Dobré odpoledne, dnes je pátek 23.8.2019
svátek slaví Sandra,
zítra Bartoloměj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Po sérii utkání s tabulkově srovnatelnými soupeři, z nichž některá se výsledkově povedla lépe, jiná hůře, ale herně eskáčko vždy obstálo, čeká na Machalovy svěřence dvojice velmi kvalitních soupeřů. Ve středu 8. května exligová Jihlava, poté v neděli 12. května Varnsdorf.

Jméno soupeře z krajského města Vysočiny se od loňského podzimu skloňovalo ve všech pádech. Důvodem byla vpravdě smolná porážka z nastaveného času, přičemž po celý zápas mělo eskáčko herně navrch.
Jihlava se netajila snahou o návrat do nejvyšší soutěže, který se jí zřejmě nepodaří přímo, ovšem do baráže má slušně nakročeno. Na jaře prohrála pouhé dva zápasy ve Vítkovicích, a co je překvapivé, také v Chrudimi. Závěr sezóny má ovšem velmi náročný, po Prostějovu změří síly s Budějovicemi, Ústím a Zbrojovkou. V zatím posledním utkání Vysočina přejela poslední Viktorii Žižkov 4:1 v sestavě Vejmola – Petr, Tijani, Chlumecký, Novotný (72. Šefčík) – Šulc, Vaculík (63. Machuča) – Javůrek, Klobása (33. Jawo), Zoubele – Klíma.
Velmi smolná byla podzimní domácí porážka s Varnsdorfem, ke které nemuselo dojít, nebýt neproměněné penalty. Nikdo však není neomylný. Varnsdorf na jaře pokračuje v nenápadných, ale kvalitních a efektivních výkonech. Daří se lépe venku než doma, kde Varnsdorf remizoval hned třikrát a porazil až brněnskou Zbrojovku. Zato venku svěřenci trenéra Davida Oulehly sbírali body jak na běžícím páse, dokud nepodlehli 1:3 Jihlavě, pak 0:2 Třinci a stejným poměrem i na Žižkově. Tam nastoupila sestava Porcal – Zbrožek, Kouřil, M. Kubista, Heppner (46. Rudzan) – Bláha, Kodeš, Rudnickij – Ondráček, Dordić – Schön (39. Kocourek).
Pokud se eskáčku podaří zabodovat proti Jihlavě, bude cesta do Šluknovského výběžku hodně veselá.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments