Příjemnou noc, dnes je sobota 15.6.2019
svátek slaví Vít,
zítra Zbyněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Kdo vyrazil uplynulou sobotu na nezamyslické fotbalové hřiště, marnil čas. Utkání 22. třídy Přeboru OFS Prostějov-II. třídy se totiž nekonalo. Důvod? Chyběl soupeř. Zatímco Nezamyslice dorazily v plné polní, Vrahovicím přijelo pouze několik diváků. Domácí tým tak získal zadarmo tři body. „Za ně jsem rád, ale chtěli jsme hrát. S tímhle jsme nepočítali,“ poznamenal trenér Nezamyslic Vlastimil Michlíček.

Utkání se mělo odehrát od sedmnácti hodin v Nezamyslicích. Těm šlo o hodně, body nutně potřebovaly a stále potřebují k záchraně soutěže. Před zápasem, když už bylo vše nachystané, však přišla zpráva, že utkání nevypukne. „Prostě jsme se nesešli. Asi osm nás bylo. Kluci chyběli, často kvůli směnám v práci. Látali jsme sestavu celé jaro,“ objasnil Večerníku trenér Vrahovic Vladimír Krč. Tentokrát to nevyšlo. „Jet jsme chtěli, byl jsem pro. Už jen kvůli tomu, aby nebyl flastr,“ poznamenal vrahovický kouč.
Není to přitom tak dlouho, kdy k utkání neodcestovaly týmy Brodku u Prostějova a taky rezerva Čechovic. „Ve všech případech byl důvod stejný: nedostatek hráčů. Myslím si, že podobných situací bude v budoucnu vzhledem k věkovému průměru fotbalistů v nejnižších soutěžích přibývat,“ sdělil Zdeněk Vysloužil, sekretář Okresního fotbalového svazu.
Utkání bude pravděpodobně pátým v probíhajícím ročníku II. OFS třídy, které bude kontumované. Dosud si po jednom takovém zápase připsaly Horní Štěpánov, Vrahovice, Čechovice a Brodek u Prostějova. V případě druhého vrahovického neodehraného utkání, které se uskutečnilo koncem září, šlo ale o spor ve hře. V 87. minutě tým odmítl pokračovat ve hře. Disciplinární komise posléze uložila klubu pokutu tři tisíce korun.

Total Comments

 • Prohlídky
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Hořava
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

Kam se chystáte na dovolenou?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Znovu nejvyšší rating.

Statutární město Prostějov pokračuje ve svých úspěších. Už poněkolikáté za sebou obdrželo od renomované mezinárodní auditorské společnosti Moody's Investors Service absolutně nejvyšší ratingové hodnocení. To získalo jen kvarteto měst v České republice. A přesto se najdou rýpalové...

Zavřený nájezd.

Bez nějakého varování došlo uprostřed minulého týdne k uzavření nájezdu exitu dálnice D46 v Kralické ulici, což přineslo velké dopravní zácpy prakticky ve všech uzlech Prostějova. Nejpostiženější byla Vrahovická ulice, kde řidiči stáli ve špičce klidně i několik desítek minut. Rekonstrukce estakády se blíží...

Total Comments

Osobnost týdne

MIROSLAV PIŠŤÁK
23 pistak
Dlouholetý komunální politik, místostarosta, starosta a posléze i primátor Prostějova oslavil v plné svěžesti kulaté jubileum. K osmdesátým narozeninám mu poblahopřál kromě Večerníku i současný první muž Prostějova František Jura.

Total Comments

Číslo týdne

12

Pavel Šín a komisaři agentury Dobrý den společně změřili dvanáctimetrovou pilu stojící před konickým zámkem. Díky tomu bylo oficiálně potvrzeno, že větší v České republice a zřejmě ani na světě nenajdete! Odhalena byla uplynulou sobotu ve dvanáct hodin.

Total Comments

Výrok týdne

„KDE NEHRAJOU FOTBAL, TAM CHCÍP PES!“

Prostějovský primátor František Jura si při vernisáži výstavy Fotbal to je hra, pomohl citací herečky Jiřiny Jiráskové z filmu Kožené slunce. A měl pravdu!

Total Comments