. března

Total Comments

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments