Příjemnou noc, dnes je úterý 28.1.2020
svátek slaví Otýlie,
zítra Zdislava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 libor_zondraDo prvoligových Teplic mohl během letní přestávky zamířit pivínský odchovanec Libor Žondra. Jenže achillovka poraněná před půl rokem stále zlobila, takže mladý útočník dal přednost lehkému lékařskému zásahu, aby byl pro podzimní část a následnou dlouhou zimní přípravu stoprocentně fit!

„Zdraví je nejdůležitější. Před týdnem jsem byl na asi desetiminutovém zákroku, už začínám pomalu trénovat. Za dva až tři týdny bych mohl trénovat naplno,“ sdělil čtyřiadvacetiletý forvard.

I na podzim tak pravděpodobně zůstane v 1.HFK Olomouc a druhou ligu, vinou rozhodnutí klubu, vymění za Moravskoslezskou fotbalovou ligu (MSFL). Přitom nechybělo mnoho a mohl se poprat i o prvoligový dres. „Volali mi z Teplic, krátce po konci sezony se mi ozvali i z druholigového Frýdku-Místku a Karviné. Možná na mě ještě někdo z druhé ligy počká,“ neztrácí naději.

Pokud by se ale nic nenašlo a musel by zůstat ve třetí lize, rozhodně to nebere jako žádnou tragédii, ale naopak jako šanci pořádně na sebe upozornit. „V létě je velmi krátká pauza a není možnost něco zkoušet, každý bere jen hotového hráče. V zimě je toho času mnohem víc. Navíc i v MSFL jsou dobré zápasy. Chtěl bych se prosadit gólově a dobře se rozehrát,“ přeje si a dodává, že motivací je i domácí pohár, v němž se Holice může utkat se Slavií Praha.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

Co říkáte na rekordně nízké návštěvy při hokejových zápasech Jestřábů?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Pomáhající děti.

Hezkým činem začali rok 2020 na ZŠ E. Valenty v Prostějově, kde žákyně třídy 6. B zorganizovaly dobrovolnou sbírku na pomoc rodině z Mostkovic, které před nedávnými Vánocemi shořel dům. A vybralo se rovných dvacet tisíc korun! Tomu se rozhodně říká dobrý skutek s velkým „S“ hodný následování. Přidáte se?

Kanibalismus na Prostějovsku.

Pěstní souboje jsou vcelku běžným prostředkem k vyřizování sporů, ovšem aby se lidé navzájem pojídali, to jsme tu ještě neměli! V uplynulých dnech jsme zaznamenali dva případy, kdy jeden muž ukousl rivalovi při rvačce dolní ret, na druhého pak pořvávala tlupa spoluobčanů, že si „pochutnal“ na šestnáctileté slečně…

Total Comments

Osobnost týdne

PETR KOUKAL
04 koukal img 4104
Historicky nejlepší český badmintonista se musel porvat s diagnózou rakoviny varlat. Po konci kariéry založil Nadaci Petra Koukala, jejímž hlavním projektem je STK pro chlapy. Ten si klade za cíl, aby se o muži o své zdraví začali starat stejně jako o své auto. V Prostějově na plesu společnosti Koutný převzal šek na 250 tisíc korun, které vzešly z prodeje žiraf uháčkovaných zaměstnanci této oděvní firmy.

Total Comments

Číslo týdne

137


Po roční pauze se uplynulou neděli do jediného lyžařského areálu na Prostějovsku vrátila Kladecká lyže. Závod byl dokonce zařazen do Jihomoravského lyžařského poháru, díky čemuž se mohl těšit z rekordní účasti celkem 137 závodníků a závodnic. Mnozí z nich do Kladek dorazili právě z Brna.

Total Comments

Výrok týdne

„V PROSTĚJOVĚ UŽ SE NETANČÍ, ALE JENOM SKÁČE“


Taneční mistr Jiří Šindler, známý z působení v Domě služeb v Olomoucké ulici, si v exkluzivním rozhovoru takto postěžoval na kvalitu a (ne)zájem nejen o kurzy.

Total Comments