Dobré ráno, dnes je neděle 20.10.2019
svátek slaví Vendelín,
zítra Brigita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Možná mohou mít někteří fanoušci prostějovského eskáčka, kteří nejsou přímo na zápase, dojem, že se příliš viny za neúspěch týmu svaluje na rozhodčí. Že tomu tak v některých případech skutečně je, dokazuje výrok Komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR, která hodnotila zápasy předminulého víkendu v profesionálních soutěžích.

Do hledáčku komise se dostal i zápas svěřenců trenéra Oldřicha Machaly pod královéhradeckými Lízátky. Konkrétně první branka, která v prvním poločase otevřela skóre utkání po dvanácti minutách hry. Brankář Le Giang se tehdy ve vápně srazil s Plašilem a Vlkanova pohodlně skóroval. Prostějovská lavička okamžitě reklamovala faul na brankáře.
A měla pravdu. A nejen to. Hlavní sudí Tomáš Klíma a asistent Jakub Mojžíš chybovali, když ve 12. minutě uznali první gól domácích. Ten neměl platit kvůli ofsajdu a faulu na prostějovského brankáře. Tudíž hned dva prohřešky obou zainteresovaných sudích, a gól přesto platil!
Na vítězství domácích Votroků by to pravděpodobně nic nezměnilo, ale každý ví, že první, navíc poměrně rychlá branka dokáže značně ovlivnit další průběh utkání. Dá se předpokládat, že ani v neděli na Zbrojovce nebudou rozhodčí tak či tak zcela neomylní. „Zvlášť po utkání s Českými Budějovicemi upozorňujeme hráče, aby hráli v šestnáctce jednoduše a nezavdali podnět pro odpískání pokutového kopu. Apelujeme na čistotu hry, jenže pak přijde podobná situace jako v Hradci Králové, a je zase všechno jinak,“ povzdechl si trenér Oldřich Machala.

Total Comments

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments