Dobré ráno, dnes je úterý 18.6.2019
svátek slaví Milan,
zítra Leoš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

První ze dvou tzv. „anglických“ týdnů čeká všechny účastníky Fortuna:národní ligy v předvelikonočním týdnu. Po úterním vítězství se Sokolovem, čeká na Eskáčko v sobotu 20. dubna výjezd do Pardubic.

Na utkání v Pardubicích nevzpomíná rád asistent trenéra Petar Aleksijević, který byl nucen před dvěma lety střídat již po čtvrthodině brankáře Neorala po dvou hrubých chybách znamenajících dostatečný náskok domácích, kteří jeho tým smetli 5:0. Na podzim se oba soupeři rozešli smírně 2:2, když eskáčko ve druhém poločase dohánělo dvoubrankové manko.
Ani Pardubice si nemohly na jaře příliš výskat vyjma jednoznačného zápasu s Třincem. Ve Varnsdorfu, Chrudimi a doma s Vlašimí pouze remizovaly, v Českých Budějovicích odevzdaly všechny body. O víkendu přetlačily Pardubice poslední Viktorku Žižkov těsně 2:1. Na důležitém vítězství se podíleli Letáček – Prosek, Šejvl, Piroch, T. Čelůstka – Jeřábek – A. Fousek (46. Sokol), Solil, Tischler, Mužík (80. Kovář) – P. Černý (80. Lee).
Je zřejmé, že se v obou zápasech prostřídá větší množství hráčů, přičemž důraz bude klást trenér Oldřich Machala na domácí utkání se Sokolovem. Tam mu ovšem bude na stoperu opět chybět zkušený Janíček, který v Ústá nad Labem opět viděl červenou kartu a čeká jej nucená pauza.
Sobotní duel v Pardubicích má naplánovaný výkop v 10:15 hodin.

Total Comments

 • Familiada
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V KAVÁRNĚ COCTAIL CAFÉ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Konečně konstruktivní jednání.

Úterní zasedání Zastupitelstva statutárního města Prostějov trvalo tentokrát jediný den a bylo ukončeno těsně po osmnácté hodině. V jeho průběhu se sice několikrát zadrhlo, protože opoziční zastupitelé opět v některých případech porušili jednací řád, ale tentokrát bylo docela plynulé.

Fatální selhání řidiče.

Jako obecné ohrožení vyšetřují kriminalisté dopravní nehodu, při které v úterý odpoledne narazil u Litovle autobus plný dětí do odstaveného kamionu. V něm cestovali desetiletí fotbalisté 1.SK Prostějov. Výsledek? Tři těžce zranění dospělí a čtrnáct lehce zraněných malých fotbalistů.

Total Comments

Osobnost týdne

ANTONÍN PANENKA
24 panenka
Legendární český fotbalista a autor nezapomenutelného „dloubáku“ při penaltovém rozstřelu ve finále Mistrovství Evropy v Bělehradě v roce 1976 byl hlavní hvězdou letošního Hořava Cupu v Kostelci na Hané a Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

2,0

Neskutečné. Podíl nezaměstnaných v Prostějově dosáhl historického minima rovných dvou procent. A je otázkou času, kdy se počet lidí bez práce dostane v regionu ještě pod tuto magickou hranici.

Total Comments

Výrok týdne

„BYL BY TO SICE IDEÁLNÍ STAV, ALE TAKY POLITICKÁ SMRT!“

První náměstek primátora Jiří Pospíšil takto zareagoval na radu finančních odborníků, že by město mohlo zvýšit daň z nemovitostí i poplatky za odpad

Total Comments