Dobré dopoledne, dnes je pátek 24.5.2019
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Po sérii utkání s tabulkově srovnatelnými soupeři, z nichž některá se výsledkově povedla lépe, jiná hůře, ale herně eskáčko vždy obstálo, čeká na Machalovy svěřence dvojice velmi kvalitních soupeřů. Ve středu 8. května exligová Jihlava, poté v neděli 12. května Varnsdorf.

Jméno soupeře z krajského města Vysočiny se od loňského podzimu skloňovalo ve všech pádech. Důvodem byla vpravdě smolná porážka z nastaveného času, přičemž po celý zápas mělo eskáčko herně navrch.
Jihlava se netajila snahou o návrat do nejvyšší soutěže, který se jí zřejmě nepodaří přímo, ovšem do baráže má slušně nakročeno. Na jaře prohrála pouhé dva zápasy ve Vítkovicích, a co je překvapivé, také v Chrudimi. Závěr sezóny má ovšem velmi náročný, po Prostějovu změří síly s Budějovicemi, Ústím a Zbrojovkou. V zatím posledním utkání Vysočina přejela poslední Viktorii Žižkov 4:1 v sestavě Vejmola – Petr, Tijani, Chlumecký, Novotný (72. Šefčík) – Šulc, Vaculík (63. Machuča) – Javůrek, Klobása (33. Jawo), Zoubele – Klíma.
Velmi smolná byla podzimní domácí porážka s Varnsdorfem, ke které nemuselo dojít, nebýt neproměněné penalty. Nikdo však není neomylný. Varnsdorf na jaře pokračuje v nenápadných, ale kvalitních a efektivních výkonech. Daří se lépe venku než doma, kde Varnsdorf remizoval hned třikrát a porazil až brněnskou Zbrojovku. Zato venku svěřenci trenéra Davida Oulehly sbírali body jak na běžícím páse, dokud nepodlehli 1:3 Jihlavě, pak 0:2 Třinci a stejným poměrem i na Žižkově. Tam nastoupila sestava Porcal – Zbrožek, Kouřil, M. Kubista, Heppner (46. Rudzan) – Bláha, Kodeš, Rudnickij – Ondráček, Dordić – Schön (39. Kocourek).
Pokud se eskáčku podaří zabodovat proti Jihlavě, bude cesta do Šluknovského výběžku hodně veselá.

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments