Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Možná mohou mít někteří fanoušci prostějovského eskáčka, kteří nejsou přímo na zápase, dojem, že se příliš viny za neúspěch týmu svaluje na rozhodčí. Že tomu tak v některých případech skutečně je, dokazuje výrok Komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR, která hodnotila zápasy předminulého víkendu v profesionálních soutěžích.

Do hledáčku komise se dostal i zápas svěřenců trenéra Oldřicha Machaly pod královéhradeckými Lízátky. Konkrétně první branka, která v prvním poločase otevřela skóre utkání po dvanácti minutách hry. Brankář Le Giang se tehdy ve vápně srazil s Plašilem a Vlkanova pohodlně skóroval. Prostějovská lavička okamžitě reklamovala faul na brankáře.
A měla pravdu. A nejen to. Hlavní sudí Tomáš Klíma a asistent Jakub Mojžíš chybovali, když ve 12. minutě uznali první gól domácích. Ten neměl platit kvůli ofsajdu a faulu na prostějovského brankáře. Tudíž hned dva prohřešky obou zainteresovaných sudích, a gól přesto platil!
Na vítězství domácích Votroků by to pravděpodobně nic nezměnilo, ale každý ví, že první, navíc poměrně rychlá branka dokáže značně ovlivnit další průběh utkání. Dá se předpokládat, že ani v neděli na Zbrojovce nebudou rozhodčí tak či tak zcela neomylní. „Zvlášť po utkání s Českými Budějovicemi upozorňujeme hráče, aby hráli v šestnáctce jednoduše a nezavdali podnět pro odpískání pokutového kopu. Apelujeme na čistotu hry, jenže pak přijde podobná situace jako v Hradci Králové, a je zase všechno jinak,“ povzdechl si trenér Oldřich Machala.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments