Příjemnou noc, dnes je sobota 20.7.2019
svátek slaví Ilja,
zítra Vítězslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Okresní fotbalový svaz v Prostějově zveřejnil minulý týden účastníky Okresního poháru OFS. Jejich počet se oproti loňsku zvýšil na šest, přidal se Hvozd. Zůstali naopak další tradiční účastníci: Klenovice na Hané, Konice, Plumlov, Čechovice a Brodek u Konice. Tedy vesměs týmy z „A“ třídy, druhé nejvyšší regionální soutěže.

Jak se ale ukázalo, přihlášení týmů má háček. A podstatný. Hvozd projevil o okresní pohár zájem jen v případě, že by se na úvod utkal s Brodkem u Konice. Důvod? Kvalita soupeřů. „Hvozd nechce hrát s někým z I.A třídy, chtějí hrát s Brodkem u Konice jako přípravu, ostatní pro ně nemá cenu,“ zní doslovná citace v oficiálním materiálu OFS Prostějov.
Redakce o reakci na tento poměrně nezvyklý požadavek poprosila předsedu fotbalového klubu ve Hvozdu Jiřího Polese. Ten ale jen odkázal na trenéra Rudolfa Švehlu. „Máme hodně mladé mužstvo, samí hráči mezi šestnácti a devatenácti lety. Předpokládali jsme, že se do poháru přihlásí více mužstev, chtěli jsme sehrát utkání s nějakými silnějšími týmy z okresu,“ uvedl Rudolf Švehla.
Okomentoval také možnost hrát hned první zápas s kvalitním soupeřem. „S mužstev v „A“ třídě by to vzhledem k věku našich hráčů nemělo smysl. K čemu by to bylo pro oba týmy, kdyby se hrálo na jednu branku, pořád u hranice šestnáctky,“ ptá se Rudolf Švehla. Vzhledem k tomu, že jediným účastníkem mající tým v okresním přeboru je Brodek u Konice nyní je otázka, zda se nakonec po dodatečné odhlášce Hvozdu nesmrskne pohár na pět účastníků. Navrhované termíny 1. kola jsou 27. a 28. červenec.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments