Dobré dopoledne, dnes je pondělí 16.9.2019
svátek slaví Ludmila,
zítra Naděžda
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

02 libor_zondraDo prvoligových Teplic mohl během letní přestávky zamířit pivínský odchovanec Libor Žondra. Jenže achillovka poraněná před půl rokem stále zlobila, takže mladý útočník dal přednost lehkému lékařskému zásahu, aby byl pro podzimní část a následnou dlouhou zimní přípravu stoprocentně fit!

„Zdraví je nejdůležitější. Před týdnem jsem byl na asi desetiminutovém zákroku, už začínám pomalu trénovat. Za dva až tři týdny bych mohl trénovat naplno,“ sdělil čtyřiadvacetiletý forvard.

I na podzim tak pravděpodobně zůstane v 1.HFK Olomouc a druhou ligu, vinou rozhodnutí klubu, vymění za Moravskoslezskou fotbalovou ligu (MSFL). Přitom nechybělo mnoho a mohl se poprat i o prvoligový dres. „Volali mi z Teplic, krátce po konci sezony se mi ozvali i z druholigového Frýdku-Místku a Karviné. Možná na mě ještě někdo z druhé ligy počká,“ neztrácí naději.

Pokud by se ale nic nenašlo a musel by zůstat ve třetí lize, rozhodně to nebere jako žádnou tragédii, ale naopak jako šanci pořádně na sebe upozornit. „V létě je velmi krátká pauza a není možnost něco zkoušet, každý bere jen hotového hráče. V zimě je toho času mnohem víc. Navíc i v MSFL jsou dobré zápasy. Chtěl bych se prosadit gólově a dobře se rozehrát,“ přeje si a dodává, že motivací je i domácí pohár, v němž se Holice může utkat se Slavií Praha.

Total Comments

  • Basket
  • Floria Dušičky
  • Dny evropského dědictví
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kdo je podle vás největším fotbalistou prostějovské historie?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments